Skocz do zawartości

Cris

Portal PSX Extreme - PPE.pl

Rekomendowane odpowiedzi

a wiecie że gruszczyk to nie jest szeregowy redaktor tylko zastepca redaktora naczelonego ppe?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 minut temu, szejdj napisał:

a wiecie że gruszczyk to nie jest szeregowy redaktor tylko zastepca redaktora naczelonego ppe?

naczelnego czy nieleczonego?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 19.04.2018 o 21:20, Bzduras napisał:

Gruszczyk jest jak urzędnik w ZUSie - wszyscy wiedzą, że bez niego byłoby lepiej i jest potrzebny jak świni siodło, ale ma solidne plecki i nikt go nie ruszy. A że niekompetentny? Iiiiiii tam, tak tylko ludzie gadają.

W dniu 19.04.2018 o 23:23, Perez napisał:

Bzduras, to nie tak. Zdarzają się Wojtkowi wpadki, może więcej niż innym, ale to też wynik z tego, że Wojtek ogarnia masę roboty, więc i "okazji" do pomyłki jest więcej. Ot, ja ostatnio przy zapce numeru pomyliłem numer wydania na grafice, Rozbo zakręcił z tymi paskami w GoW-ie, ktoś tam inny coś zrobił - nikt z nas tego celowo nie robi, bo jest to irytujące dla wszystkich - czytelników, ale jeszcze bardziej nas, bo chyba nikt nie przepada, jak mu ktoś błędy wytyka. 

Tyle w temacie.

Najbardziej martwi mnie, że przeszczepiają go na grunt magazynu.

Edytowane przez Bzduras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, czyli gruszczykowi możecie naskoczyć jak to następca XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok 2018 a Ci nie wiedzieli, że Wojtek to z-ca red. nacz. :yao: 

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roger w nowym psxie pisze, że Grucha jest niezastąpiony jakoś tak. dla mnie JEDYNE i racjonalne wytłumaczenie jest takie, że Grucha ma grube haki na Rogera, Pereza, Rozbo. i to takie które zrujnowałyby domy, rodziny, kariery i dlatego jest trzymany i wychwalany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialem sie pytac na ch.uj wy wchodzicie na ten portal skoro taka kapucha, ale zrozumialem, ze szukacie unikatowych newsow, ktorych gdzie indziej nie znajdziecie, a ktore (patrzac po wpisach w tym temacie) portal gesto dostarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnie nie wierze ze grucha ma jakiekolwiek wazne stanowisko, a jeżeli je ma to znaczy ze to stanowisko jest nic nie znaczące tak naprawdę.

Dziękuję.

p.s. Wstyd w ch.uj.

Edytowane przez milan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, milan napisał:

Oficjalnie nie wierze ze grucha ma jakiekolwiek wazne stanowisko, a jeżeli je ma to znaczy ze to stanowisko jest nic nie znaczące tak naprawdę.

Stanowisko zastepcy redaktora w clickbaitowym portalu o gierkach dla stulejarzy, klocacych sie o plastik w internecie, zamawiajacych preordery i kupujacych cyfrowe wersje za 280zl, ktorzy stanowia jego spolecznosc i z marnej jakosci przedrukowywanymi newsami. No nie wiem czy jedna grucha tu robi jakas roznice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie jednak dziwi, że w momencie kiedy istnieją tak dobre portale jak polygamia i eurogamer, jakikolwiek poważny redaktor podpisuje się krwią pod tym rynsztokowym portalikiem.

eurogamer jest tak dobry ze mam tam wyłączonego adblocka, ppe jest tak badziewny ze odechciewa się nawet kupować gazetę

• Plusik 1
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakaś szana aby nauczyć "redaktorów" oddzielać informacje od opinii w swoich tekstach? Może jakieś szkolenie by się przydało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mocne premiery na PlayStation 4. Sony pokazuje nowe tytuły

" W najbliższych dniach zagramy w między innymi Soulcalibur 6, Starlink: Battle for Atlas, LEGO DC Super-Złoczyńcy, czy też NBA 2K Playgrounds 2 – to cztery bardzo zróżnicowane produkty, które powinny zainteresować szerokie grono odbiorców "

https://www.ppe.pl/news/126312/mocne-premiery-na-playstation-4-sony-pokazuje-nowe-tytuly.html

To same kasztany po co w ogóle taki news o niczym ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi