Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie dziwi mnie ta wiadomość, chociaż nadal brak nadal oficjalnego potwierdzenia.

 

Killzone 3 musi powstać, w końcu historia na dwójce się nie skończyła. Helghaści nadal istnieją i planują kolejne uderzenie w ISA. Ciekawi mnie wiadomość o kolejnym Killzone na PSP... wiem, że plotki krążą już od dawna (spodziewałem się gry na tegorocznym E3), ale żeby naprawdę nad tym pracowali? No cóż, zobaczymy.

 

Co do wyglądu Killzone 3 - nie mam wątpliwości co do tego, że przeskok graficzny będzie znowu spory. PS3 nadal ma ogromne zasoby mocy, co widzimy po coraz ładniejszych tytułach. Killzone 2 jest najładniejszą grą obecnej generacji, ale Uncharted 2 raczej go przebije. Guerilla więc, jak na studio Sony przystało, będzie musiała znowu to przebić. A my tylko na tym zyskujemy... Jeszcze niech Insomniac z Resistance 3 wyskoczy, a wtedy już w ogóle będzie niezła uczta dobrych gier. 8)

 

Ze swojej strony obstawiam 2010 rok. Dlaczego sądzisz Jakim, że mieliby wydać grę dopiero w 2011 roku? Silnik mają już od dawna zrobiony. Wystarczy nowa kampania, nowe mapki do multiplayera, podciągnięcie wyglądu tekstur i postaci, a otrzymamy kolejny hit.

 

Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje.

 

Odnośnik do komentarza

W końcu musiało do tego dojść. O kwestie techniczne już się nie martwie, gdyż GG na pewno po pracach nad dwójką wyniosło spore doświadczenie i z pewnością ponownie dostaną pomoc od innych studiów Sony. Może być tylko lepiej. Killzone 2 może być dla PS3 tym czym był Black dla PS2.

 

Premierę obstawiam na początek 2011. Dwa lata - tyle mniej więcej będą trwały pracę moim zdaniem, patrząc np na Girsy 1 i 2, Uncharted 1 i 2...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie Jacobss 2010 to trochę za wczesnie nawet jak na kontynuację działającą na tym samym, acz podszlifowanym silniku. I nie liczmy tutaj masówek typu Fifa, Pes czy nawet NFs które wychodzą co roku. Tutaj wszystko praktycznie muszą budować od początku.

 

A właśnie. IMO wyjście gry może również zależeć od tego gdzie toczyć się będzie gra. Początek to z pewnością Helghan, więc wykorzystanie niektórych modeli z Killzone 2 może przyspieszyć pracen nad tytułem. Jeśli jednak ciąg dalszy będzie dział się na Vekcie to trzeba przypomnieć że mamy tutaj inny klimat planety co musi zaowocować powstaniem całkowicie nowych elementów- jak rośliny, może jakaś fauna czego praktycznie nie było w Kilzone 2.

 

No i w sumie dalej nie wiemy jak silnik z K2 poradzi sobie właśnie z roślinami. Skały, konstrukcje metalowe czy bedonowe to najwyższa półka jesli idzie o ich wykonanie w K2.

Odnośnik do komentarza

świetna informacja- podrasowany silnik K2 po raz kolejny pokazałby moc,tym bardziej,że już przy okazji Behind the bullets twórcy mówili,że prezentacja wykorzystuje efekty i rozwiązania,które z braku czasu nie zaimplementowali do K2.Będzie więc na pewno ponownie najłądniejszy fps na konsole w chwili wydania.

 

Czego się boje? fabuły troszkę...K2 uśmiercił kilka kluczowych i fajnych postaci -

Templar,Radec,Visarii itp

więc będą musieli jakoś je zastąpić.

 

Jestem dobrej myśli no i mam nadzieję,że pomimo rozpoczęcia prac nad K3 nie zaprzestaną wspierania K2

 

aha i byłbym zapomniał K3 MUSI mieć coop!!

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Osobiście nie dziwi mnie ta wiadomość, chociaż nadal brak nadal oficjalnego potwierdzenia.

 

Killzone 3 musi powstać, w końcu historia na dwójce się nie skończyła. Helghaści nadal istnieją i planują kolejne uderzenie w ISA. Ciekawi mnie wiadomość o kolejnym Killzone na PSP... wiem, że plotki krążą już od dawna (spodziewałem się gry na tegorocznym E3), ale żeby naprawdę nad tym pracowali? No cóż, zobaczymy.

 

Co do wyglądu Killzone 3 - nie mam wątpliwości co do tego, że przeskok graficzny będzie znowu spory. PS3 nadal ma ogromne zasoby mocy, co widzimy po coraz ładniejszych tytułach. Killzone 2 jest najładniejszą grą obecnej generacji, ale Uncharted 2 raczej go przebije. Guerilla więc, jak na studio Sony przystało, będzie musiała znowu to przebić. A my tylko na tym zyskujemy... Jeszcze niech Insomniac z Resistance 3 wyskoczy, a wtedy już w ogóle będzie niezła uczta dobrych gier. 8)

 

Ze swojej strony obstawiam 2010 rok. Dlaczego sądzisz Jakim, że mieliby wydać grę dopiero w 2011 roku? Silnik mają już od dawna zrobiony. Wystarczy nowa kampania, nowe mapki do multiplayera, podciągnięcie wyglądu tekstur i postaci, a otrzymamy kolejny hit.

