Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Gry Bethesdy mają dwie poważne "wady": czas i złożoność.

 

Czas. Mam już 50+ godzin na liczniku a przeszedłem 3 sub-questy i jestem w połowie wątku głównego. Osiąganie 1000+ czasu gry to nie jakiś rekord a standard. Do tego jeszcze jest 5 dodatków, które sam nie wiem kiedy przejdę. Wiele osób przechodzi sam wątek główny a resztę ma w (pipi)e. Czas jaki trzeba poświęcić na obejrzenie wszystkiego jest przerażający.

 

Złożoność. Z jednej strony mamy multum opcji jakich nie oferuje żadna inna gra. Z drugiej strony ograniczenia jakich nie da się uniknąć. Są sytuacje, w których możemy zrobić co chcemy i czego sami byśmy nie wymyślili. W grze jest pewien dzieciak, którego można uratować i znaleźć nowy dom. Banał. Można go jednak sprzedać jako niewolnika. Problem w tym, że nigdy nie wiadomo co można zrobić i czego już nie, gdzie zabrakło czasu i pomysłu twórcom.

 

A teraz prawdziwe wady:

Mała ilość broni. Nic nie ważąca amunicja. Poziom trudności.

Mam nadzieję, że na najwyższym poziomie trudności będzie ciekawiej.

W New Vegas błędy mają zostać poprawione.

 

W porównaniu z Oblivionem to i tak wielka zmiana. System w Oblivionie jest zupełnie niegrywalny.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Fallout: New Vegas - Preview:

 

http://www.joystiq.c...lout-new-vegas/

 

New Vegas is still Fallout -- it plays the same as the first title, and while the animations and models are new, it's got the same retro wasteland aesthetic. If you loved Fallout 3, you'll probably like this one, and if you hated Fallout 3, New Vegas probably won't change your mind.But the subtitled sequel does seem to improve on Bethesda's formula in a few significant ways. In the first hour and a half or so, it's cleaner, faster, and smoother than the first go-round. And that may make visiting the Wild West Wasteland an even better experience than exploring the Capital.

 

No i to mi wystarczy :thumbsup:

 

E:

 

Paczka nowych screenów:

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/08/13/fallout-new-vegas-quakecon-screens-are-piping-hot.aspx

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, dzisiaj odpaliłem grę, wszystko ładnie jak na poczatek, pięknie, smigam sobie tylko dlaczego gra, mimo instalacji po pierwszym odpaleniu tnie? Reguły na to nie ma, bo raz zatnie co 5 min, a czasami ciągle idąc potrafi sie zacinac nawet co 10 s !! Zwieszki są 0,5 - 1 sekundowe, ale strasznei to irytuje. A tak poza tym to F3 w nowej otoczce z dodatkami :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...