Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Druga część trylogii ukończona. Wraz z kilkoma DLC zajęło to 47h. Nie wiem kiedy ten czas minął. Grałem na normalnym poziomie, więc żadne wyzwanie. Ostatnio ukończone ME1 mi bardzo podeszło, historia była wspaniała, elementy rpg itp, wszystko mi podeszło mimo wieku gry. Myślałem, że będzie ciężko to przebić, ale ME2 udało się pod każdym względem. Ostatnia misja świetna, z jednej strony chciałem ją jak najszybciej ukończyć, z drugiej strony chciałem jak najwięcej pozwiedzać. Jedynie żałuję, że wybrałem klasę soldier, przez co mało używałem mocy, w ME3 wybrałem adepta i znowu miotam przeciwnikami.

 

Cudowna gierka, nie chce kończyć trylogii. Nie chce andromedy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Mam pytanie, a taka kwestia chyba jeszcze nie padła (albo ja nie potrafię znaleźć). Mam z Xbox Store kupionego Mass Effecta 1 (w wersji angielskiej). Konsolę mam ustawioną na język angielski, region na Polskę (nie wiem czy to można swobodnie zmieniać bez straty gier jakie posiadam lub czy nie będą mi robili problemów jak później będe chciał coś kupić). Niestety Mass Effect 2 kupił mi się z Xbox store z polskim dubbingiem co brzmi tragicznie. Jest to troche dziwne bo z moimi ustawieniami nawet Wiedźmin 3 był początkowo po angielsku, musiałem zmieniać na polski. Czy jest jakaś możliwość żeby to zmienić ? Sejwy z "jedynki" mi w polskiej wersji działają. Nie wiem jak będzie jak kupię "trójkę" (podobno na szczęście nie ma tam polskiego). 

 

I teraz takie mam pytania. Czy da się jakoś uruchomić tę grę po angielsku ? Czy jak ją przejdę będę mógł kontynuować mojego sejwa w trójce ? Jak z DLC w dwójkę i trójkę - działają one pod sejwa, który miał styczność z polską wersją ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...