Jump to content

Sign in to follow this  
Czarny2324

Killzone 2 - klany - rekrutacja

Recommended Posts

Klan T.N.T P*L prowadzi nabór mile widziani : Ranga generał,headset ( lub zamiar kupna ) i chęć pokazana się w europie Nie robimy ciśnień żebyś non stop grał mamy swoje obowiązki Ale miło by było gdybyś grał raz w tygodniu my oczywiście gramy częściej .. Chętnych zapraszam . Piszcie tu lub na PSN nick Carny2324 nie pomyl z Czarny2324 lub pod GG 13260127 Pokażmy reszcie Europy że Polak potrafi ...

Z chęcią bym pograł w klanie w fajnej atmosferze, a ostatnio mój klan jakoś nie przejawia większej aktywności.

Mam czas głównie od 22-23 (jak żona i dziecko pójdą spać), ale przynajmniej raz w tygodniu mogę wynegocjować jakąś dowolną godzinkę na mecz międzyklanowy, chyba że leci jakaś ulubiona bajka dziecka :)

Edited by chelcho

zapraszam na ps3liga.pl wystartowala wlasnie pierwsza polska liga kz2, jestesmy po pierwszych kolejkach, z checia zobaczymy nowy polski klan

Z chęcią bym pograł w klanie w fajnej atmosferze, a ostatnio mój klan jakoś nie przejawia większej aktywności.

Mam czas głównie od 22-23 (jak żona i dziecko pójdą spać), ale przynajmniej raz w tygodniu mogę wynegocjować jakąś dowolną godzinkę na mecz międzyklanowy, chyba że leci jakaś ulubiona bajka dziecka :)

zapraszam do kings of pop

Ja rónież dołączył bym do jakiegoś fajnego klanu

Panowie tak jak napisał neogrisza zapraszamy do Kings of Pop [K_oP]. U nas liczy się czysty fun z gry, wspaniali ludzie, żadnej spinki itp. Jeśli jesteście zainteresowani to dajcie znać na PSN do mnie lub do griszy.

gotpstrfnl.jpg

Witam wszystkich graczy!

Nasz klan bierze udział w rozgrywkach ligowych Killzone 2, które właśnie się zaczęły - w związku z czym ogłaszamy uzupełniającą rekrutację, której celem jest pozyskanie wartościowych graczy. Tworzymy silną i zwartą grupę, której celem jest porządne namieszanie w lidze!

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, udaj się na nasze oficjalne forum www.got-clan.pl, zarejestruj się i złóż swój wniosek o przyjęcie do klanu w dziale Rekrutacja.

Wymagania jakie muszą spełniać zainteresowane osoby:

1. Posiadanie headseta

2. Wiek > 17 lat

3. Ranga w grze - Generał

4. Dyspozycyjność w godzinach wieczornych(gramy często, gdyż trening to podstawa sukcesu)

Zapraszamy!!

Edited by A-n

Reasumujmy.

Rozgliwki ligowe w K2 już się zaczęły, a ty dopiero zbierasz ludzi do klanu?

OK.

Najlepszego :D

Reasumujmy.

Rozgliwki ligowe w K2 już się zaczęły, a ty dopiero zbierasz ludzi do klanu?

OK.

Najlepszego :D

A co w tym dziwnego?

Gramy w lidze, w pierwszej kolejce nawet całkiem nieźle nam poszło - ale chcemy się rozwijać, co wiąże się z pozyskaniem dodatkowych graczy...

Zapraszam wszystkich z ranga general i posiadajacych head set do wspolnego sławienia naszego pieknego kraju w sieci Powymiatamy Panowie ... Złapiecie mnie na PSN pod nickiem Carny 2324 nie Czarny2324 lub tutaj Zapraszam Klan nazywa sie T.N.T PL

Ja właśnie szukam klanu, ale póki co zbliżam się do rangi młodszego sierżanta, headseta nie posiadam. Czy byłaby ewentualnie możliwość przyjęcia do klanu??

A jaknie, to może jest jeszcze jakiś inny polski klan, który zbiera graczy? Jakby co, to jestem chętny.

