Skocz do zawartości

Granie po sieci


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak grasz z kims np z korei to zapomnij o tym ze bedzie plynnie chodzic ;q ogolnie fajnie sie gra, pokazuje kto ma jaki ping wiec mozesz sobie dobrac ludzi z ktorymi Cie najlepiej laczy. Potrafi byc w 100% lag free (powaga) ale potrafi tez ciac masakrycznie. Z reguly jest cos pomiedzy z lekka przewaga lag free ;) wiec jest dobrze ;D ja dzisiaj chyba tez sobie wbije wieczorem na kaia. Dawno nie gralem. Tylko musze sobie good armor i bron zrobic zeby wiochy nie czynic ;q

Odnośnik do komentarza

jeszcze sie nie zabralem ze walke z tym :P

 

tak jak PIT chcialem miec juz jako taki sprzet zeby mnie cos nie zabiło i nie wkurzylo ludzi na xlinku ;p

z drugiej storny o wiele łątwiej wyfarmic sprzęt z innymi;p no ale juz za pozno bo juz go jako tako zrobilem :D

 

dziś w koncu musze sie zabrac za zainstalwoanie tego ;p

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na HR1 jeszcze wiec wiesz ;q Ja na xlinku w 2nd G gralem w zbrojach ktore robilem "na fajny wyglad" ;D W decoration wsadzalem tylko kamyki zeby byl survival co by nie ginac od razu ;D Glownym elementem byl zawsze Plate z Jolly Rogera ;D Najlepiej wygladajaca czesc armoru dla faceta na klate. Reszta to juz roznie ;] Mam fajny set z jolly rogera i death stencha (wygladajacy super) ktory mial survival i sts atk up ;D Do tego GS z paralyze (Cats costam);D Moj ulubiony onlineowy set z 2nd G ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

rzecz ktora rzucila mi sie w oczy odnosnie grania online, a ktora warto odnotowac jezeli ktos luibi byc supporterem (ja czasami lubie bo z reguly takich brakuje a sa cenni w teamie, chociaz jak jest 4 graczy to i tak wszystko umiera w trybie mega szybkim, ale jak walczymy np z dwoma rajangami na arenie naraz to jednak support moze sie przydac, szczegolnie jak niektorzy w teamie nie maja zbyt dobrych equipow):

 

skill wide area moze nie zadzialac jak jest lag ;b im jest wiekszy tym dziala mniej czesto (o dziwo nie dotyczy life powder, a raczej nie tak czesto). Przy lagu gdzie postac kumpla nam "skacze" mozemy spokojnie zapomniec o uzywaniu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...