Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Tri


Rekomendowane odpowiedzi

ha ha... :P poprostu nie jestem targetem tej konsoli, nie podniecają mnie popierdółki dla niedorozwinietych dzieci w ktorych steruje sie waląć w pudełko XD

 

co prawda psp tez kupilem dla jednej gry ale potem sie okazalo ze mialem sporo zabawy tez z innymi (+psx i inne emu)

 

a tymczasem wii bede musial kupic tylko i wyłacznie w 100% dla jednej gry, to troche bolesne :P

 

 

 

EDIT

zapomniał bym

filmik z odpowienikiem Lao, wielkim bydlakiem ktory idzie po pustyni

niestety bardzo krotki i bez dzwięku, nie mozna wiele z niego wynioskowac oprocz tego ze walka chyba jest rownie nudna jak z lao xD

http://www.youtube.com/watch?v=NrrhTaWubiE

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

napewno nie :P

 

jedyne co mnie jeszcze troche interesuje z gier ktore do tej pory sie ukazaly na wii to jakis disaster crisis (nie pamietam nazwt, o gosciu ktory calyc zas napotyka kataklizmy i musi przezyc, podobaja mi sie tego typu gry, na ps2 przeszedlem raw danger mimo wielu niedoróbek)

 

nie mam niedorozwinietych kumpli ktorzy chca machac plastikowymi patykami xDD

Odnośnik do komentarza

oh kurna!

 

wczoraj dałem filmik z tym ogromnym pustynnym dziadem, troche wydawal sie nudny bo walili tylko z armat, chociaz na koncu walki mozna smialo walic ręcznie :P

 

ale zobaczcie co jeszcze mozna z nim zrobic! :D

http://www.youtube.com/watch?v=5gpD3pHjtGo

 

podoba mi sie zwłaszcza powrót na statek na koncu :D

ciekawe czy mozna go atakowac stojac na nim

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Zablokowalem sie w tej grze na quescie w ktorym musze zchwytac żywcem potwora. O ile pamietam zeby cos zlapac nalezy to pobić i złapać w pulapkę po czym rzucać bomby błyskowe których nie mogę kupić a niewiem z czego je zrobić bo wszystko po japońsku robie takie inne bomby błyskowe ale nimi nie mogę złapać. Może jest jakiś inny sposób na złapanie albo znacie jakieś dobre forum o mh3?

Odnośnik do komentarza

łapie sie bombami usypiajacymi a nie błyskowymi

 

jak ejst bardzo ranny i siedzi wpulapce musisz rzucic tranq bomby

 

ale nie wiem jak sie je robi w mh3, na psp mozna bylo kupic składniki w sklepie (czerwone słoiki)

 

tutaj masz swietną strone o mh, jest tam tez forum

http://minegarde.com/wip/main.php

 

 

znalazlem tłumaczenie (musisz miec japonską czcionke) , ale nie wiem gdzie je zdobyc

ć��çďż˝˛çâ¨éşťéďż˝âă��ăďż˝¤ă�� Tranq Throwing Knife

ć��çďż˝˛çâ¨éşťéďż˝âç�� Tranq Ball

edit cholera to forum nie wyświetla japonskich znakow , wszedzie indziej widze normalnie

tu masz liste rpzetmiotów jap-ang

http://forums.minegarde.com/index.php?showtopic=14230

 

 

a ja tymczasem zapodam znowu filmiki (3 części) z walki z tym ogormnym pustynnym dziadem, fajen rzeczy mozna robic (biegac po nim i atakowac mu plecy podczas jazdy itp)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ok dzieki, schwytalem go czerwonymi bombami usypiajacymi. Jednak w tej grze duzo ciosow trzeba machac wiilotem np w przypadku gsa zdarza mi sie ze konsola nie wylapie mojego machnięcia i ludek uderzy normalnie a nie np w tyl czy po okregu. Mam nadzieje ze opanuje te wychylenia do perfekcji i nie bede musial kupowac pada. Mh zjada kupe czasu a po japońsku 3x tyle.

