Skocz do zawartości

Książki


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie spodziewałem się, że tak szybko wydadzą trzecią część. Jeszcze nie skończyłem czytać drugiej :rolleyes:

 

Ogólnie książki (pierwsza no i druga część) czymś niesamowitym nie są, ale czyta się bardzo dobrze. Szczególnie "Podniesienie", no i tłumaczenie też jest lepsze niż w poprzedniej części. Więc książki polecam, szczególnie tym którzy czekają na 3 część gry. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupiłem Podniesienie w Saturnie ( niedługo w tych sklepach z elektroniką, ziemniaki będzie można kupować ;) ) ale jeszcze nie zacząłem. Czekam, aż przyjdzie Objawienie z allegro, bo mimo iż Wrocław to duże miasto, to nigdzie nie widziałem pierwszej książkowej części ME.

W lutym z literatury miałem nabyć tylko Futurospekcje ( serial FlashForward jest na niej oparty. Swoją drogą, szkoda, że ściągnęli go z anteny :( ) a tu taka niespodzianka :) I dodatkowy wydatek ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Przecież Mass Effect Odkupienie to wszystkie 4 czesci wydane w jedym komiksie...

 

Ok, nie było pytania ;P

Z komiksem nie miałem jeszcze do czynienia ( dopiero do mnie zmierza ), a na ebay widziałem kilka pozycji i myślałem, że tak samo jest z polskim wydaniem.

 

Edit:

A "Mass Effect: Evolution" będzie u nas wydane?

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zgooglowałem autora i trochę już w życiu napisał, może być ok. Co ważne, książka nie będzie ciągnąć głównego wątku znanego z gier.

EDIT: Nie zauważyłem linka.

 

Szkoda, że znowu wszystko się toczy wokół Cerberusa, tym bardziej, że jest cała tona ciekawszych tematów.

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Yo, mam pytanko : czy pierwsza książka jest bardzo powiązana z następnymi ? Byłbym gotów teraz kupić Podniesienie i Odwet, bo Objawienie coś ciężko znaleźć.

 

Co do komiksów, to moje zdanie jest takie :

 

Redemption całkiem niezły, fajne dopełnienie historii sprzed właściwej akcji ME2. Evolution natomiast w moich oczach wypadł średnio, może to przez oczekiwania. Niby ciekawy fragment życiorysu Illusive Mana i ważny w kontekście sagi wątek tego artefaktu, ale jakiś niedosyt zostaje. Plus za samice Turian.

Kreska w obu przypadkach bez rewelacji, ale jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie książki są ze sobą powiązane przez jedną osobę....Kahlee Sanders,która jest główną bohaterką wszystkich części. Choć część pierwsza bardziej skupia się na relacjach i konflikcie między Andersonem a Sarenem. Myślę,że możesz spokojnie brać Podniesienie bez czytania Objawienia. Nie powinieneś czuć się zagubiony ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam! Ostatnio zakupiłem pierwszą część z serii Mass Effect: Objawienie. Książka bardzo mnie wciągnęła, dlatego już rozglądam się za drugą częścią czyli Mass Effect: Podniesienie. I tu pojawia się problem ponieważ w większości księgarni internetowych zapasy są wyczerpane. Znacie jakieś miejsce w necie z dostępnym tytułem. Proszę o odpowiedź.

 

To może inaczej. Ma ktoś Mass Effect: Podniesienie na sprzedaż? Proszę o info.

 

UPDATE: nieaktualne, znalazłem w Empiku "pod nosem" ;)

Edytowane przez rosomaq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...