Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Tri


Rekomendowane odpowiedzi

Screeny prezentują się smakowicie, może to tylko poziom MHFU, ale mimo wszystko w wyższej rozdzielczości, z większą ilością polygonów i kilkoma filtrami prezentuje się dobrze :).

 

Mimo wszystko wolałbym true next-gen Monster Hunter na PS3 albo Xboxa 360, jakoś nie widzi mi się sterowanie wiilotem. A teraz przewaga Wii nad prawdziwymi konsolami będzie jeszcze większa :/.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy kazda ale MH na pewno bedzie obslugiwal pady, tworcy wiedza ze malo kto bedzie chcial grac wiilotem, nawet wypusculi specjalnie dla MH nowego wygodnego pada (nie takiego plaskiego jak classic tylko z uchwytami jak dualshock)

 

 

black-wii-classic-controller-pro_01.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
dobra jest ten nowy trailer na jutubie!

http://www.youtube.com/watch?v=iT7HqEfHCDs

pokazuje mase nowych rzeczy, gorską miejscówke, nowych przeicnikow (zimowa zębiasta naruga ;) , jakis lawowy smok) , a na koncu.... nowy latajacy odpowiendik lao! jakies wielkie bydle !! XDDD yeah!!!

 

 

0:44

 

nowy cios lancą!

takie machnięcie w bok.

fajnie, zawsze mnie irytuowało że lancą można tylko "kokodżambo i do przodu" ;p

 

 

ha! sporo motywów w intrze jest wyjętych z intra MHF(1)

głównie te z rathalosem (lot z apcerosem w łapach, odganianie preyów od zdobyczy)

 

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

te filmiki byly na oficjalnej strone, nawet nie wiedzialem ze w koncu ktos je wsadizl w calosci na jutuba, fajnie :D

pewnie to infinite combo bedzie dosyc słabe

ale ogolnie sporo ma ciosów ten slash axe

 

a teraz............

 

INTRO MH3 !!!!!!!!!!!! O_O

 

nie wiem jakim cudem juz sie pojawilo w necie ale jest!!!

 

 

co dziwne prawie nie ma hunterów w nim, zazwyczaj pokazana byla walka z potworem, chyba chca pokazac ze ebdzie duzo zaleznosci pomiedzy gatunkami

 

Odnośnik do komentarza

zajrzałem na minegarde i oto co pisze

Capcom released the official Monster Hunter 3 Opening today and started a countdown. They will reveal a new short clip showing some stuff everyday until MH3's release

 

 

czyli capcom sam puścił to w eter

 

 

 

edit

 

obejrzałem te intro i...

 

 

 

o kurna! ja chcę wiiii! szkoda że na samą angielską wersję poczekamy sporo czasu, choć mam nadzieję że nie 15 miesięcy ja w przypadku unite

 

 

 

 

 

 

btw

 

sprawdźcie intro pierwszego mhf'a

 

aż się łezka w oku kręci, capcom zaje.biście zrobił wkręcając motyw z Losem do intra MH Tri

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

zajbiscie :D zwłaszcza to ze beda pokazywac codzinnie rozne rzeczy :D

 

mama ndzieje ze lista potworów wyciagnieta z dema nie była pełna , chociaz do tej pory wszystkie filmiki pokazują tylko te ktore byly na liscie, tylko ze ta lista jest dosyc krotka, wiec glupio by bylo jak by bylo 3 razy mniej przeciwnikow niz w unite

 

 

Odnośnik do komentarza

moze podawal ale po japonsku :P wiec ciezko cos stwierdzic w tej chwili

 

chociaz hr to kwestia dosyc umowna, my mielismy 6, teraz 9 , a np frontier ma 100hr :P i niktore sprzęty wymagaja oprocz itemów tez konkretnej rangi (pewnie da sie zdobyc juz itemy ale ma sie za maly "lvl" zeby zrobic dany sprzet)

 

ja tez mam nadzieje ze bedzie duzo przeciwnikow, a nie tylko te co widac ;p

sa 2 mozliwosci

1 capcom pokazal to co bedzie

2 capcom pokazal tylko czubek góry lodowej a bedzie o wiele wiecej...

 

oby opcja 2 byla prawdziwa :P

 

i ciekawe co z wersją na psp, mam nadzieje ze ją zapowiedzą przed europejską premiera, moze nie bede zmusozny do kupna wii ;p

(chociaz grafa na psp bedzie pewnie znacznie oslabiona)

do tej pory i mh1 i mh2 mialy tez wersje na psp, wiec oby i teraz bylo tak samo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.