Skocz do zawartości

Sprzedam Hori Ex 2 (Xbox360) 200zł


Gość GaScAn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Stick ten jaki jest każdy wie, ma dwa zajebiste plusy, jest tani i da się na nim grać. Pozbywam się Xboxa 360 to i sticka muszę wypchnąć. (zamieniam się na Wii pogram trochę w Tatsunoko bo SF IV mi się znudził, a z kofa nowego nic nie będzie ciekawego ;) tyle offtopu)

Działa też z PC po wgraniu sterowników. 200zł.

 

dsc00281f.th.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

No nie tak po prostu ale wolę jednak Tatsunoko vs Capcom niż BlazBlue, a na Xboxie i tak nie mam w co grać nie bawią mnie Gearsy i inne wypasione graficznie FPSy. Konsolę uruchamiam średnio raz na dwa tygodnie. Poza tym nie przeżyłbym premiery Tekkena 6, już sobie to wyobrażam - wchodzę na lajw a tam wszyscy moi wirtualni znajomi grają w tego crapa. Masakra :twisted:

 

btw. wystawiłem tego sticka na pewnym serwisie aukcyjnym na A za 200zł kup teraz.

Odnośnik do komentarza

Sam sie wymienilem na Wii ale ja dalem PS3 na ktorego juz totalnie nic mnie nie intersuje i szkoda mi siana na gry. Jesli za to liczysz na Tatsunoko to mysle ze sie troszke zawiedziesz - nie jest to taki dobry tytul za jakiego go masz. Mozna pograc ale daleko mu do wczesniejszych cross-overow.

 

Boze, jak ja bym chcial CvSa2 i SF3 na XBL! :/ Czemu tego nie wydadza? Nie rozumiem :/

 

Bede mial do sprzedania 2 przejscioweczki GC-PS2 (oczywiscie dzialaja na WII) wiec jak jestes zainteresowany to moge sprzedac (mam 4 :) )

 

P.S. Zapomnialem napisac, ze przeciez MVC2 i KOF98UM wychodza na XBL. Moze warto sie wstrzymac z wymiana?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Chcę Wii i koniec ^_^ , mam DSa i lubię popierdółkowate gry z Mario w tytule itp. A bijatyki wystarczą mi te w, które mogę grać na 2DF i GGPO, tam gra codziennie masa naprawdę spoko ludzi. SF IV wychodzi też na PC także luz.

 

Co do przejściówek to mam jedną.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Tak na xbox live już raczej nie zagram w Garou jak i nic innego. Nie chciałem trzymać tej kupy złomu tylko dla gier z Xbox Live Arcade i kilku bijatyk. Teraz mam obok telewizora małe i estetyczne Wii na którym też w sumie nie gram. I telewizora nie muszę wymieniać, teraz wymienię dopiero jak wejdą holocorny jedi.

 

Aha, kupię sticka z battopem.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...