Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

UFC 104

 

Machida vs Shogun

 

Nie ma co tu dużo pisać. Jak dla mnie bezapelacyjnie wygrał Shogun, lekkie zdziwienie miałem przy ogłaszaniu decyzji. Fakt faktem Shogun nie pokazał jakieś super klasy ale to on był agresorem i to on punktował. W sumie to pierwszy raz widziałem tak bezradnego Machide.

 

Velasquez vs. Rothwella

 

Po tej walce przychodzi mi tylko jedno do głowy. Chcę walkę Velasquez vs. Lesnar o pas!!! Velasquez praktycznie zniszczył Rothwella, rzucał i obijał go jak manekinem. Szkoda że walka została przerwana bo z miłą chęcią bym zobaczył większy damage Rothwella hehe.

 

Spencer Fisher vs Joe Stevenson

 

Zasłużone zwycięstwo Stevensona. Fisher praktycznie nic nie pokazał. W ogóle podoba mi się jak ostatnio dobrze, "starannie" walczy Daddy. Jestem ciekaw kto będzie jego następnym przeciwnikiem.

 

Gala jak najbardziej na plus, oprócz wyniku walki o pas. Szkoda tylko że, Lesnar wypada z 106, lipa.......

Odnośnik do komentarza

No i jesteśmy po UFC 105 :)

 

Main event. Se taki. Walka nudna. A co do wygranej...

 

 

 

 

Jak dla mnie zasłużona wygrana Couture?a. Vera nie robił nic prócz paru dobrych kick?ów i 2ch obaleń. Przez cała walkę Randy miał kontrolę i neutralizował jego ataki. To, że zebrał kopa i padł nie powoduje, że Vera na koniec rundy dostanie +2pkt.Randy wstał i znowu wywalił Verę pod siatkę. Kijowa taktyka ale skuteczna. Było nudno.

 

 

 

 

Bisping vs Kang

 

Wg mnie świetna walka. Bisping leżąc na plecach totalnie mnie zaskoczył. Kang nie mógł wyprowadzić, żadnego ataku. A przypominam, że Kang ma czarny pas w BJJ, a Bisping nigdy nie słynął z super parteru.

 

Ogólnie z walk, które widziałem gala nawet daje radę. :)

A za tydzień Griffin !

Odnośnik do komentarza

Tito niestety przegrał na własne życzenie. Oddał Griffinowi trzecią runde za darmo praktycznie. Mimo zawodu przyznaje, walka bardzo ciekawa. Szczególnie druga runda gdzie Griffin był bezlitośnie obijany. Co Main Event troche mnie zawiódł, liczyłem mimo wszystko na Johnsona, Koschek troszke teatrzyku pokazał nawet ale skończył całkiem zacnie. Fajna walka Saundersa, gość mocarny w klinczu a i Grove ładnie wyszedł z duszenia żeby za chwile tak samo zakończyć walke na swoją korzyść. Fajna walka Paulo Thiago, jest to zawodnik który może sporo zamieszać w przyszłości. Ale i tak najlepsze wrażenie zostawił po sobie Rogeiro. Nie ma silniej obsadzonej kategorii wagowej i jestem baaaardzo ciekawy jak będzie sobie radził z czołowymi zawodnikami LHW. Ogólnie gala ciekawa, dobre walki, teraz czas na 107 i Mir vs Kongo :) a dzień wcześniej obadamy wszyscy jak sobie poradzi Pudzian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Tito niestety przegrał na własne życzenie. Oddał Griffinowi trzecią runde za darmo praktycznie. Mimo zawodu przyznaje, walka bardzo ciekawa. Szczególnie druga runda gdzie Griffin był bezlitośnie obijany. Co Main Event troche mnie zawiódł, liczyłem mimo wszystko na Johnsona, Koschek troszke teatrzyku pokazał nawet ale skończył całkiem zacnie. Fajna walka Saundersa, gość mocarny w klinczu a i Grove ładnie wyszedł z duszenia żeby za chwile tak samo zakończyć walke na swoją korzyść. Fajna walka Paulo Thiago, jest to zawodnik który może sporo zamieszać w przyszłości. Ale i tak najlepsze wrażenie zostawił po sobie Rogeiro. Nie ma silniej obsadzonej kategorii wagowej i jestem baaaardzo ciekawy jak będzie sobie radził z czołowymi zawodnikami LHW. Ogólnie gala ciekawa, dobre walki, teraz czas na 107 i Mir vs Kongo :) a dzień wcześniej obadamy wszyscy jak sobie poradzi Pudzian. Pozdrawiam.

 

No no no ja bym się tak nie rozpędzał z Main Eventem.

 

Ortiz vs Griffin

 

Pojawiają się różne komentarze, że Ortiz powinien wygrać. Wg mnie nie bardzo. I runda jak dla mnie zremisowana. Nikt nie pokazał znacznej przewagi. 1 obalenie Ortiza? Ale Grffin wypunktował świetnymi low-kickami. Druga dla Ortiza. Wszedł mi takedown i nakleplał Forresta. Ale z minimalną przewagą. Bo wkońcu Griffin zrobił swapa i zaczął na konieć obijać Tito. No ale trzecia runda to tylko i wyłącznie Forrest. Gdyby poszedł na całość mogło by się skończyć nokautem.

Co jak co ale mi się walka podobała. Zasłużona wygrana. Czekam na Griffin vs Ortiz III :D

 

 

Josh Koscheck vs Johnson

 

Dobra walka. Mimo Początkowych "problemów z oczami" itd zawodnicy dobrze przygotowani. Czekałem na ten jeden strzał. Johnson szybki, zwinny i nie wiadomo co szykuje. A Josh czekający na ten sierpowy. Dobra walka i świenty koniec.

