Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję przenieść tam wszystkie kąciki, mało kto czyta je wszystkie.

 

Huh? Ankiete przeprowadziles wsrod czytelnikow? Fajnie, poka poka wyniki.

 

Może i nie, ale ja znam mało osób które lubią wszystkie te gatunki gier naraz... no chyba, że ty katujesz się czytając opisy combosów w SF IV czy inny opis samochodu, tak dla zasady, żeby wszystko przeczytać :) Uważam, że te kąciki świetnie nadają się na stronę internetową.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Musze przyznać ,że sam kilka razy skorzystałem z płatnych treści na gry-online.

Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie głęboko żałuje :P

 

Gry-Online robi zajebiaszcze poradniki do gier, wiec jesli dla kogos bariera jezykowa jest nie do przeskoczenia i gamefaqs niewiele mu pomoze, to nie widze problemu w tym zeby zaplacil za dostep do GO ;)

 

Odnośnik do komentarza

Kilka razy skubańcom zapłaciłem, właśnie za te poradniki. Ale za przeczytanie recenzji starszej niż 2 tygodnie czy newsa płacić 3,66 zł SMSem? W życiu.

 

Jeśli serwis oferuje dużo przywilejów i naprawdę profesjonalnych materiałów, jasne, można zapłacić. Ale nie chce mi się wierzyć, by nagle ppe.pl przebiło taki GOL pod względem oferowanych ficzerów.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Może robią dobre poradniki, ale stronka powinna być tworzona z myślą o graczach, a nie pieniądzach. Chcę przeczytać recenzję i muszę za to płacić, no (pipi), dla kogo to jest?

 

oj niestety, to jest biznes i mysli sie przede wszystkim o pieniadzach :)

a co do placenia za stare recenzje i newsy to fakt, nie powinni za to akurat pobierac oplat.

Odnośnik do komentarza

W sumie racja z tym biznesem, trzeba dbać o własne interesy aby się nie obudzić z ręką w nocniku, ale inne strony nie każą sobie płacić za materiały i jakoś trzymają poziom. Są wspierane przez różne wydawnictwa i nawet te mniejsze fansajty, gdy mają problem z kasą, to robią zrzutę na serwer czy nowe forum i wszystko dzieje się z pełnym udziałem użytkowników. Szczerze, to wolę odwiedzić stronę robioną przez zapaleńców, niż taką co jest robiona tylko dla kasy. Co innego jeśli GoL, przez płatny abonament miałby o wiele, wiele więcej do zaoferowania niż konkurencja, a tutaj nie mają się prawie czym popisać. Do tego dochodzą jakieś afery z cenzurą i wychodzi nam bardzo "profejsonalny" portal.

Odnośnik do komentarza
Abonamencik proszę zasilany SMSowo, bo nie chce mi się latać do banku robiąc przelew specjalnie dla jakiejś internetowej "sprawy". O ile będzie.

Jeżeli powstanie taka forma portalu nie będę przeciwko zwłaszcza że w formie papierowej kiedyś sie skończy lub zmniejszy nakład więc z czegoś będą musieli się utrzymywać zgredzi a forma zapłaty przez Sms'a czy też Paypalem dla zagranicy (jak wspomniał NY Zeratul) będzie krokiem naprzód, wkońcu miesięczny abonament może równać się np. z obecną ceną papierowej wersji Extrima

Odnośnik do komentarza

I nie przejdzie, przynajmniej w początkującym serwisie jakim będzie ppe.pl. GOL to inna liga, odstawili konkurencje daleko i to, że chcą kasę za poradniki to nic dziwnego, ale za dwutygodniowe recki czy newsy to jest śmieszne. W każdej chwili mogę wejść gdzie indziej.

 

ppe.pl w przyszłości jak się rozwinie to może będzie chciało pobierać opłaty za jakieś ekskluzywne materiały np...

Odnośnik do komentarza

Mysle ze serwis nie bedzie platny bo bedzie zarabial na reklamach, wystarczy ze odwiedzi go w miesiacu kilkadziesiat tysiecy Ip :)

 

Szkoda tylko ze juz jest otwierany od tak dluga, powinna byc zapowiedziana w numerze wychodzacym dnia np. 12.xx.2009 a otwarta dzien pozniej.

Edytowane przez Patrycjusz
Odnośnik do komentarza

[Witam wszystkim na forum.]

 

Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem płatnych treści, najlepiej powiązanych z dostępem do elektronicznej wersji magazynu. Układ byłby prosty - użytkownik płaci te 8-10 złotych miesięcznie, a w zamian dostaje e-magazyn oraz dostęp do wszystkim DLC, poradników etc etc.

 

Uważam, że takie rozwiązanie będzie najlepsze, ponieważ na rynku jest już wiele niszowych portali oraz stron, które nie są w stanie konkurować z portalami płatnymi oraz zachodnimi tytanami.

 

Poza tym mam pomysł na pewien "ficzer" - pod każdą recenzją powinien być link do sklepu PE. Czytasz, klikasz, kupujesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...