Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sie ze nie bylo takiego temtu ,chyba ze gdzies mi to umknelo.

http://fantasy.premierleague.com/

Po zalozeniu konta zakladamy druzyne.Mamy 100 baniek na transfery , ktore staramy sie jak najlepiej spozytkowac.

W czasie sezonu opierajac sie na wydarzeniach z boisk angielskiej extraklasy sa przyznawane pkt naszym zawodnikom za osiagniecia na nich.

Punktowane jest juz wyjscie w pierwszym skladzie a potem juz forma w czasie meczu ,kartki, strzaly, asysty itd.

Wybierajac kapitana nalezy wiedziec ze on zarabia podwojna ilosc pkt wiec wybieramy go rozwaznie.

Jest jeszcze wiele innych aspektow, ktore mozna omowic w przypadku zainteresowania.

Glownie bowiem chodzi o to ze mozna zalozyc lige PSX i zobaczyc kto sie okaze najlepszym strategiem ;>

Jesli by sie pomysl przyjal to w temacie podam kody do ligi.

Zapraszam.

 

Kod do ligi to : 1033880-205175

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Moze sie uda uzbierac jakas w miare spora ilosc ludzi :)

Z technicznych rzeczy dla tych ktorzy nie znaja dobrze mechanizmow.

W trakcie trwania sezonu w kazdej chwili mozna dokonac zmian w skladzie wg obowiazaujacej ceny.Kazdy transfer kosztuje nas 4pkt ,sa jednak odstepstwa.W czasie sezonu raz mozna zagrac dzika karta (wild card) dzieki ktorej nie placimy kary.Co za tym idzie warto jej uzyc przy zmianie wiekszej ilosci zawodnikow jednoczesnie.Robiac jeden transfer na "gamesweek" nie placimy rowniez kary.Kara jest liczona nie do ogolnego stanu pkt a do starc head to head.

 

Odnośnik do komentarza

Ogolnie gram juz od 5 lat i mi sie nie nudzi.

The overall winner of Fantasy Premier League 2009/10 will win a VIP trip for two to a Barclays Premier League match (the identity of which is determined by The Premier League) featuring a team of the successful player's choice. The winner's prize includes travel, two nights' hotel accommodation, two match tickets, pre-match meal and £250 spending money.

 

This season the person who finishes top of the monthly leaderboard will be declared Manager of the Month and will win a digital camera, an mp3 player, and a Premier League club replica kit of the winner's choice.

Odnośnik do komentarza

Dopisałem się do ligi :) - kieszonkowyrasputin :)...

 

Chyba trzeba stworzyć również ligę w I know the score, chyba , że można to jakoś razem połączyć ??

 

Mam jeszcze pytanie ?? Czy i kiedy mogę zmienić ustawienie drużyny ?? Jest 4-4-2 domyślne a mi pasuje trochę inne :).

I jeszcze coś. Nie potrafię zamienić zawodnika z pola z zawodnikiem z ławki. Jakaś filozofia or something ??

Odnośnik do komentarza

Zmiany robisz tak: wchodzisz na My Team i dajesz zawodnikowi z podstawy zolta strzalke, a potem klikasz na zielona na ktoryms z lawki. Ustawienie zmienia sie samo w zaleznosci jacy zawodnicy sa na boisku. Jak 3 obroncow masz w 1. skladzie, to grasz 3 obroncow itd., nie musisz sie o to martwic.

Odnośnik do komentarza

Reina

 

Carghaer Toure Terry

 

 

 

Ireland Essien Piennar Valencia

 

 

Tevez Crouch Bendter

 

 

Rezerwa:

Sorensen

Zayatte

Gardner

Corluka

 

Generalnie pomoc jeszcze do zmiany, ale czekam na ostateczne rozstrzygniecia.Obrona zostaje na 100%.Nie jestem pewien nowych nabytkow czy sie odnajda wiec tylko Valencia sie lapie na ta chwile.Atak wydaje sie dosc pewny, ale nie wiem jak Crouch sobie w Totenhamie poradzi.

Tak czy owak 75% skladu jest pewna a reszta, coz sie zobaczy po kilku kolejkach.

Powodzenia dla kazdego :)

Odnośnik do komentarza

Też dołączyłem do obu gier. W Fantasy gram już od dwóch, trzech lat, ale zawsze na zasadzie, że wybieram skład i zaglądam raz na miesiąc coś ewentualnie zmieniając. Może tym razem uda się inaczej. A skład mój to:

 

Given

 

Silvestr, O'Brien A, Terry

 

Modric, Denilson, Pienaar, Valencia

 

Torres(kapitan), Van Persie, Carew

 

Rezerwa:

Sorensen, N'Zogbia, Warnock, Zayatte

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wklejam swoj post z forum naszej ligi na stronie fantasy, moze sie ktos zainteresuje:

Od dwoch lat gram w fantasy rowniez w lidze mistrzow. Zasady te same, nieznacznie inne punktowanie (nie ma bonusow za gre, a pomocnik za czyste konto zgarnia 2 punkty). Oto link:

http://en.uclfantasy.uefa.com/

Polecam wszystkim. Gra powinna wystartowac za okolo tydzien. Jest jeszcze jedna gierka na stronie uefy, tylko z liga europejska.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.