Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej mi zdjecia nie załadowało, no sorry :<

Sprawdź na pułkach z dedykowanym towarem na następujące tygodnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pułkach koło bółek powinno być

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od Biedry, ja raz widziałem przy kasach, a raz w tym pie.rdolniku ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pierwszy raz trafilem w markecie (Carrefour) na krzepkiego radka. Biegne do chaty je.bnac tosta z mocarelom i keczape.

Edit

Przecietny :[ i z konserwantami. Lol kto jeszcze konserwuje keczupy w cenach premium.

Edytowane przez _Red_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ktoś się zastanawiał... Generalnie jestem przeciwny kupionym sosom na grilla. Zazwyczaj śmierdzą sztucznymi barwnikami i chemią, ale...

8978023350302.jpg

Jest przepysznego smaku, idealnej konsystencji i docenili go również moi goście zaproszeni na grilla.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpis, ostatnio jadłem go w Bobby Burgerze i jest przepyszny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam bo pierwsze widzę. 

Coś jak Ketjap Manis? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

80349011_0_640x640.jpg?identifier=1df348

A ja polecam ten, tyle grilli za mna ze wleciala juz druga butelka tego sosu i dalej sie nie znudzil. Pyszny, lekko pikantny. W kauflandzie jest, jak na gotwca to drogi bo chyba + 12zl ale warto. Kiedys kupilem najtanszy bbq od heinza za chyba 4zl i nie smakowal

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup se od Jacka Danielsa, są pyszne.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.06.2018 o 00:24, Shankor napisał:

Gdyby ktoś się zastanawiał... Generalnie jestem przeciwny kupionym sosom na grilla. Zazwyczaj śmierdzą sztucznymi barwnikami i chemią, ale...

8978023350302.jpg

Jest przepysznego smaku, idealnej konsystencji i docenili go również moi goście zaproszeni na grilla.

bylem w kaufie i kilku zabkach, nie ma =[

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem w ciemno taki sos:

a05b5be476dae22c56d84d04f103b625.jpg

Tak średnio mi podszedł bym powiedział. 
Muszę chyba faktycznie zrobić te szaszłyki z kurczaka, bo na kanapkę to się nie nadaje :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, dobry sos wlasnie do tych kurakow na patyku. Albo moze cyca z grila?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

usmażyć pierś i na koniec polać, czy mam zamarynować z tym sosem i dopiero na patelnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem. Jak juz to opcja dwa. A dlatego, ze...

Kiedys dawno, dawno temu zrobilem ten "sos" z przepisu pana siemanko. I co tu duzo mowic nadawal sie on jedynie do wykonania z niego marynaty do tych patykow. Ale same kurczaki smakowaly bardzo dobrze. Ostatnio chcialem to powtorzyc z jakiegos ogarnietego przepisu i z tego co wyczytalem to sos to osobna sprawa i marynata to osobna sprawa. W sensie, ze jak juz zrobisz kurczaki to sobie je maczas w tym sosie. Czy zatem sos jest baza do marynaty? Nie pamietam. Sprawdz co mowia przepisy. Sorry ze nie pomoglem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, grzybiarz napisał:

usmażyć pierś i na koniec polać, czy mam zamarynować z tym sosem i dopiero na patelnie?

Marynować w niedużej ilości z dodatkiem jakiegoś kwasu (ocet, limonka), a potem grillować i jak trzeba to smarować nim lekko. Plus na talerz. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi