Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla adres powinien brzmieć coś na kanwę portalextreme.pl; bądź extremeportal.pl. Swojsko i znajomo, a ten zlepki literek (skrót) nie wygląda, ani nie brzmi szczególnie dobrze moim zdaniem.

Przyjęło się, że forum to FPE, więc portal figurujący jako PPE brzmi sensownie, zwięźle i jest naturalną koleją rzeczy.

 

"Wkrótce" niewiele mówi. Dla jednych to dni, dla innych miesiące, a jeszcze dla innych to lata, skoro projekt jest w zamyśle od ponad 3 lat. Takie bezpieczne, niezobowiązujące słówko.

Odnośnik do komentarza

Zapodajcie archiwalne numery magazynu,

 

Nieopublikowane listy (ciekawe i śmieszne)

 

obszerny dział fotek z imprez jak i filmy z targów

 

recki które nie zmieściły się w magazynie

 

i dział retro obszerny na którym zależy mi jak choler..

 

filmy z gameplayów itp.

Odnośnik do komentarza

IMO lepszym adresem portalu byłoby po prostu psxextreme.pl - zamiast obecnej strony mógłby być portal. Samo ppe mimo, że jest skrótem psxextreme nie skojarzy się ludziom od razu z nim. Nie wiem tylko jak adres odniósł by się do psxextreme.com - bo taki portal już istnieje i może to jest przeszkodą...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
IMO lepszym adresem portalu byłoby po prostu psxextreme.pl - zamiast obecnej strony mógłby być portal. Samo ppe mimo, że jest skrótem psxextreme nie skojarzy się ludziom od razu z nim. Nie wiem tylko jak adres odniósł by się do psxextreme.com - bo taki portal już istnieje i może to jest przeszkodą...

 

zgadzam sie z koega. lepiej zmodyfikowac stara strone praktycznie nie istniejąca niż mieszac innym w głowie i robic syf w sieci

Odnośnik do komentarza
a Fenio chce zeby udostepniano tu takie rzeczy?

 

coś taki ciekawski ?

 

Dla wszystkich zainteresowanych tym jak wcześniej ppe.pl miało wyglądać

 

http://img41.imageshack.us/img41/5746/ppe2.jpg

 

http://img193.imageshack.us/img193/6351/ppek.jpg

 

jak dla mnie czytelnie i graficznie ładnie . Wiele się dzieje na stronie, nawet ładniej sie prezentuje niz konsolowisko.

Odnośnik do komentarza

A co powiedzielibyście o

 

portalpe.pl?

 

Nie za krótkie, nie za długie, nie jest trzema literkami i fajnie brzmi. ppe.pl jakoś dziwnie wygląda...

 

A te designy jakoś tak średnio mi podchodzą, napaćkane tego jest że hoho. Za dużo tabelek i informacji, jakoś to poukładać byłoby fajnie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Collins swoją drogą skąd ty tyle wiesz o Ppe? Czyżbyś był jakimś hakerem, lub dalekim krewnym ściery z odległej galaktyki?

 

Ogólnie to pomysł mi się podoba tylko szkoda ,że tyle trwa jego realizacja. ( ciekawe czy prace nad portalem zostały przyśpieszone z powodu panującego kryzysu )

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Jak portal będzie uzupełnieniem PE, to... Udało się wam, wróce do kupowania gazetki. Dobry pomysł, serio, serio!

 

ps. Oddajcie szałtboksa!11

 

edit: ppe.pl - dobry adres, ale też wywalić z psxextreme.pl tą wiesniacką stronke i dać przekierowanie do ppe.pl musicie, bo inaczej to kino będzie.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

A ja mam taką propozycje-od kilku lat gracze narzekają na zanik luzackiego trybu pisania w PE.Może ppe.pl byłaby na luzie -komiksy(sex,dragi to co było od 1 do 90 nr jakoś tak)wesoła kamerka a pismo bardziej profesjonalnie?Jeżeli serwis będzie nieodpłatny-mi się to podoba :P

Odnośnik do komentarza

Błażeju wątpię , zgredy mają już swój wiek,target(czytelnicy) też dorośli zmienili się , tak więc i zgredziuchy postanowili trochę się wstrzymać i przystopować głupawki. Pewnie ,że chciałbym by Serwis był przepełnionym oldscholowym klimatem starych extrimów. Trzeba czekać co przyniesie los. Mam nadzieje ,że pobijecie 20 tyś i 200 tyś unikalnych wejść dziennie( chyba nic nie pomyliłem) najlepszych serwisów. Hmm a ciekawe co zrobi Hiv z konsolowiskiem . Pójdzie do PPE czy dalej będzie obstawał przy swoim.

 

 

@Collins":Skąd ty to wszystko wiesz, człowieku! Nostradamus nam się jakiś na forum objawił, czy co? Trzeba jednak przyznać ,że liczby robią spore wrażenie ( szczególnie ta druga, ghe ghe) i chodź zbliżenie się do nich to już jest nie lada wyczyn.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
Błażeju wątpię , zgredy mają już swój wiek,target(czytelnicy) też dorośli zmienili się , tak więc i zgredziuchy postanowili trochę się wstrzymać i przystopować głupawki. Pewnie ,że chciałbym by Serwis był przepełnionym oldscholowym klimatem starych extrimów. Trzeba czekać co przyniesie los. Mam nadzieje ,że pobijecie 20 tyś i 200 tyś unikalnych wejść dziennie( chyba nic nie pomyliłem) najlepszych serwisów. Hmm a ciekawe co zrobi Hiv z konsolowiskiem . Pójdzie do PPE czy dalej będzie obstawał przy swoim.

 

 

@Collins":Skąd ty to wszystko wiesz, człowieku! Nostradamus nam się jakiś na forum objawił, czy co? Trzeba jednak przyznać ,że liczby robią spore wrażenie ( szczególnie ta druga, ghe ghe) i chodź zbliżenie się do nich to już jest nie lada wyczyn.

Ja mam 14 lat mój kolega też czytelnik ma 15 i jest sporo takich graczy w naszym wieku,którzy tak jak Wy kiedy mieliście nasze lata oczekujecie oprócz rzetelności-funu.Może świeża krew redakcji się przyda?

3majcie się niech ten projekt wypali

Odnośnik do komentarza

Ppe to dobra nazwa, kwestia oswojenia. Nie widze problemu, aby www.psxextreme.pl, jak i portalpe.pl prowadzil na ta sama strone. Nazwa nie ma az takiego znaczenia przeciez. Pamietam jak mial sie pojawic czwarty operator (play), projekt nazywal sie p4. Wszyscy byli przekonani ze taka wlasnie siec bedzie, jak wyszlo play, wszyscy zaczeli sie burzyc, teraz juz nikt o p4 nie pamieta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.