Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnica pierwsze wrazenia:

 

Grafika jest przesliczna i pokazuje ,ze pieknie rysowane 2d w wysokiej rozdzielczosci bynajmniej nie stoi na straconej pozycji w walce z zalewem 3d.

Taka jest prawda, że większość ludzi napalonych na BB skupi się przede wszystkim na tym :lol: Przynajmniej będzie potem szał na allegro :lol:

 

Zapomniałem odflajmować wczoraj :)

 

[sarcasm mode on]

 

Jezu straszne ta gra ma ladna grafike, naby sie rzuca i bedzie w to grac wiecej niz 10 osob w Polsce.

Jeszcze mi na ziomalskie forum przyleza pytac mnie skillora o jakies podstawy

 

[sarcasm mode off]

 

*Postać skillora jest całkowicie fikcyjna, wszelkie podobieństwo do osób i wydarzeń jest przypadkowe i niezamierzone :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ja sie zastanawiam, jako ze mam sticki do xboxa i przejsciowki do ew dodatkowych kontrolerow z PSXa do Xboxa wlascie, czy nie zakupic xbox NTSC albo PAL z wgranym eepromem z wersji NTSC (mozna to bylo zrobic na pierwszych 2 wersjach plyty glownej, znajomy serwisant proponuje mi taka konsole (gola) za 400 czy 500 zl i sie powaznie zastanawiam. I to tylko dla tej gry :)

Odnośnik do komentarza

Witam. [pierwszy post na forum]

Zamówiłem już w preorderze na videogameplus.ca, wracam za 2 tygodnie licząc od soboty i mam nadzieję, że już wtedy będzie leżeć u mnie w pokoju na półce.

 

Możecie mnie już za wczasu dodać do znajomych: FragsReaver [oczywiście PSN, bo xbox ma region lock'a :D]

 

Już się nie mogę doczekać, niespełna 3 tygodnie i sobie pogram.. :D

Edytowane przez FragsReaver
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem właśnie kilka recenzji BlazBlue i gra wydaje mi się spoko. Muszę zacząć coś nowego, bo 3rd strike i 4 już mnie pomału męczą (acz w trójkę już prawie nie gram a w czwórkę raz na kilka dni). Może ściągnę sobie tę grę i zobaczę z czym to się je : ) Koji w sumie był taki napalony na te grę jak nie wiem. Ciekaw jestem jego opinii.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ja zobaczę - jak Daigo będzie w to grał i będą jego filmiki w sieci jak młóci w BB to od razu kupię PS3 i też zacznę grać.

(ale jak już nie gra to raczej nie będzie bo na automatach w Japonii chyba już trochę ta gra jest, w sumie może gdzieś są jego filmiki bo w GG widziałem że młócił)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Ja zobaczę - jak Daigo będzie w to grał i będą jego filmiki w sieci jak młóci w BB to od razu kupię PS3 i też zacznę grać.

(ale jak już nie gra to raczej nie będzie bo na automatach w Japonii chyba już trochę ta gra jest, w sumie może gdzieś są jego filmiki bo w GG widziałem że młócił)

Ale on grał w GG tyle lat temu...i to chyba jeszcze w Reload (bo miał tam Sola z dust loopem lol). Jeśli próbował się zakwalifikować do SBO to znaczy, że gra (chociaż w CFJ też "grał" lol). Jeśli nie...zwisa mu to. Najwidoczniej nie ta sama klasa co Vampire Savior :lol:

 

@Krilluch - jak ci się GG nie podobało to wątpię, że będziesz w to grał...Ja czekam aż Proboszcz skombinuje grę, wtedy "się zobaczy".

 

EDIT: Mnie jak na razie odstrasza liczba postaci i ten jednooki dziwoląg ze skrzydłami. Już nie mogliby wydać kolejnej wersji GG na PS3/X0 z dwoma nowymi postaciami? Takie czasy nastały... Grafika>reszta a potem allegro

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Gre już zamówiłem, na szczęście robią reprint >.> szkoda, że spóźniłem się z limitowaną, ale kto by się spodziewał, że będzie jej tak mało i tak szybko się wyprzeda. Jeszcze tylko sticka muszę sobie kupić, ale to za miesiąc lub dwa ^_^.

 

Wersja europejska nie wiadomo kiedy będzie, ponoć koniec roku, ale to nawet nie potwierdzone tylko same plotki.

Odnośnik do komentarza

Daigo to grał (kapił) głownie w GGXX i tam znalazł loopa ciorał jeszcze w GGXXmidnight carnival i troche w reload ale w reload juz ssał pałe choc loop jeszcze był no ale kroił jakeis 40-80% a nie zabijał od razu. wiec mu ciezko było chłopinie.

jak był slash to grał w mahjongi a do czołowki w AC bestia nie ma startu ot co. probował wrocic INo ale go jakies leszcze II i III ligowe sklepali tak ze mu sie odechciało.

 

ale jak tak sie sugerujesz kto i w co gra to ci powiem ze wielu kolesi w jap od GG jak pogrywało w SFIV dla jaj to albo lali abo przynajmniej dawali rade na czołowke SF. wide kaqun ktory w AC ostatnio jest znanym łapaczem podwojnych perfectow

Odnośnik do komentarza

No i nareszcie mam... Kolekcjonerka w lapkach ...

Nie zawiodlem sie ani na moment, prawde powiedziawszy to co ujrzalem przeroslo oczekiwania :).

 

Normalnie wcale nawet nie czuje ze gram w jakies popluczyny po GG (to co niektore postacie potrafia czesac robi banana na ustach, A Ragna to prawdziwe frytki - qmpel masher potrafil nim nauczyc sie szybko jak wywijac ladny mnoznik), jak dla mnie jedyna naprawde warta odnotowania nowosc z gatunku 2D ...

 

 

BTW: Przez wspomnianego qmpla-mashera znienawidzilem Arakune (sam pieszczotliwie nazywa go "kupa" :P), mysle ze argument "Bo walki tu mozna wygrac 1 przyciskiem" wcale nie byl az tak przesadzony ...

Odnośnik do komentarza

LOL kupiłeś na ebayu? ;p dałbym te 80$ kanadyjskich za limitkę jak chciało viedeogamesplus (spóźniłem się), ale na ebayu chcieli o wiele więcej >.> i się wykruszyłem....wielkie gratz za wytrwałość xD

 

Ja się już doczekać nie mogę, dzisiaj naszego czasu wieczorem mają wysłać paczkę....myślę, że 5-6 dni i będzie u mnie; zawsze tak szybko dostaję paczki od nich o_O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.