Skocz do zawartości

Który MGS najlepszy?


Gość

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który MGS jest wg Ciebie najlepszy ?

    • Metal Gear Solid
      17
    • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
      9
    • Metal Gear Solid 3: Snake Eater
      18
    • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Bez chwili zastanowienia wybieram Metal gear solid na psxa , 2 część to jakieś nieporozumienie fabuła niezbyt kręci , główny bohater niezbyt przypadł mi do gustu . Po prostu mgs 1 ;d początkowe intro chyba najlepsze z wszystkich gier na playstation 1 fabuła najlepsza , najbardziej porywająca , grafika wiadomo na nikim już nie zrobi wrażenia ale to się nie liczy .

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

MGS4 - nie lubię żyć przeszłością, nie przejawiam też sentymentu. A już na pewno najbardziej cenię sobie własne zdanie - wybór jest więc tylko jeden, który już wielokrotnie argumentowałem.

Odnośnik do komentarza

Nie głosuje, bo cholernie trudno się zdecydować. Trudno określić, który jest najlepszy. Pierwsza część, pierwsze spotkania z Snajkiem. Druga część, której chyba najbardziej się dostało, cenie tak samo jak jedynkę, trójkę, czy czwórkę. Dla mnie każdy MGS pod jakimś względem jest wyjątkowy, każdy dostarcza masę emocji, świetny scenariusz i tylko dobry gameplay ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1.MGS 1 psx (pierwsza część jest najczęściej najlepsza, tak jest z tą serią w moim wypadku)

2.MGS 3 ps2 (miejsce rozgrywania się tej części dżungla, fabuła, rozmach, pamiętam że długo po ukończeniu gry byłem pod ogromnym wrażeniem )

3.MGS 2 ps2 (również świetna cześć, pamiętam jak wychodziła było sporo krytyki raiden i takie tam ale osobiście przeszedłem tą cześć kilka razy za każdym razem jarając się graniem strasznie)

 

części 4 nie biorę pod uwagę ponieważ do tej chili dane mi było tylko zagrać w demo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...