Skocz do zawartości

EA MMA


humanno

Rekomendowane odpowiedzi

Let's get it on! - Czyli będzie Big John :D O tą gre jestem spokojny, EA raczej tego nie zawali. Graficznie wygląda lepiej od Undisputed, czekam na jakieś informacje odnośnie systemu. Ciekawe czy będą laski? Gina już była w RA3, więc kto wie ;)

 

właśnie, w strikeforce panie pojawiają sie wcale nie tak rzadko. Byłyby ciekawym elementem gry, chociaż nie sądze zebym zagrał wiecej niz raz ;).Gina Corano? co to RA3? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
http://www.easports.com/news/item/file/FirstLook wrzucono screeny, w zasadzie to to samo co w trailerze, troche sie różnią od tego niby in-game screen co to pojawil sie jako 1szy. Narazie ani video ani te screeny mnie powodują u mnie nadmiernego entuzjazmu, wygląda ok i tyle, ładne postaci ale troche "nawoskowane". Myśle ze jeszcze sporo brakuje do końcowej prezencji, w koncu gra mialaby sie ukazac za dobre pół roku z tego co wczesniej mowiono. Czekam az pokażą cos wiecej. Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Let's get it on! - Czyli będzie Big John :D O tą gre jestem spokojny, EA raczej tego nie zawali. Graficznie wygląda lepiej od Undisputed, czekam na jakieś informacje odnośnie systemu. Ciekawe czy będą laski? Gina już była w RA3, więc kto wie ;)

 

właśnie, w strikeforce panie pojawiają sie wcale nie tak rzadko. Byłyby ciekawym elementem gry, chociaż nie sądze zebym zagrał wiecej niz raz ;).Gina Corano? co to RA3? :rolleyes:

 

red alert 3

;p

Odnośnik do komentarza

Tak jak Humanno napisał, gigantyczna reklamówka Strikeforce. Faktem jest że to filmik jeden tylko i nie ma co wyciągać zbyt pochopnych wniosków ale faktycznie prezentuje się to dość dynamicznie, z tym że ciosy jakby "plastikowo" dochodziły. Ale może faktycznie z tego potworka urodzi sie coś dobrego...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

"Four-time mixed martial arts (MMA) world champion and two-time United States Olympic wrestler Dan Henderson will enter a new chapter in his legendary career after signing a multi-fight agreement with world championship MMA promotion STRIKEFORCE."

 

"duże" nazwisko więc warto wspomnieć. Ktoś wątpi że Dan pojawi sie w grze? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

"Four-time mixed martial arts (MMA) world champion and two-time United States Olympic wrestler Dan Henderson will enter a new chapter in his legendary career after signing a multi-fight agreement with world championship MMA promotion STRIKEFORCE."

 

"duże" nazwisko więc warto wspomnieć. Ktoś wątpi że Dan pojawi sie w grze? :rolleyes:

 

Skąd to info? Dan był na dobrej drodze do walki o pas z Andersonem Silvą, ostatnią walkę wygrał efektownie przez ko. Coś nie chce mi się wierzyć, że przeszedł do strikeforce'a.

 

edit

 

OK już znalazłem. Kurde trochę szkoda, że nie będzie rewanżu ze Spiderem, ale z drugiej strony walka z Gegardem też może być ciekawa :P

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Info, jak juz pewnie sam doszedles pochodzi z oficjalnej strony strikeforce, a co do Dana to jest to jeden z niewielu amerykanskich zawodników ktorych walki lubie oglądać, tymbardziej cieszy fakt ze zapewne wystapi on w EA MMA, to juz 2ga [po Randy'm C.] gwiazda UFC [w tym wypadku też ex-Pride] ktora przechodzi do Strikeforce, konkurencja rośnie w siłe.. good for them.

