Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Błażeju, czy ja napisałem, że nie chce funu? Ja jego pragnę jak 70 latek wiagry pod choinkę. Chciałbym znowu poczuć tę szaloną myśl rodzącą się w szalonych głowach-aliena , Hiva, myszaqa i reszty ekipy! Boli mnie "spoważnienie" ekipy ale co robić? Takie życie. Transfuzja krwi? Ona cały czas przebiega powoli,systematycznie.Gdyby nie to ,że nie do końca wierze w siebie sam bym ich(PE) zaatakował a tak? Niechaj robią to inni hehe( a serwis to doskonałe miejsce dla "ociosania" młodych,zdolnych atrakcyjnych .

Serwis to na pewno wielkie możliwości ciekawe czy (PE) ją wykorzysta.Marzy mi się polski odpowiednik Gamespotu(czytaj duży serwis z masą tekstu, łideło , i lekko postrzelonej(tego GS nie ma) publicystyki, i mocnym rozwinięciem społecznościowym- wiem ,że na to potrzeba lat,ale czy ściera planuje powrót na ojczystą planetę, w najbliższym czasie? Tak więc ZGREDZIUCHY RYCERZE HARDCORU -FIGHT! I PRZEBIJCIE SWOIM WIERTŁEM NIEBIOSA! (uwielbiam Gurren laganna)

 

* Swoją drogą bardzo mnie skrzywdziłeś zaliczając mnie do "starych" - mam dopiero 19 lat, wcześnie zacząłem ot co

(a to ,że na "pan" się raczej nie nadaje może zaświadczyć parę osób łącznie z kikolcami"gheghe)

Odnośnik do komentarza
zaczynamy dochodzenie kto puscił projekty ppe. Jak go znajde to mu z d* nogi powyrywam

 

Chyba nie powinniśmy tego oglądać :)

 

 

Gdzie to jest napisane?

 

Wczoraj razem w forum padła strona ppe.pl, a więc coś tam ciekawego się działo :D.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ktoś kiedyś zrobił taką stronkę, link był podany na forum ale niestety nie pamiętam gdzie...

a co do portalu to będę stałym czytelnikiem :) dziś nie zaglądam na żadną stronę tego typu, głównie ze względu na poziom tekstów...ale portal ze znakiem jakości PE będzie na pewno warty mojej uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Odwiedziłem portal- jak dla mnie nic ciekawego. Nie ma tam nic, czego by nie było na setkach podobnych stron. Ba, nawet jest gorzej bo kolekcja plików do zassania jest bardzo uboga.

 

Btw- jak sie to ma do "moralno9ści". Piszecie o grach i zakładacie portal, z którego mozna je sciągać? I proszę mi nie mówić jak ten proces działa, bo zdaję sobie sprawę, że na stronie nie ma bezpośrednio plików.

 

Shame (pipi) shame.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Odwiedziłem portal- jak dla mnie nic ciekawego. Nie ma tam nic, czego by nie było na setkach podobnych stron. Ba, nawet jest gorzej bo kolekcja plików do zassania jest bardzo uboga.

 

Btw- jak sie to ma do "moralno9ści". Piszecie o grach i zakładacie portal, z którego mozna je sciągać? I proszę mi nie mówić jak ten proces działa, bo zdaję sobie sprawę, że na stronie nie ma bezpośrednio plików.

 

Shame (pipi) shame.

 

 

Yyyyy, aha. Nie kminie zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Moment.

 

http://www.exsite.pl/darmowe_ebook_downloa...-luty-2009.html czy to Wasz portal? Bo ktoś podesłał mi takiego oto linka.

 

Jesli nie- bardzo przepraszam. Jesli tak to podtrzymuje zarzuty

 

 

Edit O LOL- chyba jednak zostałem wprowadzony w bład. Przeprszam zainteresowanych. Ludziom nie wierzy się na słowo- "ufaj ale sprawdzaj"- mawiał S.Lem. Bede pamiętał :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson
Orson dałeś się ładnie wpuścić w maliny. Czy podejrzeń u ciebie nie wzbudził chociażby tak, że adres nijak się nie zgadzał? :D

 

Delikatne podejrzenia się pojawiły :D

 

wiem- ftopa jak stąd do Gruzji. Porozmawiajmy o czymś innym :D

 

PS- miałem zacmienie umysłu.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Orson dałeś się ładnie wpuścić w maliny. Czy podejrzeń u ciebie nie wzbudził chociażby tak, że adres nijak się nie zgadzał? :D

 

Delikatne podejrzenia się pojawiły :D

 

wiem- ftopa jak stąd do Gruzji. Porozmawiajmy o czymś innym :D

 

PS- miałem zacmienie umysłu.

 

"Shame (pipi) shame." :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Otóż tak: nie znałem nazwy portalu- to raz. Nie wiedziałem czy już jest otwarty- to dwa. Dlatego jak otrzymałem link- to uwierzyłem.

 

Proponuje zakończyć temat :D

 

btw- raz jeszcze przepraszam redakcję. Wstyd mi- ale nie dlatego, ze sie pomyliłem ale dlatego, że posądziłem was o takie (pipi).

 

Biczuje się zawzięcie.

 

PS- Rozbo nie kozacz mi tu :P

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Hmm... co wygląda super, strona informacyjna? Właśnie kiepsko wygląda, w ogóle nie widać związku z PE (jedynie tekst). Oby szata graficzna i przede wszystkim zawartość była najwyższych lotów. Konkurencja jest na rynku, dlatego sama magia PE może nie wystarczyć. Ale jestem dobrej myśli. Zgredziole zaskakują Nas od dawien dawna i na pewno z tym projektem nie będzie inaczej. Powodzenia i czekamy na start! :) Uchylcie rąbka tajemnicy i podajcie przybliżoną datę ;)

Odnośnik do komentarza
Dla wszystkich zainteresowanych tym jak wcześniej ppe.pl miało wyglądać

 

http://img41.imageshack.us/img41/5746/ppe2.jpg

 

http://img193.imageshack.us/img193/6351/ppek.jpg

Jak dla mnie wygląda to bardzo dobrze. Portal prezentuje się o wiele lepiej na tym zdjęciu wyżej. Wszystko trzyma się kupy i pasuje do siebie. Mam nadzieję, że mniej-więcej tak będzie wyglądała ostateczna wersja. Nie pójdźcie w ślady konsolowiska i nie zróbcie jakiejś rzadzizny, tylko zróbcie tak jak na tych zdjęciach, że wszystko jest ładnie poukładane i "ubite".
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.