Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema .Szukam głośników 5.1 w ciemnym ,wiśniowym drewnie .Cena bliska 300zł .Zainteresowałem się poniższymi Geniusami .Mój kumpel miał model 5000 ,które mają 150 Watów .O 50 więcej ,niż model 4000 .Czy to znacząca różnica ? Różnica na ~50zł ceny ?

 

http://www.allegro.pl/item869852589_genius_sw_hf5_1_4000_gosniki_kino_domowe_do_pc.html

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie gry Armored Core: Master of Arena na PSX. Pamiętam jak w zamierzchłych czasach grywało się z kumplami przeciwko sobie. Dwa pady, podzielony ekran i starcie na arenie z żywym przeciwnikiem. Teraz wróciłem do gry i kompletnie nie mogę tego uruchomić pod dwóch graczy. Może ta wersja nie obsługuje trybu dla dwóch graczy?

Odnośnik do komentarza

potrzebuje jakichs gier na ps2 dla 6latka

 

- najlepiej jakies platformówki albo cos w tym stylu

- bez przemocy

- łatwe w kazdym znaczeniu (zeby mogl grac sam, a nie wołac o pomoc co 5 min), to tez onzacza przechodzenie bez potrzeby czytania

- nie musi byc bardzo wybitna, ale zeby tez nie byla beznadziejna

- moze byc na podstawie znanych bajek, ale czegos bardziej dziecinnego niz harry potter

- gdyby byly po polsku to by byl kolejny atut

- hugo odpada ;p

Odnośnik do komentarza

potrzebuje jakichs gier na ps2 dla 6latka

 

- najlepiej jakies platformówki albo cos w tym stylu

- bez przemocy

- łatwe w kazdym znaczeniu (zeby mogl grac sam, a nie wołac o pomoc co 5 min), to tez onzacza przechodzenie bez potrzeby czytania

- nie musi byc bardzo wybitna, ale zeby tez nie byla beznadziejna

- moze byc na podstawie znanych bajek, ale czegos bardziej dziecinnego niz harry potter

- gdyby byly po polsku to by byl kolejny atut

- hugo odpada ;p

 

Dobre platformówki to 2 części God Of War np. :ninja:

 

A tak na serio to seria Jak z naciskiem na pierwszą część, bo to rasowy platformer, seria Sly i Ratchety. To najlepsze gry tego typu na PS2, ewentualnie jeszcze Psychonauts.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co muszę zrobić,żeby mieć new game+ w Mass Effect? Autosave czy coś innego? Lamerskie pytanie...wiem :P

 

Grigori - W pierwszym Bioshocku wszystko chodziło ok jeśli chodzi o patche,więc i w najnowszej części nie powinno być problemów :P Ja zaufałem i wziąłem pre-ordera na ultimie :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

wszelakie jaki i raczety i psychonauty są o wiele zbyt skomplikowane dla 6 latka,

szukam gier bardzo prostych pod kazdym względem

 

ostanio dalem mu asterixa XXL, co 2 minuty pytał co ma dalej robić ;p

 

wyprobuje walle chyba, z tego co pamietam recke w PE to rzeczywiscie byla dziecinna

 

Może jakiegoś Crasha. Na przykład Wrath Of Cortex (ten pierwszy na PS2). Tam ogólnie leci się tylko przed siebie, więc powinien sobie poradzić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

potrzebuje jakichs gier na ps2 dla 6latka

 

- najlepiej jakies platformówki albo cos w tym stylu

- bez przemocy

- łatwe w kazdym znaczeniu (zeby mogl grac sam, a nie wołac o pomoc co 5 min), to tez onzacza przechodzenie bez potrzeby czytania

- nie musi byc bardzo wybitna, ale zeby tez nie byla beznadziejna

- moze byc na podstawie znanych bajek, ale czegos bardziej dziecinnego niz harry potter

- gdyby byly po polsku to by byl kolejny atut

- hugo odpada ;p

 

chcesz zwabic jakies dziecko na mieszkanie, bo zdjecia juz nie starczaja? :potter:

 

a co do opisu Grzypa to az zadzwonilem z ciekawosci i chodzilo mu bardziej o to, ze mial problemy w z tym zamowieniem - znikalo mu w panelu, pojawialo sie na nowo itp - ale zaplacil stara cene 199zl

Odnośnik do komentarza

Heh co do Bioshocka 2 już tłumaczę!:)

Zrobiłem zamówienie na edycję kolekcjonerską na ps3 i na pierwsza cześć na pc z fugurka BDaddyego.

Najpierw zadowolony ze za niewielkie pieniadze udało mi sie zamowic kolekcjonerskie edycje, potem zalogowalem sie na strone.

Okazalo się, że fakt, ze zamowienie jest potwierdzone, nieoznacza ze jest... POTWIERDZONE! Bioshock 2 sam się usuną z zamówienia i niby zamowilem tylko B1 z figurka na PC.

No to dzwonie! 40 minut slyszalem "Jesteś następny w kolejce, pierwszy wolny konsultant z Tobą zaraz porozmawia", dobrze że mam dużo minut więc zacisnąłem zęby i czekałem.

Dopiero powołanie się na radio pomogło. Okazuje się ze to błąd skryptu i nie mam się co denerwować...

A potem zmienili ceny...

Zapłaciłem taką jak mam w zamówieniu, próba zadzwonienia do sklepu cenegi skonczyła się na 25 minucie oczekiwania:)

Niech mi nie przyślą... Postraszę biurem ochrony praw konsumenta...:):):):)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...