Skocz do zawartości

The Wire


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

git, obawiałem się trochę że po tej akcji z Wallacem zrobi "out of the game" jak mówił. chyba moja ulubiona postać z pierwszego sezonu.

 

swoją drogą boję się googlować żeby nie oberwać spoilerem, ale zaciekawiła mnie scena pod koniec pierwszego sezonu gdy Stringer każe Dee jechać z jakimś ziomkiem. wchodzą do domu i w pewnym momencie Dee zagryza zęby i praktycznie zaczyna płakać, a potem koleś mówi mu o karmieniu rybek xd. 

 

 

rozumiem że D'Angelo bał się wtedy po prostu egzekucji? czy ta scena ma jakieś drugie dno / będzie mieć znaczenie dalej?

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Kur.wa, skończyłem w marcu pierwszy sezon i jakoś inne rzeczy mnie zajęły plus miałem problemy z pobraniem drugiego sezonu, a teraz wjechało HBO GO więc czas wrócić. Problem w tym że jednak sporo rzeczy zapomniałem i obawiam się że może to trochę uwierać podczas oglądania drugiego sezonu.

 

Avon dostał mały wyrok, D'Angelo z własnej woli wziął na siebie duży wyrok, a całą organizacją zarządza teraz Stringer. Bodie i Poot zabili Wallace'a bo podejrzewali go o robienie szpagatów na psy, poza tym doszło do jakichś zmian stanowisk w policji, ale to jakoś ogarnę oglądając.

 

Taka wiedza wystarczy by jechać dalej czy na coś jeszcze zwrócilibyście uwagę? Wiem że drugi sezon to osobny wątek w dokach, ale no wolę dmuchać na zimne, bo chyba wątek Barksdale'ów jeszcze będzie ciągnięty dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

the wire to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstal czy powstanie, jeden kij. to jest to, co powinni wsadzic do satelity wyslanemu na poszukiwanie obcej inteligencji, zeby ufoludki sobie mogly obejrzec i stwierdzic ze ludzkosc jednak zayebista musi byc

 

chyba znowu wystartuje i obejrze po raz kolejny calosc, to bedzie uczta. 

 

po the wire, tony "gabagool" soprano, a potem dlugo nic. moze rust i cole gdzies tam sobie majacza w oddali, ewentualnie sezon homeland w islamabadzie.

Edytowane przez Andżej
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Andżej napisał:

 

 

po the wire, tony "gabagool" soprano, a potem dlugo nic. moze rust i cole gdzies tam sobie majacza w oddali, ewentualnie sezon homeland w islamabadzie.

Pozostawieni, Fargo, Zakazane Imperium, Peaky Blinders, polecam. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...