Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem za grosze - z parę miechów po premierze. Sprzedałem za jeszcze mniej, bo i mi nie podpasiło.

A po latach podobno okazuje się, że to świetna gra 10/10. I kosztuje dziś więcej, niż wtedy.

Czyli nie warto, moim zdaniem, ale zaraz wyskoczy gość oczarowany Nier:Automatą i powie że warto, jeszcze jak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziekuje za odp ale juz skonczylem i splatynowaelm :lapka:

 

 

W ogóle ktoś tu przeszedł tego pierwszego niera? Kojarzę tylko że chyba Wredny się coś uparł żeby zagrać przed automatą a tak to imo gierka leci właśnie na hajpie spowodowanym 2b. 

Wredny pisal, ze gra go.wno i fabularnie horizon >>>>> nier :pawel: Ale potem sie opamietal.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.01.2018 o 18:23, triboy napisał:

Jakiś czas temu kupiłem takie ustrojstwo:

 

Działało ok, dopóki się nie zepsuło :/ I teraz pytanie, zepsuło się bo tak to już bywa/pech/niska cena robi swoje? 

Czego używacie u siebie?

 

mam dokładnie to co Ty, kupione uzywane od jakiegos randoma z OLX pare lat temu, działa bez zarzutów do dziś

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Square napisał:

Czy na XBL też się trafiają tacy użytkownicy? Nowe konto, zero gier/trofeów. W sumie drugi raz taka sytuacja na PSN.

 

jmRLpyG.png

 

nie, na XBL tylko wiadomości w stylu "rucham twoją starą" ewentualnie zaproszenia na solówki xD

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Czy na XBL też się trafiają tacy użytkownicy? Nowe konto, zero gier/trofeów. W sumie drugi raz taka sytuacja na PSN.

 

jmRLpyG.png

No na PSN to na porządku dziennym. Sam jak założyłem nowy profil to miałem już 2 czy 3 podobnych randomów. Na XBL jak ktoś pisał, to w związku z jakąś grą, a na PSN to buszują jacyś naciągacze jak na tanich portalach randkowych. 

Odnośnik do komentarza

hqdefault.jpg

 

To jest boss z pierwszego levelu Alladyna na pegazie. Miał ktoś z nim problem? Nigdy go nie pokonalem. Obilo mi się o uszy, że ta gra miała takie zabezpieczenie antypirackie, że ten koleś się bugowal i cały czas machal szablą nie dając się utluc. Ostatnio próbowałem na PSP przejść ten fragment i też nie dałem rady. Jabłka nie działają a skoczyć na niego się nie da.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...