Skocz do zawartości

Objaśnienia slangu:)


NiXoN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam taką noobowską prośbę do Halo wymiataczy, czy jest ktoś w stanie zrobić ze screenów, objaśnienia map? chodzi mi o to np jak gram z graczami z wyższej półki np na Gaurdianie co oznaczają np 1, 2 itp i chodzi mi o wszystkie mapy bo się gubię i nie wiem czasem jak współpracować. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich, mam taką noobowską prośbę do Halo wymiataczy, czy jest ktoś w stanie zrobić ze screenów, objaśnienia map? chodzi mi o to np jak gram z graczami z wyższej półki np na Gaurdianie co oznaczają np 1, 2 itp i chodzi mi o wszystkie mapy bo się gubię i nie wiem czasem jak współpracować. Pozdrawiam wszystkich

Troche tego jest wytlumaczyłbym ci, gdyby nie to ze nie mam teraz czasu, ale na guardianie masz tak: s1,s2,s3 = tam gdzie jest snajpa to jest s3 i po kolei poziom nizej to s2 i s1 (s= snipe), na samym środku masz "patelnie" tudzież "top mid"(góra środek), tam gdzie jest mauler masz albo wlasnie mauler albo "bottom mid", tam gdzie jest tak zielono to jest "na zielonym" i masz tez dwa poziomy zielone 1 (czyli na tym poziomie co bottom mid) i zielone 2 zwane tez drzewkiem (na poziomie top mid), kolanko to jest ta droga która prowadzi od zielonego 1 do s2, później masz "złotą" (wg koloru lokacja) i analogicznie do "patelni" masz "top gold" albo "bottom gold", "cammo" jest tam gdzie cammo (cały ten mały wybieg), tak samo jak na "midach" masz blue room czyli to niebieskie pomieszczenie nazywane w zaleznosci od pozycji na której stoisz "top blue" i "bottom blue" wejście od patelni do blue roomu nazywamy "blue entrance" (albo szyba), "gay jump" tudzież "przeskok" znajduje się pomiędzy "top gold" a "top blue" (chodzi o taką małą kładkę po której można wskoczyć z "bottom blue" na "top gold". Poza tym wszystkim masz też "beczki" tudzież "barrels" czyli takie kolanko łączące "top gold" z "top blue" gdzie znajdują się owe beczki, oraz pod nimi "shotgun" (w defualtowym ustawieniu mapy tam znajduję się respawn shotguna). Pamiętaj że większość miejscówek jest nazywanych od respawnów broni lub power upów które się tam znajdują i są numerowane od dołu lub gdy są poziome i mapa jest symetryczna to od twojego respawna (vide The Pit). Mam nadzieje że coś pomogłem, pozdro.

ps. mogłem coś pominąć jak co to niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza

na hehu dla przykladu:

"na hujowej" - czyli na czerwonej bazie

"na zajebistej" to znaczy ze na niebieskiej

"w rowie" - we wglebieniu na srodku mapy

"srodek" czyli srodek, bardziej ogolne niz row

"kamo" czyli tam gdzie kamo

itd.

dodatkowo, "chodzi po gorze" - na catwalkach/platformach/rusztowaniach

"na randomie" czyli w jednym z wielu miejsc do dawania randoma, zalezy od kontekstu, ale jak znasz te miejsca to wiesz gdzie

 

Odnośnik do komentarza
na hehu dla przykladu:

"na hujowej" - czyli na czerwonej bazie

"na zajebistej" to znaczy ze na niebieskiej

"w rowie" - we wglebieniu na srodku mapy

"srodek" czyli srodek, bardziej ogolne niz row

"kamo" czyli tam gdzie kamo

itd.

dodatkowo, "chodzi po gorze" - na catwalkach/platformach/rusztowaniach

"na randomie" czyli w jednym z wielu miejsc do dawania randoma, zalezy od kontekstu, ale jak znasz te miejsca to wiesz gdzie

 

co to jest "heh"?

Edytowane przez L0ng3r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...