Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

To chyba to miejsce gdzie można zhejtować kolejny news gruszczyka?

 

https://www.ppe.pl/news/59975/elon-musk-zamienia-samochody-tesla-w-konsole-debiutuja-pierwsze-gry-atari.html

 

Gdzie tu korwa jest jakakolwiek wzmianka o konsoli od Muska??!!

kolejny click bajt!!

Ten jego styl pisania do tego, jakoś nerw nawet ostatnio mnie bierze przy jego newsach nie chce się tego czytać.

Bartosz Dawidowski już dużo fajniej pisze

Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/60001/resident-evil-3-remake-to-tylko-kwestia-czasu-capcom-bada-mozliwosci.html

 

Zero źródła, że cytatów. W ten sposób i ja mogę Wam newsy pisać, ale tak za 4,50 :cool:

 

 Pierwszy wpis byłby podobny.

Nagłówek:

‘Half-Life 3 to tylko kwestia czasu‘

Treść newsa:

No bo mają prawa do marki, a gracze by chcieli.

 

Ta współpraca nie może się nie udać, @Roger - zastanów się nad tym. Albo chociaż nad odsunięciem WG od pisania.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja je.bie ten gruszczyk 

 

Cytat

Pewną ciekawostką jest również fakt, że w Red Dead Redemption 2 nie natrafimy na wydarzenia, które nie mają sensu – studio przygotowało system, który nie pozwoli na wystąpienie „przypadkowego gówna, które nie pasuje do kontekstu”. Twórcy chcą mieć pewność, że każdy detal będzie pasował, ponieważ wszystko ma związek z fabułą.

no jak już chciał cytat 1:1 przytoczyĆ to druga część tego zdania raczej nie brzmi tak jak napisał to gruszczyk

 

Cytat

"Random sh*t that doesn't fit the context will not happen [in RDR2]"

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/60331/red-dead-redemption-2-wykorzysta-pelna-moc-xbox-one-x.html

 

Cytat

 Red Dead Redemption 2 wykorzysta pełną moc Xbox One X. 
Rockstar nie zapomina o posiadaczach najpotężniejszej konsoli w historii. Twórcy skorzystają z dodatkowej mocy Xboksa One X i w rezultacie Red Dead Redemption 2 ma błyszczeć na sprzęcie Microsoftu. 

 

Po czym w "newsie":

Cytat

Rockstar aktualnie nie precyzuje szczegółów – firma nie mówi o rozdzielczości oraz płynności animacji na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xboksie One, czy też Xboksie One X  .

 

Naprawdę, ostatni raz kliknąłem w jakikolwiek "news" przygotowany przez tego "redaktora". 

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...