Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

książki na urlop bo czasem czas odpocząć od gier. A to nie wszystkie jeszcze przyjdą prezenty za typera i druga transza książek w poniedziałek.

 

9ErJze5.jpg

 

Poza star carrier i nową serią currie atlantis Rising reszta to kontynuacje już przeze mnie sprawdzonych serii które mam na półce lub uzupełnienie kolekcji o książki które mi zaginęły (dobry zwyczaj nie pożyczaj)

 

Druga seria zdjęć w następnym tygodniu z książkami od @Kmiot

Edytowane przez blantman
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ornit napisał:

Mnie gry skutecznie ogłupiły więc przeczytanie takiej JEDNEJ książki zajmie mi całe dwa tygodnie:yao:

Fajna książka będziesz zadowolony. Ni są to amerykańscy bogowie ale gaiman daje rade. Sam jestem fanem raczej mitologii greckiej ale trzeba przyznać że w nordyckiej też się działo :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Rozi

@Rozi

Zgadzam się co do Vesper, teraz czytam Egzorcystę i książka jest również fajnie wydana. Super okładka, dobry papier i zakładka. 

Zacząłeś już Na Południe od Brazos? Chciałbym sobie zrobić jakąś podkładkę i podkręcić hype przed RDR2. 

 

BTW Wojna Światów tylko 16 zł na Aros.pl myślałem, że takie wydanie będzie droższe. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Pewnie wtedy, kiedy Ty tracisz życie na wbijanie tych durnych "platynek' xD

A zostało mi jeszcze 4 przejścia + zebranie 250 kryształków i będzie platynka. Tytuł bardzo przyjemny, przyjemna platynka, wymagająca jedynie 76 godzin grindu i czesanie mapy z poradnikiem  z YouTube. Ja yebie ale się męczylem, żeby wbić tę platynkę. Ten czwarty boss na poziomie trudności ultra  akira sepuku hard, to przegięcie. Ale zebrałem ekipę, zrobiliśmy ustawkę i za czternastym razem wpadł pucharek. Kolejna platynka nr 75. Jubileuszowa. Kurde mogłem wybrać inną grę do tego. Kurde screen mi się zrobił na czarnym tle. A (pipi) kupię japońską wersję za pińcet złotych, bo ma osobny zestaw trofików. 

xD

  • Plusik 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Czytam dla przyjemności to co mi się podoba. Powiem tak dla niektórych Nier Automata lub Yakuza są grami roku a dla innych God of War lub Forza. Z książkami jest podobnie. Każdy lubi to co chce. O gustach się nie dyskutuje. Najlepsi są ci co oceniają coś bez przeczytania lub oceniają kogoś przez pryzmat tego co czyta. Mam wiele lektur "obowiązkowych" w robocie których taki rozi czy inny chwalący się tutaj by nawet nie zrozumiał. To są książki które czytam dla przyjemności.

 

P.S. Z książek Tukana czytałem Cormaca (wszystko mam w kolekcji bo mi się autor podoba) i czytałem też  Dzicy Detektywi kilka lat temu (ksiażka mnie nie porwała była wręcz średnia)

 

Z ksiażek Roziego wielkiego znawcy czytałem na południe od brazos daaawno temu po obejrzeniu serialu z duvallem i jonsem bo lubie klimaty westernu a i czytałem wiele dobrych książek  ( jak i pewnie złych) a w kolekcji mam poza książkami wszystkie dobre westerny filmowe jakie wyszły.  Wojne światów czytałem jako dziecko bo łykałem w gimnazjum dużo tytułów klasyki sci fi,fantasy herberta, lema czy innych.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ok to inaczej nie narzucajcie swojego gustu chłopaki bo nie jest jedynym prawilnym. Książki które kupiłem nie są złe i kilka z nich to naprawdę dobre historie. Chociażby podlewskiego będe polecał każdemu kto lubi dobre sci fi. Książka wcale nie gorsza a i pewnie dla większości lepsza od wojny światów. Wojna światów to klasyka wiadomo ale obecnie o wiele trudniejsza w odbiorze niż seria Podlewskiego.  A Kroniki Czarnej Kompanii to jedna z najlepszych książek fantasy dla mnie na pewno lepsza od chociażby Martina czy Le Guin.

 

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że o gustach się dyskutuje, ale z krytykowaniem ich to trzeba odrobinę zbastować. Skoro chłop ma ochotę na taką lekturę, to co komu do tego. Przecież nie będzie czytał w celu zaspokojenia wyrafinowanego gustu innych. Zestaw blantmana to również niekoniecznie moja działka, ale nie wypada, bym krytykował, skoro zdarzyło mi się kiedyś przeczytać 50 twarzy Greya.

Odnośnik do komentarza

Czy wy macie rozum i godność człowieka żeby tłumaczyć się z książek które kupujecie/czytacie? xD

 

 Z tego wrzutu glutmana pewnie bym łykną to expanse czy altered carbon, czy mevkowej żony millenium albo pieśń lodu i ognia ale zwyczajnie nie mam na to czasu.

 

Poza tym po obcowaniu z  takimi typami jak Pynchon, Roth, DeLillo, McCarthy reszta literatury wydaje się jakaś taka miałka. ;/

 

 

@Rozi :cool: :lapka:

 

mnie ciekawią wszystkie wrzutki i opinie tutaj, często wyhaczam coś dla siebie na teraz albo "na później".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...