Skocz do zawartości

Tekken League with nSports


Di

Rekomendowane odpowiedzi

324_1240005855.jpg


Zapraszam do wzięcia udziału w lidze Dark Resurrection Online w wersji PAL. Przewidywany czas trwania ligi to 10 tygodni. Rozgrywki powinny się rozpocząć w połowie przyszłego tygodnia, pod warunkiem, że zbierze się odpowiednia liczba uczestników.


Zasady:
Gramy do 5 wygranych walk, do 3 wygranych rund.
Czas: 60 sekund
Arena: wybrana losowo
Zbanowane postaci: Jinpachi
Brak ograniczenia na rzuty.
Jeśli z powodu problemów technicznych uczestnicy nie mogą się ze sobą połączyć aż do czasu zakończenia danej kolejki, wpisywany jest wynik 0:0.
Aby wynik był zaakceptowany, obaj grający muszą go podać (ew. jeden podaje a drugi potwierdza).
W klasyfikacji najpierw liczy się ilość wygranych pojedynków, potem bilans walk (ilość wygranych walk <minus> ilość przegranych walk), a dalej wynik bezpośredniego pojedynku. Jeśli Gracze wygrali tyle samo pojedynków, mają taki sam bilans i padł między nimi remis, sprawdzane jest, który z nich wygrał więcej walk. Jeśli i tutaj nie padnie rozstrzygnięcie, rozegrany zostaje dodatkowy pojedynek na zasadach takich samych jak pozostałe (FT5).

W każdej kolejce może być rozpisanych od 1 do kilku walk, zależnie od frekwencji. W przypadku, gdy z jakichś powodów jeden Gracz nie może uczestniczyć w rozgrywkach w danej kolejce, musi on zgłosić to wcześniej do prowadzącego (do mnie), a ja spróbuję coś z tym zrobić.


NAGRODY
1. miejsce:
słuchawki ATK-220 + podkładka Xraypad Aqua2 + 100% zniżki na wejściówkę na jeden z turniejów Tekkena organizowanych przez nSports (offline)

2. miejsce
Pamięć PQI U505 2 GB + 100% zniżki na wejściówkę na jeden z turniejów Tekkena organizowanych przez nSports (offline)

Lista uczestników: (PSN -> GG [nick])
1. alik1991 -> 1199548 [Alik_TcT]
2. Lockershaft -> 2488189 [Juni0r_TLT]
3. Lockershaft -> 9651520 [Velurian_TLT]
4. KomandosPL -> 6276702 [super_Big_Boss]
5. AKI_WROC_PL -> 1636140 [Wojtas1986]
6. S1MON__PL -> 8555908 [ghort]
7. Western79 -> 8711219 [Western]
8. Fastlegs_of_Fury -> MSN: camcadams_6@hotmail.com [Fastlegs]
9. ciuh85 -> 7657714 [Ciuh]
10. MaDDoGPych -> 8431688 [Pychu]
11. Joe_Harley -> e-mail: theguff@live.se [AgentRosenfeld]
12. XFrizenX -> 2309340 [Frizen]
13. brollymitsu -> 3406860 [brollymitsu]
14. pleju -> 8674468 [pleju]
15. MrVeron -> e-mail: veron707@o2.pl [Veron]
16. vonfishbone2 -> 5850330 [FishBone]
17. Sepkong_PL -> 3083645 [sepkong]
18. c2h5oh -> 4334370 [c2h5oh]
19. olgotka -> 1814791 [olgotka]
20. CrazyHavocPL -> msodoma@o2.pl [CrazyGoSu]

WYNIKI:
(wkrótce)
Wyniki należy podawać wyłącznie na naszym forum, w tym temacie.




W tym temacie proszę zgłaszać zgłoszenia i zadawać ewentualne pytania. Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zbanowane postaci: Jinpachi

 

Bez sensu.

 

Brak ograniczenia na rzuty.

 

To też bym radził zmienić jednak.

 

Lista uczestników: (PSN -> GG [nick])

1. alik1991 -> 1199548 [Alik_TcT]

2. Lockershaft -> 2488189 [Juni0r_TLT]

3. Lockershaft -> 9651520 [Velurian_TLT]

 

Rezygnuje z turnieju tak grać to se kurwa w szachy mogę :wsciekly:

 

 

 

Oczywiście chętnie wezmę udział

 

PSN KomandosPL gg: 6276702

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

@SBB

Dzięki za radę, ale ograniczeń na rzuty nie będzie. Nie wiem jak w kraju w którym mało kto wyrywa się z rzutów na refleks można narzekać na to, że rzuty online są przegięte. Jak ktoś przegina z nimi to schyl się albo zrób SS i wybij, ukarzesz go za prawie 2 razy większy damage niż dostałbyś, łykając rzut.

 

Do listy dopiszę Cię później, jak wrócę do domu ;)

 

Kuba, jaki jest sens w banowaniu postaci, której i tak nie da się wybrać? ;)

Nie wiedziałem, że nie da się go wybrać online.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Ciuh - PSN - ciuh85 gg - 7657714

Done.

 

 

Przy Fastlegs dopisałem MSN zamiast GG, gdyż ona aktualnie nawet nie może zainstalować tego komunikatora na komputerze, który ma. Kontaktujcie się z nią przez MSN, PSN albo po prostu PM tutaj na foum.

 

Odnośnik do komentarza

nick Pychu

PSN MaDDoGPych

gg 8431688

 

 

musze koniecznie zakladac konto na tamtym zje.banym forum? :/

 

EDIT: Moze by tak zrobic ograniczenie na 1 postac? :D

 

EDIT2: Powiedzmy ze gracze maja kurewskiego laga (tnie jak cholera) to co wtedy? przekladamy?

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza
musze koniecznie zakladac konto na tamtym zje.banym forum? :/

Jakieś uzasadnienie?

Możesz nie zakładać konta, ale wtedy nie będziesz mógł podawać wyników ;) Liga ma na celu m.in. reklamę naszego serwisu, więc postawiłem taki wymóg.

 

EDIT: Moze by tak zrobic ograniczenie na 1 postac? :D

Nope.

 

EDIT2: Powiedzmy ze gracze maja kurewskiego laga (tnie jak cholera) to co wtedy? przekladamy?

Prawdopodobnie tak będzie, ale obaj muszą się do mnie zgłosić w tej sprawie.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dopisany.

 

To kiedy liga rusza?

 

Rozgrywki powinny się rozpocząć w połowie przyszłego tygodnia, pod warunkiem, że zbierze się odpowiednia liczba uczestników.

 

Możliwe, że we wtorek podam pary pierwszej kolejki, która będzie trwała do kolejnego wtorku.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.