Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

avengers vs x-men

 

11 z 12 numerów wczoraj wyszedł. do tego pełno tie-inów jest w innych tytułach które uzupełniają historię i "AVX VS" w których same walki są pokazane (dwie na numer).

 

z0m5i.jpg

 

dla cyklopa ciekawie to się nie skończy - w stronach z "uncanny avengers" które wylądowały w sieci robią mu trepanacje czaszki :D.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

3 numer już jest? A ja nawet jeszcze zgłoszenia na prenumeratę nie wysłałem pocztą :P

 

Nie ma żadnej rozpiski. Pierwsze 4 numery w odstępach 2 tygodniowych, a później jak podejmą decyzję o kontynuowaniu, to dopiero ruszy machina cała.

Odnośnik do komentarza

Jest jakas rozpiska chociaz na pare numerow co i kiedy ma wychodzic w tej kolekcji marvela? widze ze na allegro 3 numer a ja prenumeraty nie mam. Jak to w koncu wychodzi? co dwa tygodnie?

Nie ma rozpiski, jest lista tytułów http://en.wikipedia....ovel_Collection

ale nie wydają w tej kolejności. Z pierwszym numerem była ankieta, było pytanie które tytuły są najbardziej interesujące, może tym się później będą kierować. Czwarty tom to będzie Avengers Disassembled.

 

Nowe numery wychodzą w czwartki co dwa tygodnie, jeśli nic się nie zmieni to kolejny pojawi się w kioskach 27 września

Edytowane przez ukk
Odnośnik do komentarza

I co, dała radę zamówić?

 

po tych numerach nic nie znalazła (co jest trochę bez sensu ale kij jej w oko) ; ISBN to nie INDEKS. Jeżeli możesz sprawdzić jeszcze raz i mi podać INDEKS to spróbuje znowu, ale pierwsze zeszyty i tak musiałbym z np allegro brać bo zwroty ponoć do następnego numeru tylko leżą czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Zważywszy na to, że cała polska zaopatrywała się w 3ech województwach z dostępem do kolekcji, szansa na wznowienie jest duża i na to właśnie liczyłem bo interesuje mnie cała kolekcja, a nie 4 nry. Teraz tylko ciekawe jak wypuszczą to wznowienie, w jakich odstępach, bo jak co 2 tygodnie, to obecni prenumeratorzy na 5 nr poczekają 2 miesiące + czas nim machina ruszy od nowa, oby jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Heh, to samo pomyślałem, jest raczej na odwrót. Ciekawe czy dostanę teraz ten 2 i 3 tom, no i kiedy 4 +5 :P

 

Zależy też co tam dokładnie było napisane, jak:

 

- Zawieszamy do odwołania - no to po ptokach

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

http://mundialman.blogspot.com/2012/09/wkkm-hachette-tom-4-komunikat.html

tu masz komunikat, dla mnie nic z tego nie wynika. Nawet gosc pisze ze przy klosie bylo to samo a nie wydali tego wiecej. W (pipi)a leca.

A wysylka prenumerat jest wstrzymana, czylli nawet nie dostaniemy tych numerow co juz wyszly :(

Po (pipi) te prenumeraty zbierali jak nic nie wysylaja. Strzelam ze jesli rusza od nowa, to od numeru 1.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ruszą to na pewno od nr 1go, reklamy w tv itd. A o tym, że wyjda tylko 4 nry czytałem gdzieś w necie już sporo, sporo temu. To była próba i to zawieszenie było pewne na 100%. Jeśli nie przypasi im tak wielkie zainteresowane tzn, że zarżną kurę która naznosiłaby im cały kurnik złotych jaj i zbłaźnią się po całości.

Odnośnik do komentarza
The Amazing Spider-Man will be ending with its 700th issue this December. The comic will be 104 pages, written by Dan Slott with art by Humberto Ramos. There will also be five variant covers for the comic - a 50th Anniversary varient, Wraparound cover, Olivier Coipel Cover, and a Joe Quesada cover

ASM1999700_MARTIN.jpg

 

 

Jak wyglądały inne tytuły po tym Marvel NOW! Całkowity reboot? Spider-man miał już jeden w 1999 roku, jak na marvel to całkiem niedawno.

Odnośnik do komentarza

morales ma dwanaście czy trzynaście lat i co prawda mieszka w internacie z dwoma czarnymi kolegami, ale to jeszcze nie potwierdza plotek o jego rzekomej orientacji. co do 700 to ludzie spekulują, że parker kogoś zabije (najpewniej alphę). w każdym razie akcja bankowo będzie obracać się wokół dogorywającego już od jakichś 2 lat octopusa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...