Skocz do zawartości

Resonance of Fate


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Też zauważyłem preordery na ultimie. Z chęcią bym zamówił ten tytuł, bo przypomina mi troszkę genialną Valkyrię, ale pierwszeństwo ma Yakuza 3 więc z zakupem EoE muszę się wstrzymać. Mam tylko nadzieję, że po paru dość średnich tytułach na obecną generację Tri-Ace wyda w końcu tytuł godny, pozycji jakie tworzyli na poprzednie konsole. Potencjał w tej grze jest, pozostaje kwestia czy go wykorzystają...

Odnośnik do komentarza

ja poczekam na recenzje wpierw bo po szybkim zakupie Star Ocean 4 wyszło na to że wyrzuciłem 200 zł w błoto :P bo gra warta była co najwyżej 50 zł a ja zapłaciłem 259 (sic!)

 

Mam nadzieję że ten jRPG wreszcie będzie miał wszystko to co oczekuje po tego rodzaju grach. Niby nowy final zamówiony ale już dawno straciłem nadzieję na jakieś nowości w tej serii :P

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Oh LOL!!!

 

No jak mozna pisac takie brednie? :o Przeciez kazda kolejna odslona FF'a to zupelnie inny system... Co wiecej to wlasnie to sie wiekszosci ludzi nie podoba. A tutaj czytam ze ktos stracil nadzieje na nowosci w serii FF.. No swiat sie konczu po prostu. Musi sie konczyc bo jezeli cos jest jednoczenie i + i -, co jest po prostu fizycznie niemozliwe, tzn ze musimy byc w innej rzeczywistosc, skad wniosek - swiat sie skonczyl i tylko mi sie wydaje ze tutaj jestesmy...

 

Jezeli chodzi o star ocean 4, to nie wiem jak mozna bylo sie zawiesc, swoja kopie gry kupilem w zeszlym tygodniu i od tego czasu moj brat zdazyl juz ja przejsc i zaczac nowa gre (aby zrobic to co pominal wczesniej) na tym samym poziomie trudnosci... a w kolejce sa dwa nastepne. Moja narzeczona jest obecnie w ostatniej lokacji i tylko ja musze czekac az oni skoncza grac bo czasu nie mam :( Innymi slowy, tej trojce fanow jRPG SO4 bardzo przypasowal.

 

Jezeli chodzi o RoE to ciezko mi powiedziec po ograniu japonskiego dema czy ta gra bedzie jednym z lepszych tytulow z gatunku, demo po prostu nic nie pokazalo, system walki na pewno ciekawy, ale walki sa strasznie dlugie co czasami przeklada sie na monotonie, czy tak bedzie ciezko mi okreslic. Generalnie z wyglaszaniem opinii nt jakosci tytulu lepiej poczekac przynajmniej do pierwszych recenzji, albo pokazu anglojezycznego gameplayu ;p

 

Niemniej jednak wszystkie gry od tri-ace trzymaly poziom i nie zawiodlem sie na zadnej w ktora do tej pory gralem...

Odnośnik do komentarza

Alez nie... Mi sie poziom trudnosci BARDZO PODOBA, przyzwyczajony do zwyklego klikania, nareszcie mam cos innego do roboty.

 

W RoE walka rowniez jest fajna, nawet bardzo fajna, jednak w pewnym momencie dochodzi do sie punktu gdzie pewne stworki chce sie bic jednym szlagiem, w zwiazku z czym, po demie, obawiam sie ze walka moze byc w pozniejszym etapie uciazliwa, ale czy tak bedzie... tri ace to mistrzowi walki action, wiec szczerze mam nadzieje ze nie.

Odnośnik do komentarza

A to nie jest czasem 27 marzec, albo cos takiego? To i tak zbyt blisko do FF.. ale mimo wszystko.

 

Chociaz z drugiej strony, jestem przekonany ze ten tytul trafi glownie do fanow gatunku, a tych po pierwsze nie trzeba przekonywac, a po drugie obojetne im to czy gra wychodzi tydzien po FF, bo po trzech latach posuchy na pewno maja odlozone pieniadze ;)

 

Nie wierze w to ze sega liczy na jakis wiekszy odbior tej gry przez ludzi spoza 'fanow'.

Odnośnik do komentarza

Ale taki fan, którego stać tylko na jedną grę pewnie wyda kasę na FF13. Oczywiście nie każdy, ale pewnie większość - zwłaszcza, że jak mówisz była posucha, to wszyscy rzucą się na grę wychodzącą wcześniej. Sega poczekałaby do kwietnia/maja, jak pisze sakiu, kiedy wszyscy już będą mieli spędzone 200 godzin z FF i będą już rzygać tą grą, to pewnie RoF by się wtedy sprzedało lepiej. Szczególnie, że marzec jest wypchany dobrymi grami.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie jestem wielkim fanem jRPG, ale Rezonans Przeznaczenia zapowiada się bardzo smakowicie - spodobało mi się połączenia klimatu tego ponurego, post-apokaliptycznego świata z japońską ekstrawagancją, przejawiającą się chociażby w pozach postaci, kiedy atakują. Subtelne żąglowanie barwami, brak atakowania gracza gamą jaskrawych (aż oczki bolą) kolorów, świetny design i naprawdę dobra grafika. Do tego, to podobno prawdziwy RPG z dość otwartym światem i prawdziwymi misjami pobocznymi i NPCami. Polecam Pierwsze Wrażenia na Polygami.

Widząc jakim zawodem okazało się nowe FF(Już GTA bardziej zasługuje na miano RPG) gra może mnie z powrotem przekonać do gatunku.

 

PS. Niech ktoś zmieni tytuł tematu na Resonance of Fate. Przecież to lepsza nazwa.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem z tego tekstu na Polygami to szykuje się świetny tytuł. Z pewnością się w niego zaopatrzę gdy jego cena troszkę spadnie bo pograłbym w końcu w jakiegoś dobrego jrpg na PS3. A RoF interesuję się od dość dawna i liczę na to, że się na tym tytule nie zawiodę...

Na RPGFan jest już recenzja wersji jap.:

http://www.rpgfan.com/reviews/End_of_Eternity/index.html

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...