Skocz do zawartości

Turniej SFIV [PS3] online by CSL


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich. Ze wzgledu na pare zawirowan prywatnych daawno nie bylo mnie na PSN. <_<

Jezeli sprawa jest aktualna ze SF4 to na pewno sie zapisuje. Jestem w tym momencie bez PS3 za granica, ale na poczatku sierpnia bede na pewno.

 

Di - nie wiem czy problemem z zapisami jest slabnaca popularnosc SF4, czy po prostu sporo osob (jak ja) o przedwsiezieciu nie wiedzialo.

 

Manieq - sorry, ze nie odpisalem ostatnio na gg, gram w pokera na kase juz dluzszy czas i gruba gra byla, a w Steeta dawno nie gralem ale chetnie posparuje jak wroce do domu.

 

Crono - long time no see my friend! ^_^

Odnośnik do komentarza

Shit...nie mam szczescia do turow ostatnio. Najpierw musialem w ostatniej chiwli zrezygnowac z EVO (sorry Krill!) a teraz nie zabralem ps3 do Niemiec gdzie mam booskie lacze...z tego co widzialem zapisalo sie 10 osob wiec chyba 2 sierpnia kiedy dorwe sie znow do konsoli bedzie juz za pozno. Mimo wszystko sie zapisalem, daj znac Di jesli bede tylko zaklocal rozgrywki to sie wypisze jesli zo mozliwe bo przed pocz. sierpnia konsoli miec na pewno nie bede...

 

No nic, dobra inicjatywa Di, w ogole wstyd ale dopiero niedawno trafilem na Twoja strone nsports.pl (dzieki manieq) i od paru dni tylko czytam i ogladam ;) Naprawde swietna sprawa,gram w bijatyki od SF2 (1990), w Tekkena od 1 i swietnie poczytac te wszystkie wywiady z wymiataczami itd.

 

BTW. Final EVO2009 SF4 Daigusia z Justinem byl konkretny. Sam sie zdenerwowalem pod koniec walki (jabym gral), niezle opanowanie maja chlopaki. Daigo to w ogole ostoja spokoju...podziwiam Japoncow. Dla tych co nie widzieli nie zdradzam wyniku...:)

Edytowane przez Manior
Odnośnik do komentarza

Manior kope lat, stęskniłem się za naszymi mirrorami :) (też zardzewiałem trochę w tą grę przez ciężką sesje i egzamin licencjacki)

 

Di jesli tylko mi się uda załatwić problemy z PSNid od razu się zapisuje, jakby turniej startowałby od połowy sierpnia to mam następnego gracza który się bardzo wkręcił na streeta :)

Odnośnik do komentarza

Di - serialnie nie moge sie oderwac :) Wyczytam normalnie wszystko.

Znam pare osob z Wroclawia, ktore graja w bijatyki tak dlugo jak ja (czyli z 20 lat), wychowalismy sie na automatach (heh, piekne czasy, siedzialem godzinami na salonie, jedna zlotowka grajac pare godzin bo na SF2 ciagle ktos sie dolaczal)...ale ze zaczelo sie tzw. 'dorosle' zycie (blee...), a ludzie graja niestety po domach, bo salony niestety umarly, nawet nasza 'mala scena' sie rozpadla. Domowo gramy sobie towarzysko do dzis, wszyscy czekaja na KoFXII (ja mniej, zreszta wiele znajmoych bedzie w to grac na iksie, nie wiem jak na tym padzie), ale w SF4 oprocz jednej osoby nie ma za bardzo z kim grac, wiec zostaje piekny wynalazek PSN.

 

Crono - fajnie Cie widziec! no ja tez zardzewialem na maksa, zreszta widzisz kiedy jestem ostatnio na PSN (nigdy, life is brutal, a w pracy na uczelni studenci ciaagle chca cos zaliczac;)), gralem tylko z Arturem pare razy na zywca u mnie (znasz go z PSN, choc bijemy go niemilosiernie i ciagle powtarzam mu ze gra jak w SF2;). Po obejrzeniu EVO i ulozeniu private life chetnie wroce do gry, jest jeszcze wiele rzeczy do nauczenia sie, zreszta nie przestaje mi sie podobac.

 

Na marginesie: moj tekst do kumpla ktory ma za slabego PCta, zeby wrzcuic SF4 na full detalach i wylacza tla..."chociaz nie trzeba stage'y zmieniac!" :D

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości spytam: gdzie masz 12 osób? Ja tam widzę 7 (Crono, hiv, Manieq, barteklewl, Slide, Kejin, snow_b)*, przy czym ani Ciebie ani Mastachiego nie ma na liście uczestników ;)

 

Ladder to nie to samo co Cup.

 

* - w tej chwili tylko admin ma dostęp do listy uczestników turnieju

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Tak z ciekawości spytam: gdzie masz 12 osób? Ja tam widzę 7 (Crono, hiv, Manieq, barteklewl, Slide, Kejin, snow_b)*, przy czym ani Ciebie ani Mastachiego nie ma na liście uczestników ;)

 

Ladder to nie to samo co Cup.

 

* - w tej chwili tylko admin ma dostęp do listy uczestników turnieju

 

ja bede mial SF'a zpowrotem dopiero na poczatku przyszlego tygodnia ale to chyba styka ;)

Edytowane przez Sharg
Odnośnik do komentarza

za chwile podam linka do drzewka turniejowego, zawody rozpoczna sie w czwartek, kazda runda co dwa dni, zawodnicy w komentach do meczu maja podac proponowana godzine rozegrania spotkania, system DE, w sumie w calych zawodach bedzie 29 walk

 

 

linka do drzewka turniejowego

 

na liscie rezerwowej znajduje sie Manieq, wrazie gdyby ktorys z uczestnikow sie nie pojawil wskakuje on na jego miejsce

 

 

Edytowane przez afek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...