Skocz do zawartości

Ranking ulubionych partii mięśni do ćwiczenia %)


hustler

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy tylko u mnie takie dysproporcje są%)

 

1. Triceps - uwielbiam robić tą partię i każde ćwiczenie na nie ;f

2. Plecy - jw

3. Biceps - męczy mnie wszystko poza modlitewnikiem ;f

4. Klata - rozpiętki są w(pipi)iające

5. Brzuch - jakoś zawsze z oporem sie do tego zabieram

6. Barki - odechciewa mi się ćwiczyć jak myśle sobie że dzisiaj czas na barki ;/

 

Nóg oczywiście nie cwicze %)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Barki : ich najbardziej nie lubię "robić", każde z podstawowych ćwiczeń mnie denerwuje i męczy ponad normę.

Klata : wszystko ok oprócz ławeczki skośniej w górę : zawsze tyra mi barki.

Bic : wszystko ok.

Tric : nie przepadam prostowaniem ręki z hantelką w opadzie tułowia, francuskie też z konieczności robię, ale reszta ok.

Plecy : podciąganie ok, ale w końcu w(pipi)ia, wiosłowanie w opadzie kaszana, martwy ciąg super, reszta ok.

Nogi : na maszynach wszystko pięknie ładnie,ale ze sztangą przysiady to chyba najgorsze z ćwiczeń w ogóle, dyszę po jednej serii jak po kilkuset metrach sprintu

Brzuch : ciągle mówię sobie, że "od jutra robię regularnie", ogólnie olewam, ale jak już zacznę weidera, to robię do końca.

 

Odnośnik do komentarza

Klata: Zdecydowanie najbardziej ulubiona partia, uwielbiam! najlepsze ćwiczenie - wyciskanie w skosie w góre na maszynie smitha, nic nie daje mi takiej pompki, miód.

Bicek: Druga lokata. Nie ma to jak zalożyć S'ke na trening i konkretnie s(pipi)gac sobie łapke%). Najlepiej wchodzi chyba standardowe uginanie ramion ze sztangielkami. I nawet żyłke mi widać!

Plecy: Trzeba robić to robie. Bardzo kulejąca u mnie partia mięśniowa, mimo ciężkich treningów i ustalonego priorytetu ciężko coś poprawić. Ulubione ćwiczenia to podciąganie na drążku w szerokim nachwycie i ściąganie drążka za kark na wyciągu.

Triceps: Zdecydowanie moj najsłabszy punkt. Nie czuje ćwiczeń, nie widze efektów. Nie lubie ;f.

Barki:

6. Barki - odechciewa mi się ćwiczyć jak myśle sobie że dzisiaj czas na barki ;/

Nogi: No przyznaje, nie robie;). Ciężko mi sie przemoc i dołożyć ten dodatkowy jeden dzień treningu. Ćwiczyłem je jakies 1,5 miesiaca w ostatanim czasie, po pierwszym treningu doznałem niespotykanej dotychczas sfery bólu, ciężko było sie nawet wysrać;/. Od nowego sezonu chce się zmotywować i podciągnąć tą partie, bo poki co jest dramat.

Brzuch: Zaniedbuje i nie robie, ale ogolnie idzie mi ładnie, wiec szybko go poprawie:).

Odnośnik do komentarza

1. Plecy bardzo lubie robic :)

2. brzuch 6weidera to ulubione ćwiczenie i w krótkim czasie przynajmniej u mnie czuje juz efekty

3. Nogi to podstawa w kyokushin, wiec lubie je trenowac

4. Biceps/triceps masakra nie lubie tego i w zasadzie mocno olewam

5. barków nie robie raczej

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Klatkę i plecy najbardziej lubię katować, następnie barki, których kiedyś nie znosiłem. Dalej łapy i na końcu nogi, które robię dopiero od miesiąca hehe. A, no i brzuszek też dobrze pomęczyć, chociaż nie ma takich świetnych rezultatów, jakbym chciał. Chyba trzeba zacząć biegać ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...