Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Tri


Rekomendowane odpowiedzi

to oczywistwe- w japonii mh2g byl najlepiej sprzedającą sie gą ever ! pokonał wszystkie zeldy i mario! O_o

pozatym utrzymywał sie ponad rok w peirwszej 10 sprzedazy! i doproawadzil do tego ze psp prawie dogoniło sprzedażą DSa ktory robil tam furrore przed wejsciem mh

 

sony i capcom w samej japonii mogli by natrzaskac kasy jak lodu.. nie mam pojecia czemu zwlekają...

Odnośnik do komentarza

gdyby sie chociaż boksowali to by był jakiś plus... ja sie boje ze sony popełnia kolejny ogomny bład i ma to w (pipi)e.. chociaz nie wiem jakim cudem, to japosnka firma, wie jaki ogrom szalenstwa jest tam na punkcie MH, przecież muszą chciceć robic na tym kase... chyba ze chcą sie skupic tylko na psp ? O_O

dla oddania sytuacji mozna powiedziec ze w japonii MH goni popularnoscią nawet pokemony!@!!!! O_o

 

MH ma pewną trudną do rozwiazania sprawe mechaniki - przyjelo sie ze nowe gry na ps3 maja jakis realistyczny silnik fizyczny dzieki ktoremu wszystkie zwłoki lataja realnie itp, a MH ma mechaniekie w podonym stylu co tekken - wszystko musi być skryptowe i ustalone z góry , bo dobry gracz wie co sie kiedy stanie i jak ma reagowac w danej sytuacji, a gdyby nowy MH miał mieć realną fizyke i za akzdym razem uderzona postac latała by inaczej, i wszystko zachowywało sie inaczej, to oczywiscie wygladalo by realniej, ale gracz ktory wymasterowal gre wcześniej byłby teraz w (pipi)e bo co chwile by dzialy sie nieprzewidywalne rzeczy ("zgadywanka" jak to mowią tekkenowcy) .... chociaż troche wątpie żeby właśnie to bylo powodem niechęci do ps3... boje sie ze to glupota sony, i mowie to jako fan ps3, i kibicuje jej bardzo, ale jednoczesnie boje sie ze robia glupie błedy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Monster Hunter Tri to trzecia czesc MH na wii (mega rozkmina xd) a MHP3rd wyjdzie na psp w przyszlym roku i bedzie czwarta czescia serii Monster Hunter Portable (w EU i USA Freedom) na PSP :) w wersji na psp bedzie z tego co juz raczej wiadomo wiekszosc potworkow z Tri, nie bedzie podwodnych eskapad (i co z tym idzie potworkow podwodnych), bedzie pare nowych potworow, broni itp.. poprawcie mnie jesli sie myle :P

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jestem świeży w grze i nie mam pojęcia nawet jak odpalić multi;P.Więc zadam wam kilka pytań:

Czy jest możliwość gry padem od gamecube?Widziałem że James Bond nowy na Wii ma taką możliwość ale przy odpalaniu Monster Hunter widać napis tylko Classic controler.

Czy jest możliwość komunikacji głosowej na Wii?I czy w ogóle ktoś używa komunikacji głosowej?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...