Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

luknąłem na filmik z konferencji, ogromne wrażenie robi ta gra ciałem, oraz wybicia piłki przez obrońców. System 360 może być jednak przydatny w Fifie i Pes bardziej niż myśle, zwłaszcza przy próbie wejść w pole karne. Obłędnie wyglądają stadiony i warunki pogodowe, oby edytor pozwolił mi jeszcze na tworzenie swobodne drużyn i piłkarzy, oby było duuużo reprezentacji, oby dało się rozgrywać turnieje offline większą niż 8 liczbą drużyn i jak dla mnie będzie wypad :D

Odnośnik do komentarza

w walce na gameplay filmikowy, między fifą 10 a PES 2010, pokazany na gamescore 3-0 dla Fify 10 !! zachowanie piłki, zawodników, animacje, walka o piłke, przemieszczanie się z akcją, to bije na głowe to co pokazało KONAMI. Naprawde easye, Ci wszyscy goście co jadą po Tobie na tych wszystkich forach, teraz siedzą przed monitorami i wstydzą się swojego PES'a, bo znów KONAMI jest mistrzem w słowie pisanym, a w obrazie nic z tego się nie sprawdza. Teraz jeszcze trzeba potwierdzić to w akcji DEMO i wybrać gre piłkarską na 2010 rok, choć ja już zastanawiam się nad preorderem fify

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Filmik spoko...ale nie widze zbyt wielu zmian w stosunku do 09...

 

Szkoda ze nadal nie widac trybun podczas normalnego grania...zawsze wyglada to tak jak bysmy grali na stadionie lekkoatletycznym a nie na jednej ze swiatyn futbolu (ciekawe jak to bedzie wygladac na old trafford gdzie trybuny wrecz wchodza na murawe).

 

Ciekawe czy w animacjach zostaly wziete pod uwage specyficzne ruchy niektorych gwiazd futbolu...czy znow bedzie tak ze animacje beda owszem fajne ale i tak wszyscy pilkaze beda biegac tak samo, dryblowac tak samo, tak samo ustawiac sie do wolnych i tak samo je wykonywac...dobrze by bylo gdyby za to sie wzieli...w koncu taki Messi np. rusza sie calkiem inaczej niz Ronaldo...Ronaldo tez np bardzo charakterystycznie ustawia sie do wolnych i je wykonuje - calkiem inaczej niz np taki Beckham czy Del Piero...

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Takie szczegóły chyba jeszcze długo się nie pojawią. Zresztą nie bardzo się interesuję tym kto jak się porusza. Cisnę głównie w multi ale mam nadzieję, że w tym roku solo mode mnie wciągnie jak bagno. Bo 09 w tym temacie była kompletnie nie grywalna.

Odnośnik do komentarza

Ale roznice lekkie byly, nie mowie o ustawianiu sie do pilki, wolnych itp. Ale zawsze jak sie bieglo Christiano, 2 razy szybciej przeplatal nozkami, Messim - czuc bylo jego zwinosc w porownaniu do innych graczy podczas zwodow. Wiadome, ze nie bedziesz widzial kazdej roznicy od razu golym okiem, to chyba nie do zrobienia w tej generacji konsol.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Takie szczegóły chyba jeszcze długo się nie pojawią. Zresztą nie bardzo się interesuję tym kto jak się porusza. Cisnę głównie w multi ale mam nadzieję, że w tym roku solo mode mnie wciągnie jak bagno. Bo 09 w tym temacie była kompletnie nie grywalna.

 

Czemu dlugo sie nie pojawia...przeciez sa w PESie (to jedna z tych rzeczy gdzie PES jest przed fifa) nie widze problemu zeby EA przy takiej kasie zadbalo o to. Bo nie ukrywam ze to jedna z kilku rzeczy ktorych mi jako fanowi pilki kopanej w Fifie bardzo brakuje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.