Moze "spider"a tez kupią :)

offtop

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

fragment z liveChat na stronie ea mma, odbywającego sie podczas ostatniej gali Strikeforce [19 grudnia]:

 

"10:44[Comment From masterg2023masterg2023: ]

so there a ring in the EA MMA game right

10:44EARobHyder:

We have said yes. "

 

hm, na trailerze była klatka. Ale szczerze mowiąc nie mam niec przeciwko wlace na ringu. Tymbardziej w grze nie bedzie to przeszkadzać, tylko chyba trudniej jest zrobić np walke w parterze przy linach niż przy klatce która robi po prostu jako"ściana". Żeby tego nie skopali.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

i kilku nowcyh fajterów dodanych do listy:

 

Bobby Lashley

 

Nick Diaz

 

Marius Zaromskis

 

Joe Riggs

 

Melvin Manhoef

 

Tim Kennedy

 

Wygladają dość dobrze, moze ciutke "sylikonowo" napompowani, ale nie ma na co narzekać. Kwestia jak te klocki pójdą w ruch, to bedzie miało najwieksze znaczenie. czkamy na jakies nowe vid.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Odkurzamy ten temat bo chlopaki tam pracują a tu nic. Spora paczka nowych screenów do obejrzenia

 

http://mma.easports.com/media.action?screenId#screenId=Signature%20Styles3-20100309100523133.xml

 

w sumie wygląda ok, poza standardowym juz krochmalem na spodenkach. I Nick Diaz na tym starciu z Kangiem jakis niski troche sie wydaje. Poza tym seria screenów przedstawiających areny walki. I tu juz widać ze mamy różne ringi i klatki [jedna wygląda prawie jak koło]. Fajnie, różne miejscówki w różnym klimacie, podobają mi się. Uświadczymy też "pierwszej krwi" i widocznych obrażeń na ciałach. To ze zawodnicy są bardzo realistycznie zobrazowani względem swoich żywych odnośników to juz chyba standard.

Wszytko cacy, ale cieszył sie bede jak zobacze jakiś konkretny obraz ruchomy, bo na screenie to se moze wyglądać.. trzymam kciuki caly czas, go EA!

 

ps. czy naprawde te spodenki muszą tak kijowo wyglądać? :pinch:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No, no, no różne ringi i areny cieszą to na pewno. Zawodnicy wyglądają bardzo dobrze no ale to standard tym bardziej w takiej grze.

 

Czekam na jakiś gameplay.

 

UFC czy EA MMA to jest pytanie a raczej w jakiej kolejności.

 

Całe szczęście, że znając EA to wypuszczą przed premierą demo. Zresztą THQ pewnie to samo.

Odnośnik do komentarza

No to obczaicie nowe screeny, "lekka wtopa" delikatnie mówiąc.

 

http://www.joystiq.com/2010/03/16/new-ea-sports-mma-screens-might-hurt/

 

EDIT:

 

http://www.gametrailers.com/video/authenticity-interview-ea-sports/63281 Authenticity Interview

 

EDIT 2:

 

http://www.gametrailers.com/video/strikeforce-trailer-ea-sports/63306 trailer

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No to obczaicie nowe screeny, "lekka wtopa" delikatnie mówiąc.

 

http://www.joystiq.com/2010/03/16/new-ea-sports-mma-screens-might-hurt/

 

to se same screeny co podawałem wczesniej, dlaczego "wtopa" ??

 

a trailer - z obawami do niego podszedłem bo wiadomo ze w tego typu pozycjach animacja jest najważniejsza. Obejrzałem i jeśli faktycznie jest to actual gameplay footage to sie uspokoiłem, imo wygląda to o niebo płynniej niż to co widziałem w ufc09 i co mnie zniechęciło do owej gry. Mam tylko nadzieje ze to nie jest pic na potrzeby trilera. Dla mnie spoko :thumbsup: .

 

a, no i total strike control - czyli machamy gałeczką! ciekawe jak to wyjdzie w połączeniu z kopaniem. Nie rozumiem totalnie ludzi co w Fight Night grają na przyciskach :blink: takie dobrowolne cofnięcie cywilizacyjne.. grać w FN na przyciskach to jak.... jak grać na przyciskach w FN.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Poważnie jak dawałem te screeny 2 dni temu to wydawały mi się kurevsko brzydkie. Teraz je zobaczyłem i to widocznie ja byłem tak "zmęczony", że widziałem je inaczej dlatego napisałem wtopa ;]. Mój fail.

 

A trailer już w ogóle pokazuje, że EA MMA zapowiada się dobrze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.