Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazuja ze FIFA10 bedzie najlepsza pilka na rynku. Tymbardziej ze dziewiatka nie potrzebuje rewolucyjnej poprawy lecz tylko szlifu... Co wiecej EA ewidentnie szlifuje swoja gre we wlasciwa strone i bardzo umiejetnie.

 

Jedyne co chcialbym zobaczyc a bedzie to chyba mial PES to wyciagniete koszulki i opuszczone skarpetki. Chcialbym tez latwiej rozpoznawac pilkarzy na boisku...

 

No zobaczymy.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Wiadomo coś o licencji na ekstraklasę ?

 

w polskiej edycji, będzie można kupować mecze na ps store. ;)

 

 

ja bym wolał, info, czy w związku z MŚ w RPA będzie więcej reprezentacji, czy edytor drużyn będzie na poziomie PES, oraz czy i jakie nowe ligi będą

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

 

FIFA 10 - dużo lepsza wersja bardzo dobrej gry

 

 

Ten 21-letni Anglik ma pracę marzenie – jest profesjonalnym graczem FIFA. Zapraszamy do lektury wywiadu z Chrisem Bullardem, który opowiada m.in. o swoich wrażeniach z gry w FIFA 10

 

Jakie to uczucie być profesjonalnym graczem w FIFA?

- Trochę dziwne, bo nigdy nie przypuszczałem, że można to robić zawodowo. Z drugiej strony: dorastałem grając w kolejne części serii i dla mnie to nigdy nie była tylko gra. Zawsze kiedy przegrywałem potrafiłem cisnąć padem o podłogę.

 

Ile czasu tygodniowo poświęcasz na swoją FIFA-pracę?

- Od 40 do 50 godzin. Oczywiście duże znaczenie ma z kim grasz. Można rozegrać np. 1000 meczów i nie poprawić swoich umiejętności. Ważniejsze są spotkania z rywalami, którzy stawiają ci wysokie wymagania.

 

Zdarzają ci sie jeszcze porażki?

- Oczywiście! Gram z rywalami o podobnej klasie i jak w prawdziwej piłce zdarzają mi się wpadki. Kilka razy przegrałem nawet 1:6. Grunt to z takich klęsk wyciągnąć wnioski.

 

Jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy grali już w FIFA 10 – jak wrażenia?

- To już czwarta część gry oparta na tym samym silniku, więc spodziewałem się, że będzie jeszcze lepsza. I nie zawiodłem się. Jeśli ktoś lubił FIFA 09, FIFA 10 polubi od razu. Wiele rzeczy, które wczesniej denerwowały, teraz zostały poprawione. To dużo lepsza wersja bardzo dobrej gry.

 

Jakie są najważniejsze zmiany?

- Poruszanie się piłkarzy: budując akcję reszta drużyny stara się odczytać nasze zamiary i włącza się do ataku. Wrażenie zrobił też na mnie realizm gry przy walce o piłkę. Zawodnicy przepychają się, ciężej odebrać im piłkę. Mnie najbardziej cieszy jednak kreator stałych fragmentów gry. Wreszcie rzut rożny czy wolny można rozegrać dokładnie tak, jak się chce.

 

Myślisz, że zmiany w FIFA 10 pomogą ci czy wręcz odwrotnie?

- Lubię długo rozgrywać piłkę, a mam wrażenie, że to w nowej odsłonie będzie wreszcie niemniej skuteczne niż szybkie konstruowanie akcji. Dużo podań, kreatywność – to mi tylko pomoże.

 

A czegoś ci brakuje?

- Ciągle liczę, że wydawca znów zrobi jakąś mini gierkę, np. halową piłkę. Niby nic wielkiego, a ucieszyłoby wielu graczy. W dodatku jeśli graliby tam wielcy piłkarze sprzed lat. Np. Manchester United z Erikiem Cantoną czy Royem Keane’em. Fajne, prawda?

 

Rozmawiał Darren Cross z Electronic Arts UK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...