Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Peace Walker


Rekomendowane odpowiedzi

Więc. Pograłem dziś 5 godzin w PW i  :banderas: 
Bardzo mi się podoba motyw rozbudowy MB. Graficznie wiadomo - teraz nie ma szału ale kilka lat temu na PSP to musiał być szok.
Sterowanie - da się przyzwyczaić. Co do fabuły

wywnioskowałem ino tyle że The Boss która teoretycznie zginęła w MGS3 nagle pojawia się w PW, dlatego Big Boss zgodził się na misję od tego kolesia i Paz

 

Odnośnik do komentarza

Tak i nie. Gierka jest dobrym wprowadzeniem do sposobu prowadzenia rozgrywki w MGSV, ale fabuła nie jest aż tak dobra jak w 3. Jak Ci się naprawdę spieszy to obejrzyj, choć oczywiście nawet w połowie nie docenisz wtedy tej gry jakbyś ją, well, ogrywał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grindować xD.

 

Zadornova 6 razy musisz złapać i skończyć Zeke'a. Zadornov uciekne siódmy raz, zacznij opsa 001 i wejdź do góry żeby go tam znaleźć i załączyć finałową walkę

 

Oczywiście jeśli nic się nie dzieje to musisz wykonać kilka misji, żeby popchnąć czas gry do przodu i wydarzenie się pojawiło wreszcie.

Odnośnik do komentarza

eeeh, przez ten hype MGSV, postanowilem odkurzyc PSP, wyciagnac UMD z PW, zgrac je na PSP GO i odpalić... no wiec za chwile to pewnie bede robic, pierwszy raz jak w niego gralem to odpuscilem po godzinie bo taki kupsztal, ale moze zle do niego podchodzilem. Nie przeszedłem żadnego MGSa, jedynie jedynke obejrzałem na YT i troche liznalem 4, wiec moge zaczac od te jczesci? pewnie walkowane 100 razy no ale...

Odnośnik do komentarza

Duzo strace jak obejrze PW na youtube? Gram w 3 teraz i chcialbym jak najszybciej pograc w V, zwlaszcza ze czas na granie powoli mi sie konczy, a tu jeszcze wiedzmin do dokonczenia :/ Jeszcze gdzies mi sie obilo o uszy ze pod koniec gdy jest denerwujacy grind. 

 

nie. po jej zaliczeniu obczaj sobie tylko all cut scenes PW, albo zwykłe streszczenie dla wprowadzenia postaci, które pojawią się w prologu do V; Ground Zeroes (jest za 3-5 dych na live i da się go ukończyć w 1h)

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Czyli muszę każdego bossa jeszcze raz przejść żeby zebrać brakujące rzeczy. A co z tymi "modułami" co się wyciąga? Też są istotne?

Te moduły są potrzebne do budowy ZEKE, odpowiednie kolory odpowiadają poszczególnym jego częściom. Sprawdź w bazie, czego nie masz i to grinduj. I podczas walki staraj się walić tylko w AI Poda, wtedy unikniesz zniszczenia modułów i będziesz mógł więcej wyciągnąć z pojedynczej walki.
Odnośnik do komentarza

musisz grac z gościem blisko siebie w kółku cały czas w tedy nalicza najwięcej sianka. Najlepiej jest robić jakiegoś tam extra opska, gdzie sie zestrzeliwuje pilota bazooka zabierająca stamine. Robiąc to szybko we dwoje nie wychodząc z kola wpada niezłe xpo. 

 

EO 111

https://www.youtube.com/watch?v=PAFW4OwL5aA

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie. Mam kolejnych kilka pytań ponieważ dążę do Prawdziwego Zakończenia.


1. Jak odblokować te czarne/niedostępne kasety które są w AI Podzie? Przy większości bossów już powyciągałem te co były dostępne.
2. Brakuje mi 3 części głowy by zbudować ZEKE. Railguna który jest potrzebny do True Endingu też mam. Gdzie najlepiej te cześci głowy grindować?
3. Muszę mieć tą całą kapsułę AI zapełnioną czy nie?

 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...