 

Antonio Rogerio Nogueira vs Luis Cane

 

Wiedziałem, że brat Minotauro nie może zwieść :) Piękny cios i game over. Myślałem, że Rogerio zejdzie w parter i tak jak starszy brat zakończy walkę w parterze.

Amir Sadollah vs Phil Baroni

 

No tu się zawiodłem troszkę. Amir wygrał ale jakiś pokaz umiejętności to nie był. Pownien się cieszyć, że nie padł na glebę. Po jego 2ch ostatnich występach nie widzę jakiejś mega przyszłości dla niego. Zobaczymy co dalej.

 

George Sotiropoulos vs Jason Dent

 

Dobra walka. Warto oglądnąć dla pooglądania sobie solidnego BJJ w wykonaniu Georga. No i świetna balacha :)

 

Resztę walk pomijam bo nic ciekawego :)

 

Ale UFC 107.... oooojjj będzie się działo. Main Event rządzi !!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Oran

To Najman będzie kickboxingował no nie? A Pudzian w czym się szkolił?

 

 

 

 

edit: bo gdyby tylko Najman boxował to mógłby od razu sobie w łeb strzelić, na to samo by wyszło. Ale wyczytałem, że miał tam jakieś sukcesy w kickboxingu, więc pewnie kopać będzie także.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Miał takie sukcesy w kickboxingu jak w boxie. czyli żadne. jak dla mnie podstawili Pudzianowi byle fightera. i cała ta walka to wypromowanie pudziania.

Jak dla mnie pudzian powinien sprowadzić walkę do parteru i gnp do końca :) widziałem wideo z jego treningu boxerskiego. I średnio to wygląda. Rusza się tragicznie. I wolno. Z drugiej strony jak zobaczyłem ruchy Najmana w parterze to też przykro to wyglądało. Jestem baaardzo ciekaw walki :) Czekam czekam !!

 

A w sobotę BJ Penn vs Sanchez :) Oj będzie ostro :D

Odnośnik do komentarza

No wynik walki Pudzian - Najman jest oczywisty. Teoretycznie mozna gdybac, ze zachodzi tu klasyczny podzial gdzie jeden zawodnik jest dobry w parterze, a drugi w stojce i wszystko sie rozstrzygnie w oparciu o ten aspekt, tyle ze Najman jest uberchu jowy w parterze i zaledwie bardzo chu jowy w stojce i nie ma z Pudzianem zadnych szans. Geez rpzeciez wystarczy, ze Pudzian mu wjedzie w nogi, przeciez gdyby on chcial to Najmanowi by w 2 sekundy obie nogi polamal swoja masa. mam nadzieje, ze walka potrwa jednak dluzej, w sensie, ze dluzej Pudzian bedzie sie znecal nad Najmanem.

 

 

Nastepny przeciwnik - Nastula to tez raczej z Mariuszem se nie powalczy, powodzenia w zakladaniu dzwigni;0 Na Pudziana to dobry bedzie szybki gosc z ciosem, ktory jest w stanie polozyc taka gore miecha, no ale z takim jeszcze walczyc nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Obsolete, chyba za bardzo zawierzasz rozmiarom. Podstaw komukolwiek ze światowej czołówki takiego Zuluzinho. Co z tego że bydle? Fedora walke z tym ogromnym Koreańczykiem widziałeś może? Albo Noga z Sappem? A Nastule chyba zbyt wcześnie przekreślasz, co z tego ze bilans ma 1-4 skoro na tapecie miał zawodników nie z pierwszej lepszej łapanki? Życzysz mu powodzenia w zakładaniu dźwigni powiadasz? Powtarzam, zobacz sobie walke Nogueira- Sapp. Najlepszy przykład konfrontacji techniki z siłą. A apropo piątkowej walki, jestem ciekawy jak Pudzian wytrzyma jeśli Najman zechce go ciąć lowkickami. Najman zapewne będzie chciał Pudziana zabiegać, jeśli mu sie to uda to może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza

RudiAG, fajnie masz zestawiajac ze soba Fedora z Najmanem. W ogole uwazanie Najmana za boksera, czy kogokolwiek podobnego to juz jest niezla parodia. Co do walk z wielkimi zawodnikami wszystko ujalem w zdaniu ostatnim. A Nastula to sie moze obs rac na mietowo.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=TmjjmeN3Ir8 wez ogarnij jakim wirtuozem sztuk walk jest Najman i powiedz mi, ze on ma szanse zrobic krzywde Pudzianowi. Na samej konferencji mowil, ze liczy na swoje piesci, bo jest piesciarzem i to jego mocny punkt. Jak ch uj ku rwaxD

Odnośnik do komentarza

Walka się skończy, jak Pudzian podniesie Najmana i (pipi).bnie nim o matę albo o ścianę ;p

 

Mam znajomego w SCC (którego trener - Tomasz Bronder będzie sędziował walkę), i oni tam nie dają zbytnich szans Najmanowi. Tłumaczą to dwiema rzeczami. Pudzian trenował już karate i TKD, więc niby podstawy ma. Teraz rok ponoć w olsztyńskim klubie MMA, tam gdzie Mamed Khalidov. Do tego połamał ponoć czterech sparing partnerów. Buki też stoją za Pudzianem (najwięcej chyba, że zrobi g&p). Nawet Najman poza kozakowaniem, raczej stał się powściągliwy jeśli chodzi o przewidywanie wyników - mówi, że szanse są 50 na 50, że może wygrać on, albo Pudzian. Najman to bokser, ale bez przesady, to nie będzie raczej walka Fedora z Rogers'em, tylko królika z koniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.