Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było jakby w grze na serio tak boksy były odwzorowane, tylu mechaników, inżynierów i jakieś "młode damy" jak to Andrzej mawia, takie smaczki by sprawiły pewnie iż bym sr.ał pod siebie z radości.

 

ps. I sam Andrzej przeprowadzający wywiad, wraz z Mikołajem u boku w zlokalizowanej wersji xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Fajnie by było jakby w grze na serio tak boksy były odwzorowane, tylu mechaników, inżynierów i jakieś "młode damy" jak to Andrzej mawia, takie smaczki by sprawiły pewnie iż bym sr.ał pod siebie z radości.

 

ps. I sam Andrzej przeprowadzający wywiad, wraz z Mikołajem u boku w zlokalizowanej wersji xD

Takie pierdoły są dla ciebie ważne, a nie dopracowany system jazdy i kolizji? :huh:

 

A co do wątpliwości - ja mam z innego powodu wątpliwości co do CM. Po pierwsze, firma ta nie wypuściła od dawna porządnej gry wyścigowej - GRID to śmiech na sali - więc mają brak doświadczenia. To ja już wolę amatorskie F1 Championship Edition - notabene, lepsza gra niż ścierwa od EA Games.

 

Po drugie, ze szczątkowego info wychodzi na razie, że niestety będą zajmować się głupotami. W F1 nie chodzi o to, aby każdy kibic na trybunie był inny i machał inną flagą. Ważne jest uczucie szybkości, fizyka oparta na prawdziwej telemetrii i REALISTYCZNY przez duże R model jazdy. Chcę pełnej trudności sterowania autem, jak w prawdziwej F1. Model jazdy w F1:CE to śmiech. Ostatnio podłączyłem kierownicę DF GT i myślałem, że umrę ze śmiechu. Przecież kierą się kompletnie w tej grze nic nie da zrobić - po prostu model jazdy został potraktowany po macoszemu. Odpaliłem potem GT5 Prologue i był miód, cud i orzeszki. Wszystko działało jak należy.

Odnośnik do komentarza

No widzę, że potrafisz sobie sam dopowiedzieć dużo rzeczy do czyjegoś posta ;p

 

Nigdzie nie napisałem, że model jazdy ma być zły. To chyba logiczne jest, że on jest priorytetem. Ale gra nie opiera się tylko na modelu jazdy, a i sama formuła 1 to nie tylko wyścig ale i cała otoczka. Więc piona.

Odnośnik do komentarza

Piona, piona. :D

 

Tylko coś dziwnego sobie pomyślałem, jak napisałeś o "młodych damach" :).

 

Po prostu mam nadzieję, że moc obliczeniowa nie pójdzie na ładne biusty, a po prostu skupi się na tym, co najważniejsze.

 

Oczywiście, chciałbym całą otoczkę, jak w realu, ale to nie możliwe w tej generacji. Obawiam się, że dopiero na next geny dostaniemy F1, gdzie będą i ładne damy 8) i dopracowana fizyka gry z całą otoczką.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Fajnie by było jakby w grze na serio tak boksy były odwzorowane, tylu mechaników, inżynierów i jakieś "młode damy" jak to Andrzej mawia, takie smaczki by sprawiły pewnie iż bym sr.ał pod siebie z radości.

 

ps. I sam Andrzej przeprowadzający wywiad, wraz z Mikołajem u boku w zlokalizowanej wersji xD

Takie pierdoły są dla ciebie ważne, a nie dopracowany system jazdy i kolizji? :huh:

Są równie ważne chociaż ja bardziej skupiam się na pierdołach :D

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Formowanie się suchej linii na mokrym torze - jest.

 

Możliwość opieprzenia swojego zespołu w wywiadach - jest.

 

Wybieranie przez zespół lidera, który jako pierwszy będzie dostawał poprawki - jest.

 

 

Gdyby to była prawda i tego rodzaju smaczki znalazłyby się w grze to ojaciekrence, ale na razie się nie napalam, chociaż brzmi to fenomenalnie ^_^.

Odnośnik do komentarza

Formowanie się suchej linii na mokrym torze - jest.

 

Możliwość opieprzenia swojego zespołu w wywiadach - jest.

 

Wybieranie przez zespół lidera, który jako pierwszy będzie dostawał poprawki - jest.

 

 

Gdyby to była prawda i tego rodzaju smaczki znalazłyby się w grze to ojaciekrence, ale na razie się nie napalam, chociaż brzmi to fenomenalnie ^_^.

 

Zdradzę, że w najnowszym PE (czyli już 20 marca) będzie spory materiał na temat F1 2010 i optymizm jak najbardziej uzasadniony, ale nie spoileruję, bo nie mogę ;) (embargo, itp.).

Odnośnik do komentarza

czyzbys mial okazje zagrac juz w jakas pre alphe, czy material bedzie dotyczyl raczej prezentacji gry przez codies?

 

tak sie jeszcze mocno zastanawiam - czy ze wzgledu na f1 2010 nie zobaczymy w tym roku grida 2? za obie gry odpowiadaja chyba rozne studia, tylko zastanawia mnie zblizony czas premier obu.

Edytowane przez rad
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej miałem okazję pomacać F1 2010 i pogadać z twórcami, ale niestety ze względu na embargo nie mogę zdradzać na razie żadnych informacji na ten temat. Niemniej jest dobrze! Dodam, że w nowym numerze będą aż 4 strony o tej grze, bo udało mi się dowiedzieć bardzo wielu rzeczy. Zresztą dla fanów wyścigów będzie jeszcze jedna niespodzianka... (nie gra) :)

Odnośnik do komentarza

rad - grid 2? o czym nie wiem a powinienem? :)

daddy - też średnio widzę Codemasters i symulacja w jednym zdaniu. ale wierzę w nich. zawsze dawali radę i wątpię żeby tak ważną licencję spierniczyli.

 

ogólnie to gry o F1 raczej mało mnie obchodziły, tak jak i sama seria. ale nie powiem, połechtali mnie tym co pokazali. czekam na kolejne doniesienia, może się nawet skuszę bo zapowiada się zacnie.

Odnośnik do komentarza

Oj Ural narobiles mi smaka na nowy numer, cant wait :P

Colin84 - Codemasters przed premiera Dirta 2 powiedzieli, ze coroku naprzemiennie beda pojawiac sie to Dirt, to Grid. Chyba nie musze mowic, na ktora serie przypada kolej w tym roku :) Poza tym gdzies czytalem, ze na E3 dowiemy sie wiecej na temat nowego Grida.

Jedno jest pewne - fani scigalek powinni miec powody do zadowolenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

oo no to wręcz cudownie. dzięki za info, nie wiem jakim cudem ale umknęło mi to. w takim razie brawa dla Codies i tylko czekać, w końcu to dwa porządne racery których nigdy za wiele.

mam tylko nadzieję że na E3 wypuszczą jakieś konkretne info, najlepiej video, z tych tytułów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...