Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia wyglądają bardziej na arty i wstępny projekt jak to wszystko ma wyglądać tym razem.

A co do wykorzystania motywu Reach - nie dziwi mnie to w ogóle, mam nadzieję że fabuła będzie w ogóle niezwiązana z głównymi wątkami książki (w sensie kierujemy np. innym spartanem, o którym ani słowa w książce).

Można było się spodziewać, że otrzymamy grę która będzie prequelem, Halo: CE, bo kto zabija kurę znoszącą złote jajka?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

A następnym krokiem Bungie będzie Halo World, który będzie zawierał : Halo,Halo2,Halo3,Halo Wars,Halo ODST,Halo Reach i dodatkowo oczywiście dla pierwszych 100.000.000 osób dodatek Halo:Fckn Cortana Ever....Reasumując:reklamując produkt który ma wyjść po ODST który jeszcze nie wyszedł,jest dla mnie totalnie śmieszny i widocznością lecenia na kasę.....Najgorsze jest to , że uwielbiam Halo i kupię wszystkie tytuły zawierające wielkie ''H'' na czele :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Owszem Reach ma być FPS'em, ale raczej nie ujrzymy w nim naszej ukochanej zielonej puszki - MC. Reach to planeta, na której trenowano Spartan-II i która została zniszczona dosłownie chwilę przed początkiem Halo 1. Jeśli miałbym coś obstawiać to powiedziałbym, że pogramy oddziałem innych Spartan, albo może (mam nadzieję) Marinesów. Ale mogę się mylić, może znowu przyjdzie nam pokierować samotnym Chief'em.

Odnośnik do komentarza

Reach jest pisane od dwóch lat całkowicie od zera.

Data premiery to w przybliżeniu jesień 2010 (pewnie wrzesień, jeśli dotychczasowe premiery są jakimkolwiek wyznacznikiem).

Jakie rasy wezmą udział w tej grze? WTF? Pewnie wszystkie, bo wątpię, żeby pominęli Brute'y, czy Engineer'ów po ich występie w ODST.

Odnośnik do komentarza
Jakie rasy wezmą udział w tej grze? WTF? Pewnie wszystkie, bo wątpię, żeby pominęli Brute'y, czy Engineer'ów po ich występie w ODST.

 

No ale jakies lolki na forum Bungie dywagowaly o grywalnych rasach jak by to mial byc rpg jakis... ale myknelo mi sie, to bylo w threadzie o Reach, ale i tak rotfl.

 

Odnośnik do komentarza
W Reach będziemy jakimś Spartanem/Spartanami grać na 90%, na karcie z kodem do bety na tym filmiku było widać Spartana z minigunem.

 

Wiesz co, nie zakładałbym się. Od początku wydaje mi się, że mogą to być Marines. Od jakiegoś czasu mój pulpit zdobi tapeta z Reach i wydaje mi się, że te zbroje, które postacie mają na sobie bardziej przypominają te noszone przez zwykłych żołnierzy UNSC, niż MJOLNIR mk.5.

No ale jako kontrargument można zawsze sypnąć samplem głosowym z końca trailera, mówiącym coś o Spartanach, którzy będą walczyć do końca ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość donsterydo

Jak myślicie, czy Reach będzie do końca 2012 roku pierwszą grą na X360 i pierwszą w generacji HD, która sprzeda się w nakładzie 15mln egzemplarzy ? Do tego czasu X360 będzie miał pewnie poza Reach jeszcze 3 10mln gry: Halo 3; MW2 i następne Call of Duty.

 

A tak na marginesie to wydaje mi się, że z powodu Reach nie zobaczymy w 2010 kolejnej gry z serii CoD :-)

 

 

barth: Moim zdaniem gracze są zbyt przywiązani do Spartan, Marines pewnie nie opchną takiej ilości gier jak Spartanie, więc gra będzie o Spartanach.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Aj myślałem, że pierwszy dodam. Jedyne co można z grubsza ocenić to jak mniej więcej wyglądają bronie, sporo szczegółów.

 

Jak się patrzę tak na tego nowego needlera to mam wrażenie jakby engine był bardziej realistyczny, jak na takiej jakości screeny wygląda to naprawdę dobrze.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.