Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Michel tylko gra na strachu związanym z Islamizacją, w rzeczywistości to krytyka środowisk akademickich i ich gnuśności, ale Michel jak to Michel, wybrał s p e c j a l n i e taki temat, książka musi się sprzedać.

Damn, dawno swoich zakupów nie wrzucałem, ale ostatnio więcej ebooków było, a w papierze raczej te głośniejsze/ulubione pozycje - no, ale trzeba skompletować autorów wybranych przez Grantę, więc sporo "młodzieży" się znajdzie na półce (Yaa Gyasi, Dinaw Menegestu, Sana Krasikov).

Odnośnik do komentarza

RuHkaub.jpg

Ostatnimi czasy jestem na fali IWŚ więc kolekcja w "biblioteczce" powiększyła się o rzeczoną tematykę. Sierpień14 to istny los na loterii bo od jakiegoś czasu jej szukałem i akurat w zeszłym tygodniu pojawił się jeden komplet na allegro. Szkoda,że z niektórymi dobrymi książkami są takie cyrki.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo dobrych książek nie dostaje wznowień niestety.  Z drugiej strony dzięki temu nadal odwiedzam biblioteki, a w domu nie mam kilku tysięcy książek, więc jakieś plusy są.  Na część tytułów i tak człowiek ostatecznie poluje w internecie i antykwariatach, chociaż w tym względzie ebooki mnie trochę rozleniwiły, bo często to co chcę, mogę po prostu kupić po angielsku.

Odnośnik do komentarza

 

chociaż w tym względzie ebooki mnie trochę rozleniwiły, bo często to co chcę, mogę po prostu kupić po angielsku.

Do e-czytania jakoś nie umiem się przekonać. Jeszcze jakieś krótsze teksty/artykuły to czytam ale książki itd to już nie dla mnie.Choć nadal staram się do tego przekonać. Co się tyczy ang wydań to język Szekspira znam chyba dobrze ale nie jest to poziom porównywalny do pochłaniania książek w rodzimym języku.

Odnośnik do komentarza

 

 

chociaż w tym względzie ebooki mnie trochę rozleniwiły, bo często to co chcę, mogę po prostu kupić po angielsku.

Do e-czytania jakoś nie umiem się przekonać. Jeszcze jakieś krótsze teksty/artykuły to czytam ale książki itd to już nie dla mnie.Choć nadal staram się do tego przekonać. Co się tyczy ang wydań to język Szekspira znam chyba dobrze ale nie jest to poziom porównywalny do pochłaniania książek w rodzimym języku.

 

 

Też długo nie mogłem się przekonać, ba!, sam czytnik bardzo późno kupiłem - ostatecznie przyzwyczaiłem się i dzielę czytanie w miarę równo (dochodzi też wygoda w podróży). Co do języka, w większości przypadku nie robi mi różnicy, chociaż wolę naturalnie wspierać rodzimy rynek i jeśli wiem, że coś ma ostatecznie wyjść/zostać wznowione, to czekam z zakupami.

Odnośnik do komentarza

Good, good, znowu same dobre pozycje.

Ile dałeś za Biały Szum?, kiedyś muszę uzupełnić półkę o własne polskie wydanie, ale allegrowe ~70 zł za książkę, którą kilka razy przeczytałem, to na razie za dużo dla mnie. No nic, twój wpis przypomniał mi o tej luce w kolekcji :D

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ale te okładki Kinga bolą, przynajmniej cena jest odpowiednia. Ech Rayos, to jednak zdecydowałeś się na Trudi [*].

 

No trochę kiepskawe, ale w tej cenie nie ma co narzekać. 

 

No tak, w zeszłym roku jeszcze jak byłem na tym wyjeździe w Szczawnicy i kupiłem w kiosku pierwszy tom, to w drodze powrotnej do domu wchłonąłem cały prawie. Stwierdziłem, że sobie zamówię, bo niedrogo, a czyta się naprawdę przyjemnie. Lekka lektura bez głębszych przemyśleń, został mi ostatni tom do przeczytania, zrobiłem sobie małą przerwę na Metro 2034.

 

@Velius, czemu nie dostałeś 3 kolejnych tomów Kinga? Ja jak zamówiłem prenumeratę to dostałem w wielkiej i ciężkiej paczce wypuszczone do tej pory 9 książek, a wydaje mi się, że zamówiłeś po mnie? 

 

Sztywniutka jest ta Mroczna Wieża w twardej oprawie :banderas: Gaiman dobry? Szczerze przyznam, że nie znam, choć nazwisko mi się gdzieś obiło o uszy. 

Odnośnik do komentarza

Mi sie te okladki nawet podobaja, chyba cos ze mna nie tak :pawel:

 

@Rayos, nie mam pojęcia, tez sie zdziwilem ze przyszly mi 3 ksiazki, potem znowu 3 ksiazki, musza tam miec niezly bajzel. Mroczna wieża super wydanie, serdecznie polecam, mimo ze wydaja sie masywne to sa lekkie i przyjemnie sie to trzyma podczas czytania.

 

Gaiman podobno zayebisty, kupilem trzy bo mialem niezla okazje cenowa a o Amerykanskich Bogach slyszalem same superlatywy (zostawiam to jednak na koniec). No i Sandman jest Gaimana wiec cos jest na rzeczy :reggie:

 

Zaczalem czytac Koralina i narazie mi sie bardzo podoba, ale chyba trzeba lubic jego styl, slyszalem ze jego albo sie lubi albo nie. Wlasnie wkraczam w swiat Gaimana i Sandersona wiec sporo czytania przede mna :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...