Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

http://twitter.com/RockstarGames/status/1800272393

 

Już niedługo powinny pojawić się pierwsze informacje na temat drugiego epizodu do GTA IV. Jak na razie wiemy tylko tyle, że głównym bohaterem na 99% będzie Luis Fernando Lopez, którego spotkaliśmy kilka razy zarówno w podstawce, jak i The Lost and Damned. Zapewne gdzieś w okolicach E3 pojawi się trailer, zaś sam dodatek będzie miał swoją premierę przed końcem tego roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ha ha, genialny tytuł. Rockstar daje czadu, ciekawe czy to przejdzie :) No i jeszcze to, bardzo ważne info dla kolekcjonerów:

 

Also announced is a retail release called Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City which will feature the content from “The Lost and Damned” as well as “The Ballad of Gay Tony” on one disc for $39.99. This will be a standalone disc, and will not require Grand Theft Auto IV to play.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Rockstar Games has announced the fall release of both the second episode of Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony and Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, which will include both episode one The Lost and Damned, and episode two The Ballad of Gay Tony together on a single disc exclusively for the Xbox 360.

Mysle ze to obala plotke o DLC do PS3 w sierpniu ^_^

Odnośnik do komentarza

Rockstar ma jaja, trzeba to przyznać :). Dodatek zapewne będzie, podobnie jak TLaD, świetny, ale najważniejsze jest to, że na 99% nowe kawałki dostanie Electrochoc, a jak wiadomo Electrochoc FTW ^_^.

 

Cieszy mnie także fakt wydania wersji pudełkowej dodatków, która dla takiego zjebiszcza GTA jak ja, jest zakupem murowanym. Mam tylko nadzieję, że Epizody z LIberty City ukażą się w tym samym terminie co TBoGT na Xbox Live, bo nie chciałbym wydawać niepotrzebnie punktów (dłużej niż tydzień oczekiwania na dodatek nie wytrzymam ;)).

Odnośnik do komentarza

Swietna informacja - fajnie, ze rozszezaja GTA IV o nowe epizody ! :)

 

 

ha ha, genialny tytuł. Rockstar daje czadu, ciekawe czy to przejdzie :) No i jeszcze to, bardzo ważne info dla kolekcjonerów:

 

Also announced is a retail release called Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City which will feature the content from “The Lost and Damned” as well as “The Ballad of Gay Tony” on one disc for $39.99. This will be a standalone disc, and will not require Grand Theft Auto IV to play.

Jak dla mnie super - biore to od razu na X360, tym bardziej, ze GTA IV (kolekcjonerska) mam na PS3, wiec w Lost & Damned nie gralem. :)

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe do odpalenia dwóch dodatków wydanych na płycie nie będzie potrzebne GTA 4. Tak jak piszesz Mastah fajnie by było jakby te dodatki na płycie wyszły od razu po premierze drugiego dodatku na MP albo równo z premierą na MP. Bo tak będzie trzeba kupować 2 razy to samo. Tytuł ostro pojechany, będzie głośno w sieci o nim zresztą już się robią pierwsze szumy za to kocham/y wielkie R.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...