 

Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje.

 

Sony ma za dużo hitów na 2010 żeby wypuszczać jeszcze taką mega produkcję jak killzone.

 

Mogli by zrobić jakąś nową kampanię do kz2 tylko np z perspektywy helgastów a kz3 dopiero w 2011.

Edytowane przez Gromi
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie powinni dodać:

 

1.Więcej CoDowych akcji z widoku z oczu. Żeby gra nabrała bardziej filmowego charakteru.

2.Może tak jak ktoś wspomniał dualność rozgrywki, gramy w roli Helghastów i ISA

3.Niech zostanie Sevchenko, w sumie nie był taki zły.

4.COOP, najlepiej też na splitscreenie

5.Więcej skryptowanych filmowych akcji, pościgów, ucieczek i takich tam

Odnośnik do komentarza

Mam głupie przeczucie że gra poleci na X360 bo niby słabo się sprzedała na PS3.

Ale mniejsza z tym moim zdaniem powinni być 2 kampanie jedna helghastów a druga ISA.

Pojazdy w multi oraz możliwość grania w około 60 osób aby to w końcu jak jakaś mała wojna wyglądało jedni są na prawym froncie drudzy na lewym i napieramy na siebie.

Odnośnik do komentarza

uwaga, bo znowu Jacobss bedzie zaczynał z tym swoim killzołnem (a potem bedzie plakal na forum jak to sie zawiodl). ;]

 

Jedynki jeszcze nie skonczylem, dwojke widzialem tylko na filmikach z netu, a tu juz trojke robia, powariowali chyba. A tak na serio, to ciekaw jestem gdzie bedzie sie rozgrywac akcja, no i właśnie akcja prowadzona po stronie helghastow bylaby ciekawa (np. atak na planete isa po wydazeniach z trojki). Co do grafy, to wątpie żeby była dużo lepsza, przecież nawet twórcy przyznali, że dwójka wykorzystuje 100% mocy PS3, to trójka ile ma wykorzystywać? 150% ? Tiaa, pewnie poprawią pare drobiazgow i tyle.

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
uwaga, bo znowu Jacobss bedzie zaczynał z tym swoim killzołnem (a potem bedzie plakal na forum jak to sie zawiodl). ;]

Ale teraz znowu jest nim szczęśliwy, daj mu spokój :P.

Jedynki jeszcze nie skonczylem, dwojke widzialem tylko na filmikach z netu, a tu juz trojke robia, powariowali chyba

No .... Jak mogli nie poczekać aż ty w nie zagrasz, a już robią trójkę ... Chamy .....

Co do grafy, to wątpie żeby była lepsza dużo lepsza, przecież nawet twórcy przyznali, że dwójka wykorzystuje 100% mocy PS3, to trójka ile ma wykorzystywać? 150% ? Tiaa, pewnie poprawią pare drobiazgow i tyle.

Red Faction Guerilla ponoć zjada 100 % mocy X360. W końcu sami twórcy tak mówią, tak rzeczywiście musi być zatem !

Odnośnik do komentarza
No .... Jak mogli nie poczekać aż ty w nie zagrasz, a już robią trójkę ... Chamy .....

a wiesz ze pisalem to zartem?

 

Red Faction Guerilla ponoć zjada 100 % mocy X360. W końcu sami twórcy tak mówią, tak rzeczywiście musi być zatem !

nie chodzilo mi, ze kz2 to juz kres mozliwosci ps3, tylko o to ze duzo lepszej grafy nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
a wiesz ze pisalem to zartem?

Ale ja tylko przejąłem się problemem.

nie chodzilo mi, ze kz2 to juz kres mozliwosci ps3, tylko o to ze duzo lepszej grafy nie bedzie...

To subiektywna opinia, ja uważam że to zależy od tego jak twórcy rozporcjują tą "moc", jeszcze nie mówmy "hop" bo się ździwimy ;).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Na tym forum już było sto razy omawiane, że to ile dana gra wykorzystuje % mocy konsoli to są same bajki bo wszystko zależy od samego silnika. Nie zaczynajcie znów ;)

Dodatkowo jest to zwykła gadka producentów po to aby przy kolejnej części mogli nagle się zdziwić i znaleźć kolejne zasoby :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Na tym forum już było sto razy omawiane, że to ile dana gra wykorzystuje % mocy konsoli to są same bajki bo wszystko zależy od samego silnika. Nie zaczynajcie znów ;)

Masz racje, ale silnik jaki mamy w Killzone 2, wedlug mojego zdania, wykorzystuje w duzym stopniu architekture PS3. Nie bedzie w KZ3 dwa razy lepszych tekstur, 2x wiekszej ilosci polygonow, i bardziej zaawansowanego HDR. KZ3 to bedzie kosmetyka, w kwestii wizualnej (cos jak GT3 a GT4). Jedynie panowie odpowiedzialni za fabule i design maja szerokie pole do popisu (plus ci od animacji postaci- bo postacie wciaz biegaja jak na Playstation 2). Poczekajmy na Uncharted 2, GT5, GoW3, The Last Guardian i oczekujmy pierwszych zapowiedzi PS4. Kres mozliwosci konsoli Sony zbliza sie ku koncowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.