Skocz do zawartości

Granie po sieci


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym po necie chcial pograc

 

***Mendrek: Ten temat posłuży pytaniom i odpowiedziom na tematy związane z siecią, także wolna dyskusja i umawianie się na sesje. Również granie Ad Hoc. Jednocześnie chciałbym, aby PiT jak będzie miał wolną chwilę, wyjaśnił co i jak i ogólnie opiekował się tym tematem :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Potrzebne:

 

Komp z polaczeniem z netem

 

karta wi fi kompatybilna z xlink i psp (ta karta bedzie laczyc kompa z psp, "udajac" dla niej inne psp)

 

x-link kai program do sciagniecia z netu

 

Ogolnie sprawa jest prosta. Karte wi fi mozna dostac nawet w wersji podlaczanej pod usb (wyglada jak pendrive). Jak masz neostrade to jak zamowisz liveboxa to dostaniesz taki (pipi)nik na usb wlasnie ktory dziala z psp jak zloto. Jak nie to poszukaj na allegro tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
karta wi fi kompatybilna z xlink i psp (ta karta bedzie laczyc kompa z psp, "udajac" dla niej inne psp)

Ze swojej strony polecam Asmaxa 411g, sa ofkoz problemy, nzma przypadek ze komus w ogole on ne dzialal ale (jesli ma sie szczescie XD) dziala calkiem przyzwoicie, zlota zasada - olejcie sterowniki ktore dostaniecie na plycie razem z asmaxem :P. Trzeba szukac kompaytybilnych z Xlinkiem ;)(to sa te same jak do Wifi Maxa ,enylej...)

Koszt? 30-40 zl? Nie oreientuje sie juz bo dawno kupowalem :P.

 

PS; Witam ponownie ^^ ledwo znalazlem ten dzial, ale sie ukryliscie :P.

Odnośnik do komentarza
kurde, jak pod koniec lipca wpadnie kasa to może się zaopatrzę w sprzęt, wtedy też bym miał Unite, fajnie by było robić GH z kimś a nie samemu

 

No ja pewnie też sobie routera sprawię, i będzie gites. Jako, że chwilowo mam przerwę od grania w to, więc pewnie ktoś mnie szybko dogoni z was i jak już będziecie na tym poziomie, to będzie w miarę wyrównanie ;p Obecnie jestem na poziomie robienia HR 4 bodajże, gdzie mam Tigrexa do ubicia HR-owego, w zanadrzu Lao i Kirin nie ruszone, parę elderowych questów też nie. Tak, wiem, lama ze mnie ;p

Odnośnik do komentarza

No to moj plan jest taki:

 

1) Zbierzmy grupke ludzi, dajmy na to ja, Yano, Serge ,Shen, Mendrek (pewnie i tak nie bedzie tak ze wszyscy naraz beda mogli wiec 1 osoba sie bedzie zmieniac).

 

2) Wszyscy zaczniemy nowe postacie w MHU.

 

3) Ustalimy sobie miedzy soba jaki termin by nam najlepiej pasowal, np gralibysmy raz lub 2 w tygodniu o z gory ustalonej porze po pare godzin wszyscy razem.

 

4) Najlepiej byloby z gory zalozyc ze nikt nie robi NIC u eldera ani u kota, ani nie gra ta postacia poza naszymi rozgrywakami grupowymi. Tak bedzie najlepiej ;D

 

Co myslicie o tym pomysle?

 

Odnośnik do komentarza

najmniej mi sie podoba 4 punkt ;p

 

trzeba by miec jedną postac do grania luzem i druga do grania raz w tygodniu wspolnie, jak dla mnie mało kuszące

 

zwłaszcza ze jak ktos bedzie grał sam to poprostu bedzie mogl potem pomóc innym jak bedzie troche podpakowany, przynajmniej ja chetnie pomoge, a nie ebde gadał "eee tam jestescie na slabym poziomie, ja juz to robilem, nie chce mi sie drugi raz" ;p

Odnośnik do komentarza
No w sumie masz racje, ale i tak lepiej osiagnac staly poziom w grupie zeby wszyscy wszystko zdobywali razem ;]

ale to powoduje ze trzeba miec postac do singla i normalnego grania, i drugą do grania w grupie ktora bedzie sie rozwijała raz na tydzien, mi osobiiscie to sie malo podoba, wolal bym pograc swoją glowna postacią z innmi, porobic trudne questy, porobic rozne rekordy , pofarmić itp, a nie meczyc sie jedną postacią znou samemu, a drugą od świeta grac ;p

 

 

nie narzucam swojego zdania, moze komus odpowiada taka opcja, ale ja mam za malo czasu teraz zeby grac na dwa fronty....

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.