Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdziczałem kompletnie jak przeczytałem to:

 

Cytat

Gry będą dostępne w pięciu progach cenowych – 9,99 zł, 19,99 zł, 39,99 zł i 59,99 zł.

https://www.ppe.pl/news/57505/gry-w-biedronce-78-tytulow-na-ps4-xone-ps3-x360-i-pc.html#c2127915

 

No kocur z pana Wojciecha.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, milan napisał:

Jak to jak wytrzymują? Przecież nic z tym nie robią wiec pewnie nawet nie czytają :)

 

 

Wypraszam sobie! :P. Nie wiem, jak reszta redakcja, ale osobiście z tematów o PE i PPE czytam wszystko. Nie na wszystko odpisuje, bo nie zawsze ma to sens, czasami po prostu przyjmuję do wiadomości.  

 

1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Gruszczyk jest jak urzędnik w ZUSie - wszyscy wiedzą, że bez niego byłoby lepiej i jest potrzebny jak świni siodło, ale ma solidne plecki i nikt go nie ruszy. A że niekompetentny? Iiiiiii tam, tak tylko ludzie gadają.

 

 

Bzduras, to nie tak. Zdarzają się Wojtkowi wpadki, może więcej niż innym, ale to też wynik z tego, że Wojtek ogarnia masę roboty, więc i "okazji" do pomyłki jest więcej. Ot, ja ostatnio przy zapce numeru pomyliłem numer wydania na grafice, Rozbo zakręcił z tymi paskami w GoW-ie, ktoś tam inny coś zrobił - nikt z nas tego celowo nie robi, bo jest to irytujące dla wszystkich - czytelników, ale jeszcze bardziej nas, bo chyba nikt nie przepada, jak mu ktoś błędy wytyka. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Perez napisał:

Bzduras, to nie tak. Zdarzają się Wojtkowi wpadki, może więcej niż innym, ale to też wynik z tego, że Wojtek ogarnia masę roboty, więc i "okazji" do pomyłki jest więcej. Ot, ja ostatnio przy zapce numeru pomyliłem numer wydania na grafice, Rozbo zakręcił z tymi paskami w GoW-ie, ktoś tam inny coś zrobił - nikt z nas tego celowo nie robi, bo jest to irytujące dla wszystkich - czytelników, ale jeszcze bardziej nas, bo chyba nikt nie przepada, jak mu ktoś błędy wytyka. 

 

Za każdym razem jak  mówicie  o  "Wojtusiu" to wyczuwam że to jakiś niepełnosprawny, i zastanawiam się czy powinniśmy  w ogóle go krytykować.

Pieknie to wyjaśniasz perez, ale można wywnioskowac że liczy się dla was tylko ilość i  krzykliwe tytuły,  a niejakość, nie można prościej? Po co te peany do Wojtusia, na co mi tani papier toaletowy którym nawet się nie można podetrzeć.

Przecież on ciągle ma babole w tekstach, ciagle! On wie że jest tsk krytykowany? czy go zamkneliscie pod kloszem?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hmm, dziwne. Reklamę testowaliśmy na kilku urządzeniach, za każdym razem normalnie dostępny jest krzyżyk do zamknięcia. Ponadto akurat ta reklama z racji "wyskakiwania" ma ustawioną opcję, aby dla jednej osoby wyświetlała się raz, więc po odświeżeniu PPE nie powinieneś już jej widzieć. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...