Odnośnik do komentarza

w koncu filmik z walki z (prawdopodobnie) ostatecznym bossem

 

- widac ze kopie dupe

- jest połączeniem elder dragonow pod kazdym wzgledem - wyglad, zachowanie, a nawet kilka elementów O_O

 

nazywa sie chyba chimera i jak nazwa sugeruje jest połaczeniem kilku rzeczy, potrafi uzywac roznych elementów,, widac lód, ogień, dragon, telektrycznosc... az dziwne kurcze :P

 

no i jak widac na filmiki albo gracze dali dupy albo on kopie dupy :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie tyle dali du.py co pewnie to ich dopiero 1-2 podejście ;]

 

ale wygląda kozacko, choć moim zdaniem capcom coraz bardziej idzie w stronę stworów z final fantasy

mam na myśli tego latającego elektrycznego smoka z Frontiera

tego nowego pustynnego "lao" - no beskitu dla mnie to on jest jak Sin z FFX tylko z rogami w gębie ;p

i teraz to

 

nie żebym narzekał ;)

Odnośnik do komentarza

Podobno 3 mega potwory są nie dostępne Offline. Całe szczęście można oszukać wii i grać online na japońskiej wersji w MH3, trzeba zmienić region Wii Sklepu na japoński, na minegarde jest dokładny tutorial.

Ja wejdę online dopiero jak ukończę wszystkie questy offline i złoże coś przyzwoitego bo na razie bieda w sprzęcie. Wyczytałem też gdzieś, że offline to 1/3 gry.

Najwięcej krwi napsuł mi kamienisty tyranozaur jest bardziej wkurwiający niż potwór z okładki, ale może po prostu trza go bić inną bronią. Dla mnie ta gra na razie to czysty hardkor i pot, ale nie sądzę żeby była łatwiejsza czy trudniejsza niż 2G w którego kiedyś grałem to ten sam poziom do tej pory.

 

Mam już takiego chowańca Czacza chłopczyka który biega razem ze mną, nie czaje jeszcze jego menu do końca ale jest dość przydatny wybudza mnie ze sleepa, rzuca magie wspomagającą, leczy, sam znajduje jakieś przedmioty które później można odebrać od niego w mieście i najważniejsze potwory często atakują jego, a nie mnie. Wszystko robi losowo a jego menu widoczne jestg w wiosce i tam ustawia mu się jakieś nuty/piosenki czyli pewnie tą magię i zmienia maski.

 

Odblokowałem tę nową Axe i katanę jeżeli to już wszystkie bronie to nie rozumiem po co ten krok w tył.

Czy bowguny są praktyczne w single playerze? Dało się ustrzelić tym każdego większego stwora w poprzednich częściach?

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Już od jakiegoś czasu gram z angielskim paczem.

Jest to 3 wersja pacza finalna, autor przetłumaczył to co chciał, jeżeli pojawi się nowa wersja to będzie tylko poprawioną wersją poprzedniej, żadne nowe elementy więcej nie będą tłumaczone.

Pacz zawiera przetłumaczone:

- nazwy potworów i map

- nazwy i cele questów

- wszystkie nazwy przedwmiotów w inwentarzu

- nazwy broni i zbroi

- skile i ich efekty

- nazwy wszyctkich klejnotów/biżuterii

- nazwy żarcia i efekty

- menu Chachy

- menu Samuraia i kobiety od ryb

- podstawy w tutorialu

- menusy sklepikarzy, opcje itp

 

Czyli przetłumaczone już jest wszystko to co potrzeba.

Strona patcha http://mh3eng.wordpress.com/

 

Odnośnik do komentarza

ale (pipi) mam mało czasu na granie, a mh trochę zjada, pomału składam zbroje i GS z potwora wodnego z okładki, do miecza brakuje mi jeszcze 1 ogona a w wodzie ciężko mu go u(pipi), a na ląd rzadko wychodzi. Pozatym musze ukruszyć mu jeszcze chyba roga bo hełmu nie ma kowal w ofercie, a to przy moim skillu wyższa szkoła jazdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...