Skocz do zawartości

Granie po sieci


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A może po prostu "pieścić" swoje postacie będziemy osobno na singlu, a jak przyjdzie pora na jakieś większe łowy to zbierzemy się do kupy i razem coś zdziałamy?

 

PS: Ja nie jestem aż takim maniakiem to mi ta jedna postać na 2-3 razy w tygodniu po kilka godzin by starczyła.

Odnośnik do komentarza
No ja wlasnie mysle tak samo jak winner.

 

OK to rozumiem ze gramy w Unite, tak?

 

Teraz tylko kwestia terminu.

 

Ja tylko przypominam, że jak ktos gra na kopii to żeby się zaopatrzył w te samą wersje regionalną gry co pozostali (jak rozumiem EU).

 

U mnie narazie ciężko z netem będzie bo sie wyprowadzam w poniedziałek, ale moge w pracy posiedziec dłużej zawsze - więc przedział od 18-21 bylby git

Odnośnik do komentarza

ja tez ueropejczyk

 

 

ale w tej chwili serio nie powinienm zaczynać, pierwszy troszke luzniejszy termin to niedziela wieczorem, (w weekend mam kilka zaliczeń i musze troche popracowac)

 

 

normalnie bym mogl pograc pare godizn, tyle ze wiem jak to jest jak sie juz zacznie :P kiedys w jedynke na ps2 gralem codzinnie przez miesiac po 6h, ..od 24 do 6 rano ;p teraz nie moge tego zrobic

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

no chodzi o to ze jak laczysz sie z netem za posrednictwem tej karty to nie mozesz sie polaczyc z psp bo ona moze byc uzywana albo do jednego albo drugiego. Jak laczysz sie przez kabel to mozesz sie za jej pomoca polaczyc z psp bo jest nie uzywana. Jak uzywasz jej do netu do dokup sobie jakies gowienko na USB co lapie wi-fi (np takie jak TPSA daje do liveboxa) i smigasz. Wpisz na allegro usb wi fi i wio ;q

Odnośnik do komentarza

jak masz karte wi fi w kompie ktory jest podlaczony kablem do routera to ta karta bedzie laczyc x linka z psp ;] jedyne czego nie moze to laczyc sie rownoczesnie i z netem i z psp. tyle.

 

ps: rutera nie przestawiasz w zaden sposob bo psp nie bedzie sie z nim wcale laczyc, jedynie z kompem z karta wifi ktory jest podlaczony do netu w jakis inny sposob niz przez ta karte. Wtedy tylko przestawiasz karte na ad hoc (ewentualnie sciagasz jej odpowiednie sterowniki) channel na 1 (w psp tez, nie moze byc auto) i Twoje psp juz mysli ze laczy sie z innym psp, w rzeczywistosci laczac sie z kompem, a dalej - z xlinkiem.

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

no dobra kumam, musze kupic karte wifi ;p

 

tyle ze (pipi)/na nie lubie kupwoac w necie i czekać ;p musze znalesc odpowiednią karte w wawie i w godiznke skocze do sklepu a nie ebde czekal tydzien xD

 

polecacie jakas karte? (wazne by dzialal bez problemu)

slyszalem ze wifimax jest najlepszy ale chyba tez o wiele drozszy niz inne tego typu

Odnośnik do komentarza
no ogolnie ciezko powiedziec czy dana karta bedzie dziala c czy nie bo jest ich na rynku troche, jaks tam lista kompatybilnych jest na stronie xlinka. Z reguly jak da sie przestawic w ad hoc to powinna smigac bez problemu. A raczej wszystkie sie da.

 

 

Ale nie kazdy tryb adhoc to ten właściwy - karta musi umieć nadawać i poberać wszystkie pakiety - to sie jakoś nazywało.

 

Duzo kart ma tryb Xlink w ustawieniach (na pewno karty Railinka). Ogarnij temat w sklepie, niech Ci dadzą sprawdzic.

Odnośnik do komentarza

a co powiecie na taką?

http://allegro.pl/item692700638_tl_wn321g_...4mb_s_wawa.html

 

tutaj gośc opisuje jak sprawic zeby działała, nie wiem czy te zabiegi są jakies nietypowe? czy to standardowa procedura z i z kazda kartą tyle roboty?

http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=49&t=41837

 

moze dziś bym podjechal do tego sklepu, bo w wawie jest

 

 

edit: nadal prosze o odpowiedz w sprawie tego sprzetu, chociaz musze i tak poczekac kilka dni bo wlasnie im sie skonczył :/

nie ma to jak pech... ale moze dzieki temu przez te 2 dni ktoś mi podpowie cos lepszego ? XD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

wlasnie sie zbieram do męczenia z tym, malo sie znam na takich rzeczach wiec podchodze jak do jeża, chce pograc ale strasznie mi sie nei cche z tym kaszanić XD

mam nadzieje ze obejdzie sie bez wiekszych problemów

 

jak by co to taki sprzet

http://www.edimax.pl/pl/produce_detail.php...1&pl2_id=44

na tamtym formów mowią ze ma funkcje xlink

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.