Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

XD o jak zawyłem ze śmiechu. HALO WARS ZOTYKUN KWANTUM BRIK, to za dużo dla mnie. Marketing w MS nadal w lesie.

 

Ludzie narzekali na brak exów na XOne i co? Kwantum Brik to sequel znanej produkcji twórców Alana Wake'a, ale Microsoft nie sypnął kasy i robią indyka, którego bohaterem będzie cegła. Łyso Wam? Wojtka trochę poniosło to fakt - ale miał ostatnio naprawdę dużo roboty. Jest to jeden z najbardziej pracowitych ludzi jakich znam z ogromną pasją do gier i piszący tygodniowo więcej niż wszyscy w redakcji razem wzięci. Często po nocach, taki z niego wariat. Jeździ na targi i pokazy robi po angielsku wywiady, gada z deweloperami. nie jest w tym może orłem, ale wiadomo, że na takich pokazach dużo się pije, a wtedy umysł się otwiera. Osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu oglądając ten materiał niech zgłaszają się do Pereza - do wygrania kolacja z Moniką. Ja ze swojej strony przepraszam i obiecuję dopilnować, by o Kwantum Brik już nikt ponownie nie usłyszał. Tylko potem nie narzekać na brak exów na Xa! 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szanuje Gruszczyka za ciężka pracę.Ale może nie dawajcie mu wszystkiego? Czasem napisze recenzje ,że aż chce się czytać innym razem tworzy jakiegoś potworka. Swoją drogą wasz kącik "Video" jest naprawdę żałosny tak trudno znaleźć  jutubera który by wam to ogarnął? I raz na  tydzień wrzucił coś lepszego niż "Sekrety Zeldy". Nie róbcie Wideo recenzji jak  wam się to nie opłaca. Ale jakaś Historię wybranej konsoli czy jakiejś serii moglibyście zrobić. Jest tysiąc pomysłów a wy nic z tym nie robicie. 

Odnośnik do komentarza

To podsumowanie tygodnia z sarkazmem, jakaś publicystyka, cokolwiek. Teraz "nawet" duże starają zrobić sobie osobistości. A ktoś typu " Jim Sterling" przydałby się PPE

A co do Arhn.eu fakt trochę zmiażdżył rynek recenzji ale to nie oznacza ,że nie warto próbować.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Historię wybranej konsoli czy jakiejś serii moglibyście zrobić

 

E tam, wyświechtany temat. Zresztą czego by nie zrobili, arhn.eu i tak nie pobiją.

 

 

To podsumowanie tygodnia z sarkazmem, jakaś publicystyka, cokolwiek. Teraz "nawet" duże starają zrobić sobie osobistości. A ktoś typu " Jim Sterling" przydałby się PPE

A co do Arhn.eu fakt trochę zmiażdżył rynek recenzji ale to nie oznacza ,że nie warto próbować.

 

Jak najbardziej się zgadzam. U nas wideo jest tylko dodatkiem do magazynu i portalu, dla arhn.eu materiały wideo to priorytet. Próbować oczywiście będziemy, starając się by wyszło jak najlepiej, ale też nigdy nie będzie to nasz konik. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Włączyć Ścierze jakieś gierki na emu Amigi, albo jakiś 8bitowy sountrack i filmik sam się zrobi :)

--

Oczywiście żartuję, ale na pewno byłoby to ciekawsze niż kino nieme w wykonaniu Hiva :lapka:

Podobał mi się kiedyś "gość niedzielny" - skondensowany materiał z całego tygodnia. Jak ktoś nie ma za dużo czasu, to w tych 10 minutach jest w stanie wychwycić najciekawsze wydarzenia z tygodnia.

No ale coś nie wyszło, filmiki chyba się nie przyjęły.

Ural wcześniej robił swoją "norę prowokatora" i to o dziwo mnie śmieszyło. Ale też się nie przyjęło.

Odnośnik do komentarza

Włączyć Ścierze jakieś gierki na emu Amigi, albo jakiś 8bitowy sountrack i filmik sam się zrobi :)

--

Oczywiście żartuję, ale na pewno byłoby to ciekawsze niż kino nieme w wykonaniu Hiva :lapka:

Podobał mi się kiedyś "gość niedzielny" - skondensowany materiał z całego tygodnia. Jak ktoś nie ma za dużo czasu, to w tych 10 minutach jest w stanie wychwycić najciekawsze wydarzenia z tygodnia.

No ale coś nie wyszło, filmiki chyba się nie przyjęły.

Ural wcześniej robił swoją "norę prowokatora" i to o dziwo mnie śmieszyło. Ale też się nie przyjęło.

 

Gość niedzielny przez kilka lat nie zassał cały czas oglądalność była na poziomie 3-4 tysięcy. Potem Piotrek stwierdził, że chce odpocząć od tego, że zaczyna nową pracę i tak to się skończyło. nora prowokatora była za czasów Butchera na PPE, ale z tego co wiem Ural tez za bardzo nie miał czasu na kolejne odcinki, zresztą strona punkgamer też w pewnym momencie zwolniła. Niestety proza życia pasją rodziny zazwyczaj nie wykarmisz :)

Edytowane przez Roger
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

https://www.ppe.pl/recenzje/3579/star-wars-battlefront-ii-recenzja-gry.html

 

Gwiezdne Wojny w stylu DICE. Nie wszystko błyszczy ale może

Star Wars: Battlefront II pod wieloma względami poprawia formułę z 2015 roku, ale jednocześnie twórcy niepotrzebnie podążyli drogą tłumów i wyciągnęli gotówkę po portfele niektórych graczy.

 

 

to zdanie chyba się nie klei.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurczę, no średnio niestety - jak jest fajne promo na PC, no to leci na Fejsa na tych samych zasadach, jak promo na PS4, Xboksa czy Switcha. W grudniu z grubsza było ze 30 newsów tylko o PC (a wszystkich ponad 400), z czego połowa to właśnie jakieś "gra za darmo", część to info o nowych projektach, kilka technologicznych. Przez Fejsa nie będę się przekopywał, ale raczej nie wszystkie wpadły na walla. Tak że jakieś nagminne to na pewno nie jest. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...