Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wojtq napisał:

Dzięki Panowie. X-Meni to rzeczywiście nie jego działka, a Thora trudno już dostać, więc chyba postawię na jakąś pewniejszą książkę. Plusy lecą jak szalone.

Kup mu Spideya Todda McFarlana. Klasyka, przepięknie wydana. 

Kika dni temu, trochę gadaliśmy o komiksach wydanych przez TM-Semic.  Pożyczyłem sobie z neta Weapon X, którego nigdy nie czytałem. Historia mną pozamiatała.  Mroczna, brutalna, smutna, wspaniała :obama: 

Mam nadzieję, że Mucha albo Egmont, kiedyś wydadzą, to dzieło. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Hubert249 napisał:

Kup mu Spideya Todda McFarlana. Klasyka, przepięknie wydana. 

Kika dni temu, trochę gadaliśmy o komiksach wydanych przez TM-Semic.  Pożyczyłem sobie z neta Weapon X, którego nigdy nie czytałem. Historia mną pozamiatała.  Mroczna, brutalna, smutna, wspaniała :obama: 

Mam nadzieję, że Mucha albo Egmont, kiedyś wydadzą, to dzieło. 

 

weaponx.jpg

Miałem 13 lat kiedy kupiłem to wydanie Mega Marvel. Wcześniej nigdy nie słyszałem o Weapon X. Już wtedy wiedziałem, że jest to dzieło.

 

Hailsy i wieczna chwała Barry Windsor-Smithowi!

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

@ornit

Wtedy targetem były własnie dzieciaki z klas 2-8, a komiks jest cholernie brutalny, ech ci nasi nieświadomi rodzice xD 

W ogóle cały marvel w latach 90tych był jakiś taki mroczny i horrorowaty. 

Gratuluję kolekcji, chyba sam kupię oryginał na Amazonie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pytanko dla wtajemniczonych. KOMPLETNIE jestem zielony a myślę a marvel unlimited na rok sobie wziąć. Aby poczytać jakieś ciekawsze ZAMKNIĘTE serie. Czy ktoś ma doświadczenie z marvel unlimited? Chce na tablecie sobie poczytać. A i pytanie co byście polecali dla kompletnie zielonego w świecie marvela. Mają być dobre historie ale zamknięte nie chce tasiemców.  Widzę że pozycji jest 28k  i ilość pewnie nie idzie w jakość nie chce marnować czasu na coś średniego.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szejdj napisał:

Ja miałem Unlimited i czytałem na iPadzie, działało wspaniale. Serwis jako serwis i aplikację polecam w 100%. 

A jakieś serie polecasz dla kompletnie zielonego? Znam tyle lore co z bajki o spidermanie i X-Men z lat 90'tych i z filmów. Wiem kto to wujek Ben , czemu Wolverine ma metale w ciele i kto to jest kto z głównych medialnych postaci. Dla przykładu DC też kompletnie nie znałem poza bajka i filmami a genialnie czytało się taki powrót mrocznego rycerza Franka Millera. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, blantman napisał:

A jakieś serie polecasz dla kompletnie zielonego? Znam tyle lore co z bajki o spidermanie i X-Men z lat 90'tych i z filmów. Wiem kto to wujek Ben , czemu Wolverine ma metale w ciele i kto to jest kto z głównych medialnych postaci. Dla przykładu DC też kompletnie nie znałem poza bajka i filmami a genialnie czytało się taki powrót mrocznego rycerza Franka Millera. 

Weapon X. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, Masorz napisał:

Chłopaki, jest jakieś dobre origin story do Moon Knighta? Czytałem w cholerę Marvela, ale nigdy o tym panu powyżej.

@Rudiok @Shen ?

 

Podpisuję się pod kolegą @Shen z tym, że ten drugi od Lemire'a mi bardziej podszedł jako całość.

 

Z trochę starszych, ale dobrych historii do dostania na Zatoce:

- The Macabre Moon Knight, 

- Marc Spector: Moon Knight, 

- Vengeance Of The Moon Knight. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Masorz napisał:

Dzięki chłopcy.

Jeszcze doczytałem, że run od Ellisa z 2014 roku ponoć rządzi. 

 

No to ten co wyszedl w Polsce.

Jeszcze run Sienkiewicza podobno dobry, zebrany w Moon Knight Epic Collection Vol. 1 – 3

1 godzinę temu, XM. napisał:

Rękawica nieskończoności - git gut?

Jak pasują Ci starsze komiksy i duże wydarzenia w uniwersum marvela, to mozesz się zainteresowac tez https://muchacomics.com/pl/p/X-Men-„Era-Apocalypsea-ksiega-pierwsza-„Swit/265

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, YETI napisał:

@Shen, orientujesz się, czy to wydanie różni się mocno od tego co było WKKM?
https://www.gildia.pl/komiksy/451749-amazing-spider-man-epic-collection-1-ostatnie-lowy-kravena

Cytat

Zeszyty Web of Spider-Man (vol. 1) #31-32 (październik-listopad 1987), The Amazing Spider-Man (vol. 1) #293-294 (październik-listopad 1987), Peter Parker, The Spectacular Spider-Man #131-132 (październik-listopad 1987)

Cytat
 
Pierwszy tom „Amazing Spider Man – Epic Collection: Ostatnie łowy Kravena” zbiera zeszyty z lat 1986–1987: „The Amazing Spider-Man” #289–294 i „Annual” #20–21, „Spider-Man Versus Wolverine”, „Web of Spider-Man” #29–32 i „Peter Parker: The Spectacular Spider-Man” #131–132. 

epic collection ma z 2x wiecej stron

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...