Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

jaka afera? 

 

Ja się staram nie pić energoli, ba, unikam jak ognia, bo zawsze jak wypiję jedną puszeczkę na rozbudzenie to kończy się to ciągiem miesięcznego chlania codziennie i bólem głowy. Uzależnienie :frog: Teraz w 100% praktykuję yerbę, w robocie też już mam więc nie odczuwam potrzeby sięgania po energole :D 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 23.01.2018 o 18:31, Tokar napisał:

Spanie po 4,5 godziny na dobę powoduje przyjemny stan odrętwienia umysłowego, ale czasami sytuacja wymaga, żeby się z niego wybudzić.

Seba co ty tam robisz w tej Łodzi, że tak mało śpisz?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rayos napisał:

jaka afera? 

 

Ja się staram nie pić energoli, ba, unikam jak ognia, bo zawsze jak wypiję jedną puszeczkę na rozbudzenie to kończy się to ciągiem miesięcznego chlania codziennie i bólem głowy. Uzależnienie :frog: Teraz w 100% praktykuję yerbę, w robocie też już mam więc nie odczuwam potrzeby sięgania po energole :D 

 

jVEk9kqTURBXy9mYWQ0ZWU0YTA5MWJiZWNjY2VjZ

Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek haniebna, to ta kampania była ponoć pomysłem kogoś z najętej agencji reklamowej, z którą zresztą Tiger od razu po wybuchu afery zerwał współpracę, więc nie wiem czy słusznym jest bojkotowanie samego energola. No chyba że jeszcze sami jakoś tego próbowali bronić, to inna rzecz. Nie pamiętam już. W każdym razie raczej rozeszło się po kościach, bo już kilka tygodni później sprzedaż im wzrosła :potter:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, Mejm napisał:

Tiger powinien zrobic limited edition serie o smaku lez i bulu dopy tekstylnych patriotow, ktorzy sie uruchomili bo im jakies powstanie obrazajo. Jakis dzban w tvp nawet na wizji wylal tigera na podloge xD

 

To samo się działo jak okazało się, że Jakubiak od Ciechana jest homofobem i ludzie w Warszawie wylewali do kratek ulicznych te browary i ogólnopolski bojkot był, a na wykopie były akcje, że kupujemy ciechany bo lewaków boli dupa. 

 

Eh no cóż zwyczajne prawidła skrajności i bojkotów, ale co jak co ta akcja z powstaniem trochę niesmaczna. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...