Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

https://www.ppe.pl/publicystyka/7223/ppe-i-blokowanie-reklam-szczerze-bez-mydlenia-oczu.html

 

Nawet powieka mi nie drgnęła przy czytaniu. Wystarczy prześledzić ten temat, by się przekonać jaki poziom prezentuje ten portal. Taka marka, tyle lat na rynku a takie rzygowiny publikuje swoim czytelnikom. Skoro od tylu lat się nie udało "eksplodować" to może pora zmienić podejście i zamiast iść w ilość to postawić na jakość @Roger? Może materiały wideo? Kiedyś fajny podcast był. Teraz nic, tylko Gruszczyk co nie potrafi nawet przetłumaczyć tekstu z angielskiego na polski.  

Odnośnik do komentarza

Już nie mówiąc, że napisano "a czy ty, użytkowniku(...)". Fajnie, że okazuje się szacunek do odbiorcy w ten sposób, przynajmniej wiadomo, na czym się stoi zakładając tam konto*.

 

*zakładaj konto, klikaj w reklamy i bij nam wyświetlonka, reszta to tam nieistotne

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem rozwój to coraz lepsze treści, lepsi (drożsi) autorzy. A nie jakieś społecznościowe popierdółki i typy pokroju Musiola i Gruchy na pokładzie. Ilość nie przechodzi w jakość. A portal jest nastawiony na generowanie jak najwiekszej ilości bezwartosciowych wpisów. Nie idźcie tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Clickbaity rozumiem, ale najgorzej z tłumaczeniem newsa z innego języka, można odnieść wrażenie, że autor „myśli, ze zna angielski”, albo próba tłumaczenia czegoś w ramach newsa na czym się autor nie zna (jak by to było w życiu czymś nowym xd) to mnie to odrzuca, juz pomijam sekcje komentarzy, bo to chyba problem każdego portalu i nie ma skutecznego sposobu na trolling. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Komentarzy nikt nie każe czytać, ale poziom niektórych newsów jest zaiście niski, czasem mam wrażenie, że moje posty mają więcej wartości niż niektóre newsy, powinna przyświecać w tym przypadku maksyma nie ilość a jakość - zobaczcie na taką polygamie - tam nie ma zasrywu niskiej jakości wpisów ale jakoś to leci. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Poczytałem komentarze pod wpisem rogera na ppe.pl xd gratuluje silnej psychiki, ja bym strzelał do baranów bez ostrzegania. 

A jak by zrobić ppe.pl premium? Płace jakąś kwotę rocznie, nie mam reklam i gruszczyka w zamian jakiś exkluzywny kontent jak kalendarz z Moniką, a forma f2p dla reszty dzbanów. Takie spotyfie. Żeby było modnie można by było robić pakiety grupowe i cebulic jak netflixa na 5 osób albo abo nintendo na 12 osób xd albo komentarze sponsora są lepiej pozycjonowane niż spam czy trolling z plusikami. 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Może po prostu jestem przyzwyczajony do przeglądania ppe bez reklam, bo jak je włączam to strona traci na płynności przewijania. Nie wiem może coś robiliście ostatnio, ale przez jakieś 2-3 dni strona wolno mi się ładowała, ale nie podam Ci wartości bo tego nie sprawdzałem. Zdarzało się, że kilka sekund czekałem na załadowanie strony. Teraz ładuje się wszystko ok, ale nadal z reklamami, przynajmniej u mnie, strona lekko "pływa".

Forum przeglądam z reklamami, bo różnicy żadnej nie widzę.

Edytowane przez Plugawy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/125605/iphone-xs-max-przetestowano-wytrzymalosc-smartfona.html

 

Super artykuł, poziom merytoryczny w sam raz na PPE. Poważny portal, by własnoręcznie nagrał test czy recenzję nowinki technicznej, bo wiadomo, że w gorącym okresie materiał z testu zebrałby dużo wyświetleń. No ale nie PPE. PPE wklei link do cudzego filmiku i okrasi go debilnym, subiektywnym komentarzem:

Cytat

Całość można streścić - Apple jak zwykle opowiada bajki o nowej jakości, a wrzuca to samo co rok temu i podnosi cenę.

 

 

Wyobraźcie sobie, że ACTA 2.0 rzeczywiście wprowadza zakaz linkowania i cytowania innych twórców, PPE by umarło szybciej od muszki owocówki.

 

 

https://www.ppe.pl/news/125602/red-dead-redemption-2-na-pc-swoja-pomoc-oferuje-indyczy-potentat.html

Kolejny wartościowy news tego samego autora. 

Edytowane przez szejdj
Odnośnik do komentarza

Cześć. 

Mam pytanie odnośnie głośnego ostatnio tematu blokowania reklam na stronie. Cytuję Rogera:

 

Cytat

Strona nie ma żadnych płatnych sekcji i nie ma u nas już kampanii reklamowych, które przeszkadzają w odbiorze strony i są inwazyjne. Unikamy jak ognia latających okienek, welcome screenów i w całym roku jest naprawdę niewiele przypadków, kiedy wchodzimy w takie deale - chcemy być fair wobec tych, którzy zdjęli adblocka

 

Ja zdjąłem adblocka (na PC). Na telefonie żadnych blokerów nie mam. Dzisiaj przeglądałem na smartfonie PPE i kilkukrotnie, po kilkunastu sekundach portal znika i pojawia się takie coś:

 

178260b0-57e0-45ff-91fd-f08251128ad0_zps  587402e6-6f69-492e-a8f0-2766fc9f4288_zps

 

To właśnie są reklamy inwazyjne, przeszkadzające w odbiorze strony. To jak to w końcu jest?

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Pharaun napisał:

Cześć. 

Mam pytanie odnośnie głośnego ostatnio tematu blokowania reklam na stronie. Cytuję Rogera:

 

 

Ja zdjąłem adblocka (na PC). Na telefonie żadnych blokerów nie mam. Dzisiaj przeglądałem na smartfonie PPE i kilkukrotnie, po kilkunastu sekundach portal znika i pojawia się takie coś:

 

178260b0-57e0-45ff-91fd-f08251128ad0_zps  587402e6-6f69-492e-a8f0-2766fc9f4288_zps

 

To właśnie są reklamy inwazyjne, przeszkadzające w odbiorze strony. To jak to w końcu jest?

 

 

Jest to jak najbardziej reklama inwazyjna, pełna zgoda i przepraszamy. Dzisiaj jak to z samego rana trafiłem od razu poszedł mail do Stroera, żeby to wyłączyli i pilnowali, kto im tam po sieci reklamowej się pałęta. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.