Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Dłuższa wersja tego filmiku:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZVYLCfrolZc

 

Monako z perspektywy kierowcy prezentuje się niesamowicie :o.

 

 

Pytania i odpowiedzi:

 

http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-game-1316/413573-30-04-2nd-dev-video-q-answers.html

 

-oświetlenie być może zostanie zmienione, więc jest nadzieja na brak szczynowego (;)) filtru w pełnej wersji

-możemy korzystać z ustawień offline także w podczas gry w sieci

-zamieszczenie czapki czy też flagi danego zespołu, wymaga za każdym razem (!) zgody FOM i konkretnej drużyny

-podczas przebywania w garażu kamera zmienia się na widok z kokpitu

 

Przykładowe kwestie wypowiadane przez inżyniera wyścigowego:

 

?We've fitted a set of scrubbed tyre's you should be able to push a little earlier once they're up to temperature.?

 

?Lap times are dropping, looks like track conditions are starting to improve.?

 

?You're losing a lot of time through sector 1.?

 

?It looks like we might see some light rain this session, just be aware of the conditions and try to pick the best moment to put a lap in.?

 

?Your brakes are in the optimum temperature zone.?

 

?The weather situation seems to be improving slightly, we could take a chance and switch you to inters if you want.?

 

?Alonso's out-pacing us, we need to put in some quick laps.?

 

?Looks like one of the McLarens is about to pit, their crew are getting ready.?

 

?Waved yellows in sector 3. Yellow flag conditions apply, watch out for debris.?

 

?Drive through penalty, drive through penalty for overtaking under yellow flag conditions.?

 

?You're way out in front, time to think about conserving the engine.?

 

?The track seems to be drying out, look for the drying line.?

 

?Great job! G-r-e-a-t job! What a win! Congratulations, 25 points!?

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Za każdym wejściem tutaj Mastah mnie jednak tylko mocniej przekonuję, że jednak to będzie spoko giera :] W tej extended wersji (nie wiem czy było w zwykłej, nie pamiętam) powiedzieli, że chcą jednak znaleźć taki punkt gdzie gra będzie grywalna, a nie tylko frustrująca (gdyby miała być w pełni realistyczna), by gracz w deszczu mógł poczuć się jak bohater, a nie jak banda. To ciekawe w sumie, mnie się takie podejście nawet podoba, bo tak jak mówiłem wcześniej - ultra symulacją to będzie rFactor 2 z modelami bolidów z Formułki od Codemasters. No i ja chyba jednak będę wolał tą trochę bardziej erkejdową wersję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Heh... rzeczywiście. Początkowo w ogóle tego nie zauważyłem :P

Za to krople deszczu na bolidach i woda na torze to coś niesamowitego :yes:

Ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądało w ruchu... szczególnie tuż po starcie gdy na dohamowaniu do pierwszego zakrętu będzie nie lada młyn :D Super płynna animacja wydaje mi się wtedy mało prawdopodobna, no ale mam nadzieję, że jednak goście z Codies podołają :)

Odnośnik do komentarza

No muszę powiedzieć, że wygląda to zacnie. F1 interesuje się już od jakiegoś czasu ( w ogóle sportami motorowymi) więc oglądając ostatnie screeny bez tego szaroburego filtru jestem spokojny. Czytałem w PSXE na temat kariery oraz gameplayu. Fajnie, że dzięki grze będzie można się poczuć jak na prawdziwych eventach, tego brakuje w ścigałkach.

Odnośnik do komentarza

O symulacji na poziomie rFactora raczej można zapomnieć, także bez kółka będzie można śmiało podchodzić ;)

 

Edit: chociaż znam i takich (hi Magik), co to i w rFactora nieziemsko cisną na padzie, także wiele zależy od zdolności manualnych gracza. Niewątpliwie jednak kiera daje większą, znacznie większą frajdę z gry :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Wreszcie jakaś gra o F1 z prawdziwego zdarzenia. Model jazdy wydaje się być w porządku, nie ma już tego paskudnego bluru i bloomu z Dirt 2. Kubica go! go!

 

Świetny deszcz mieliśmy już na PS3 prawie trzy lata temu, teraz wygląda odpowiednio lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...