Wlasnie nie dawno zalozylem Klan :)

Nazwa klanu : Ekipa nie do wyje.bania

Klan tag : ENDW

Zainteresowane osoby piszcie smialo...oczywiscie gramy 4 fun...klanoweczki jak najbardziej beda :)

Edited by Igorek_PL_

zapraszam do klanu D!S , potrzebujemy nowych ludzi doświadczonych lub nie . Jeżeli jest ktoś chętny niech pisze na psn: lukasz1987lb lub na priva

Jezu ludzie to nabór do klanu T.N.T a wy tu sie wpier... ze swojimi ogłoszeniami załóżcie sobie własny temat troche kultury!!!!!!!!!!

Igorek, a może jakiś mały sparing z Królami Popu?

Bardzo chetnie zagramy ale pierw musze ekipe zebrac tak ze 12 osob :)

Witam,

i zapraszam do mojego nowo założonego klanu Polish Elite Squad w Kz 2. Klan jest świeżo założony wiec rekrutuje w miare każdego.

Wymogi:

1. min. 4 ranga (żeby nie było za łatwo laugh.gif)

2. Aktywna gra

3. Headset niewymagany bo aktualnie sam nie posiadam

4. internet min. 256 żeby nie lagowac xD

5. No i oczywiście poczucie humoru dla zachowania przyjaznej atmosfery

Info:

Id: Morial24

Klan: Polish Elite Squad [PLES]

Ranga: Generał

Kontakt: GG 8221405 mail morial246@gmail.com

Podania proszę składać na e-maila lub gg.

Wzór Podania:

Id:

Ranga:

Headset: TAK/NIE

Internet:

Kontakt:

Zainteresowania:

Czas spędzany przy Kz2:

Dlaczego PLES :

Witam,

i zapraszam do mojego nowo założonego klanu Polish Elite Squad w Kz 2. Klan jest świeżo założony wiec rekrutuje w miare każdego.

Wymogi:

1. min. 4 ranga (żeby nie było za łatwo laugh.gif)

2. Aktywna gra

3. Headset niewymagany bo aktualnie sam nie posiadam

4. internet min. 256 żeby nie lagowac xD

5. No i oczywiście poczucie humoru dla zachowania przyjaznej atmosfery

Info:

Id: Morial24

Klan: Polish Elite Squad [PLES]

Ranga: Generał

Kontakt: GG 8221405 mail morial246@gmail.com

Podania proszę składać na e-maila lub gg.

Wzór Podania:

Id:

Ranga:

Headset: TAK/NIE

Internet:

Kontakt:

Zainteresowania:

Czas spędzany przy Kz2:

Dlaczego PLES :

A moze zagramy jakis sparing jak uzbierasz ludz? :) pisz na PSN id Igorek_PL_

• Downvote 2

KijBij.jpg

Witam,

Zapraszam do członkostwa w nowopowstałym klanie KIJ BIJ!

Celem naszego Klanu jest podbój świata.

Nie wymagamy 100k kudosów i podporządkowania życia wirtualnej wojnie (ani żadnej innej wojnie).

Oczekujemy KZ!

K - komunikacji. Musimy dobrze dogadywać się, co do strategii, działań, planów. O mikrofonie nie będę wspominał :)

Z - zaangażowania. Jak się dogadamy to musimy wdrażać nasze ustalenia. Realizować postanowienia.

W zamian gwarantujemy KZ!

K - kulturę. Szacunek dla wszystkich członków. Szacunek dla czasu członków.

Z - zabawę. Bez przedniego funu nie ma funu ;)

Zainteresowanych proszę o kontakt.

PSN id:

kijos

Link do strony klanu:

http://killzone.com/kz/clan.psml?kz_clan_id=300192

logo2.jpg

Klan Z3RO szuka nowych członków oraz małych klanów do fuzji. Chętnych zapraszam na forum klanu http://www.ps3team.pl/forum/index.php?board=64.0 lub na pw. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie http://z3roregrets.blogspot.com/ lub http://killzone.com/kz/clan.psml?kz_clan_id=104006

Naszym atutem jest miła atmosfera i zacięta walka :D

Edited by Desert4PL