Skocz do zawartości

Sosy


Figlarz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie jest to jakiś wybrakowany produkt dla biedry, bo np. gość tutaj też kupił sos w biedronce:

 

nie wiem czy w biedzie sos jest wybrakowany czy normalny, ale ten normalny na luzie da sie wypić w całości, to ma ok 8k w skali ostrości, w porównaniu z sosami co mają ponad milion to jest kaszka z mleczkiem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 jakiś wypalający zwieracz sos.

no raczej jakiś dziki dzik nie da odpowiedniego efektu

prawdopodobnie będzie to efekt jak sosy z supermarketu

o ile habanero jest już zauważalnie ostre, a dla mniej obeznanych mocno ostre to pewnie w tym dziku jest go pare %

 

jeśli chcesz sie pozbyć zwieraczy z hukiem to polecam coś z tej strony

http://www.ostrakuchnia.pl/pl/c/Sosy-zabojcze/65

Odnośnik do komentarza

ostatnio zamawiałem pare rzeczy z ostrej kuchni i kumpel sie dołączył i kupił coś co jest bardzo pyszne

 

takie coś

http://www.ostrakuchnia.pl/pl/p/High-River-Foo-Foo-Mama-Carolina-Reaper-Sauce/191

 

ogolnie nie jest zbyt ostre (jak na mnie to prawie wcale - mowiąc prawie wcale mam na myśli sosy z tego sklepu a nie poziom w stylu pikantnego keczupu), ale jak ktoś ma mniejsze wymagania to coś już poczuje

 

ale tu nie chodzi o ostrość -sos jest pyszny poprostu, większość tych ostrzejszych sosów ma dosyć dziwny posmak, potrafi to zmienić smak całego dania właśnie na to dziwne "coś"

tutaj przeciwnie - smak jest bardzo przyjemny, wydaje sie być idealny do dań z pomidorami (przykładowo spagetti pomidorowe), narazie nie mialem okazji probować w daniu bo to nie moj sos ;p (więc zjadłem sobie tylko łyżeczkę luzem bez niczego)  ale chyba sobie taki kupie, bo powinien świetnie pasować do spagetti z sosem pomidorowym, a to moje główne danie które lubie na ostro sobie zrobić

 

minusem jest to że nie jest zbyt ostry, u mnie pewnie zejdzie na 4-5 dań, bo będę musial sporo trzepnąć (ewentualnie dodać też jakiś dopalacz), ale naprawde praktycznie pierwszy sos który zamiast dziwnego posmaku jest pyszny

 

ogolnie troszke poczytalem w necie i podobno sosy tej firmy ogolnie fajnie wypadają smakowo

http://www.ostrakuchnia.pl/pl/searchquery/river/1/phot/5?url=river

więc jeszcze sie zastanowie czy kupić ten sam co kumpel czy jakiś inny jeszcze wypróbować

[edit: przejrzałem składy tych innych sosów i ten o którym pisałem wcześniej wydaje sie najfajniejszy, przynajmniej dla mnie]

 

z innej beczki - sobie kupiłem sproszkowane trynidad moruga skorpion choclate - bardzo fajne, ladnie pachnie, też ma dobry smak (tutaj akurat o to łatwiej bo nie ma tu żadnych dziwnych składnikow jak w sosach tylko papryczka), no i to akurat już ma porządną ostrość

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...