Skocz do zawartości

Żal...


DeadFish

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mygamercard.net/leaderboard.php...p;x=51&y=12

 

Pierwsze miejsce - zakopane82.

 

"Wow, ale master, na pewno wymiata" - tak sobie pomyślałem jak zobaczyłem go na liście (o dziwo, widzę go pierwszy raz w życiu na tej liście, nigdy nie udzielał się na żadnych forach odnośnie GH). Parę tygodni temu zobaczyłem go na pierwszym miejscu i brakowało mu jednego achiva. Zgadnijcie jakiego...kupna wszystkich piosenek. Pomyślałem sobie, że to niemożliwe żeby gościu przeszedł GH 4 razy w singlu i 4 razy w coopie i nie kupił wszystkich. Idąc dalej, skapnąłem się że przecież jest achievement za kupno WSZYSTKIEGO ze sklepu, który przecież miał. WTF? Jak może mieć achiva za wszystko jak nie ma za piosenki? Na koniec...on pojawił się na tej liście jakiś miesiąc temu. Wchodzę w jego profil:

 

GH3 - last played 18 maj 2008!

 

N/C

 

Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie i tym bardziej co oni robią że sobie achivy wbijają, I don't give a fuck.

 

btw. ogólny achivy tego gościa:

 

Number of Games: 163

Total Score: 147830 / 153550

Total Achievements: 5345 / 5550

 

Jakiś gliczer / cziter / haker / yeahbunny.

Edytowane przez DeadFish
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak ale to ja chciałem jako jedyny mieć calaka w naszym kraju ;p A tak to taki ciulas zaburza mi równowagę ;p A tak to może kiedyś bym znalazł kogoś do coopa ;p

 

Tak BTW to które achievementy Ci brakują?

 

Tylko te za karierę w coopie (nie mam z kim zrobić) oraz wygrać 500 meczów online (nie za bardzo mi się chce). Czyli ogólnie nic czego nie mógłbym zrobić. Wszystko najtrudniejsze już poszło.

Odnośnik do komentarza
Tak ale to ja chciałem jako jedyny mieć calaka w naszym kraju ;p A tak to taki ciulas zaburza mi równowagę ;p A tak to może kiedyś bym znalazł kogoś do coopa ;p

 

Tak BTW to które achievementy Ci brakują?

 

Tylko te za karierę w coopie (nie mam z kim zrobić) oraz wygrać 500 meczów online (nie za bardzo mi się chce). Czyli ogólnie nic czego nie mógłbym zrobić. Wszystko najtrudniejsze już poszło.

Powiedz gdzie mieszkasz, rusze dupe na dwie noce i (pipi)niemy - gorzej z Raining Blood :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...