Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

Fioletowy monster - na puszce sugestia, że to ma mieć coś wspólnego ze smakiem ponczu. W składzie rzekomo ekstrakry z jabłka, wiśni, mango, banana i czegoś tam jeszcze.

Da się z tego wyłowić w zasadzie jedynie wiśnię, a całosć, nie wiedzieć czemu, smakuje marcepanem. No nie jestem zachwycony :pechowiec:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

@krupek Niestety nie. W ogóle rynek energoli bez cukru to dopiero raczkuje. Fajnie też jakby zaczęli słodzić ksylitolem a nie aspartamem no ale wtedy cena byłaby absurdalna. U nas dalej cena ksylitolu to nieporozumienie - niestety. A już całkiem z innej beczki to pamiętam jak byłem misterem forumka i zero cukru. Energetyki tylko zero. Kawa gorzka. Jak po 3 miechach wypiłem tigerka to miałem chwilę energetycznej ekstazy. Cukier zły i zabójca ale daje energii w synergii z innymi składnikami. 

 

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Metoda napisał:

Ja tam energole pijam dla smaku w sumie, a nie tego "mitycznego" kopa, więc Monstery są u mnie na pierwsze pozycji.

 

 

No ale monstery są okropne w smaku :dunno: mi smakują najczęściej takie klasyczne jak Red Bull czy Tiger albo jakieś modżajto. Ostatnio kupiłem Burna Kiwi i był spoko, a ostatnio chcialem przetestować monstera białego i straszny syf i trzeba było wylać te wielką puszkę. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Trzeba zacząć od tego że Monstery nie są już słodkie, a mdłe. Na plus tekstura puszki, okaz kolekcjonerski dla okolicznych żuli.

Ano puszki Monstery mają najfajniejsze, jednak smak rozczarowujacy jest.

 

Piłem ostatnio Popek Energy drink. W smaku klasyczny energetyk tylko bardziej wodnisty, coś jak Tyskie wśród piw :/ ma większą dawkę kofeiny, ale to nie jest dla mnie powód, żeby go ponowni kupić.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

No ale monstery są okropne w smaku :dunno:

 

W dniu 30.03.2017 o 20:20, c0ŕ napisał:

638f6db391a52f997883b02657034032_92dbb37

 

Skusiłem się bo była promocja, 3.50 za puszkę no i wylałem połowę, obrzydlistwo. Jedyny plus to fajna w dotyku puszka.

 

Czy jest jakiś Monster który nie jest AŻ TAK słodki? To jest po prostu odpychające i nie wyobrażam sobie wypicia tego w całości. A jak odstawię puszkę na parę minut to się wygazowuje i staje się jeszcze bardziej obrzydliwe.

 

nie znasz dnia ani godziny kiedy ci posmakuje :nosacz3:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...