Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Wracając od tematu płatnych treści. Mi to nie przeszkadza. To już nie te czasy gdy internet sprawiał wrażenie totalnego underground'u. Teraz to mainstream i można na tym nieźle zarobić. Więc jeżeli miałbym zapłacić, powiedzmy 7,99zł miesięcznie (cena numeru PE) za dostęp do elektronicznej wersji gazety, to jestem jak najbardziej za.

Kolejną opcją, taka mała sugestia w sumie, można by przerodzić ppe.pl w portal społecznościowy dla graczy. Coś jak 'playfire.com' lub 'gamerDNA' (czy jak to się tam zwie) i można by go połączyć z forum. W Polsce nie ma jeszcze takiego portalu bo mają wylane, ale gdyby otworzyć "swoje na własnym podwórku" , dodatkowo sygnowane konkretną marką (PSX Extreme) to myślę że miałoby to jakiś sens. Jednak trzeba by mieć do tego "niewolników-adminów", co by moderowali ten portal.

 

No to rzekłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Haha... Fenix, dobre:

Master Pain, "PPE robi się, będzie kiedy będzie". Miesiac, dwa, trzy?
a ja jednak dobrze pamiętam, że pierwotnie napisałeś samo 'Miesiąc?'. Sprytnie. A już chciałem pisać, że zostało ok 2 tyg do podanego terminu.

 

Czy możemy liczyć na jakąś zajawkę albo więcej info (w sensie teraz a nie za miesiąc, dwa, trzy ;) )?

Edytowane przez Master Pain
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że Butcher tą zapowiedzią w nowym PSX Extreme sprawił, że chcę by luty zniknął z kalendarza i jak najszybciej nastał marzec :D Plany dość śmiałe, a nawet bardzo odważne chociaż ta transormacja, a raczej rozszerzenie działalności wcześniej czy później powstać musiała. Teraz zależy jak ona będzie wyglądać. Atmosfera podgrzana, apetyt rośnie, wielkie oczekiwania. Uczestnictwo zg(Red.)ów gwarantuje wysoki poziom, rzetelność i fachowość. Wszystko wygodnie, pod ręką, z klimatem który wylewa się z czasopisma. PSX Extreme wraz z PPE może stworzyć multimedialnego kolosa czego Wam, zg(Red.)om życzę oraz Nam, czytelnikom. Bo wszyscy jesteśmy Graczami ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Butcher, odważną decyzję podejmujesz- rzucając ciepłą posadkę w firmie- mając na utrzymaniu rodzinę ale kto nie rezykuje ten nie ma. Cóż, życze powiedzenia, głowę na karku posiadasz, może dasz radę jako nacz PPE.

 

Od razu podbiję z pytaniem: Ściera napisał, że PPE będzie czymś w rodzaju DLC do PE. Toi zapytam czy strona będzie płatna?

Odnośnik do komentarza

Kilka szybkich pytan i kilka odpowiedzi.

 

To forum bedzie formalnie forum PPE.

Strona psxextreme.pl bedzie prowadzila do PPE.

Login z tego forum bedzie rowniez loginem do PPE. Rejestracja odbywac bedzie sie przez procedure rejestracyjna forum.

Najlepsza wiadomosc jaka moglem uslyszec. Juz myslalem, ze trzeba bedzie pozegnac sie z tym forum bo bedzie nowe, a tu taka dobra niespodzianka.

A tak poza tym to jak bedzie wysoki poziom merytoryczny, brak niepotrzebnego hype'u na dane tytuly i newsy na czasie (nie tak jak w gazecie) to bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Butcher to świetny wybór, i przewidziałem ten wybór w momencie jego odejścia z Konsolowiska. Zresztą, ten człowiek ostatnio jest bardzo aktywnym i obiektywnym (poza oceną Halo 3, czyli dyszką z du.py hipopotama chorego na gigantyzm) redaktorem, zaś jego OM czyta mi się nawet lepiej niż Dziada (dobrze pamiętam poprzedniego redaktora?). No i ma chłop doświadczenie, teraz żeby reszta orkiestry była tak dobra jak dyrygent, to w połączeniu z pozycją PE na rynku, supportem tego forum, zyskami ze sklepu i z reklam, to dostaniemy od razu bardzo silnego gracza na rynku (?) portali. Co prawda tylko konsolowy, ale i tak będzie cieszył się popularnością. Wierzę, że pójdzie bez problemów technicznych, które to mogą zepsuć reputację na wstępie każdemu. Dobrej rywalizacji nigdy nie za wiele na internecie.

Odnośnik do komentarza

Przyznam że stawiałem na Butchera jako osobę która będzie kiedyś ważniakiem w PE. No ale kto z was mając opcję praca/praca z pasji, wybrałby tą pierwszą? Gratulacje i powodzenia ^^.

Jedno pytanie ode mnie - czy tworząc takie coś, nie będziecie robić konkurencji PS3site, z którą obecnie macie widoczną współpracę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.